Pan Çiğ Köfte

Gıda Sektörünün Hızla Büyüyen Isimlerinden Olan Pan Çiğköfte Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Pan Çiğ Köfte Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Pan Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Mali Açıdan Yeterli Olmak
Ticari Sicili Temiz Olmak
İşletmesinin Başında Durmak
İletişim Yönü Kuvvetli Olmak

Pan Çiğ Köfte Bayilik Açıklaması

Pan Çiğ Köfte Bayilik

 

İlk şubesini Ankara’da açan Pan Çiğköfte gıda sektörü içerisinde kısa sürede yaygınlaşması ve marka değerini oluşturmuş olması ile dikkat çekmektedir. Etsiz çiğköfte sektörünün yükselen isimleri arasında yer alan Pan Çiğköfte gıda sektöründe bayilik veren firmalar içinde hızla artan şube sayısı ile bayilik almak isteyen girişimciler için karlı bir yatırım fırsatı sunmaktadır. Helal belgesi başta olmak üzere pek çok belge ve sertifikaya sahip olan Pan Çiğköfte Türkiye genelinde açılan yeni şubeleri ile marka bilinirliğini giderek artırmaktadır. Kalitesi ve hijyen standartlarına uygunluğu ile ön plana çıkan marka Türkiye’ nin tüm bölgeleri için gelen bayilik başvurularını değerlendirmektedir.

Pan Çiğköfte Bayilik Şartları

Pan Çiğköfte bayilik almak isteyen girişimcilerden isim hakkı bedeli almamaktadır. Marka açılacak olan yeni bayilerinin mevcuttaki herhangi bir bayisine yakın olmamasını istemektedir. Yaya trafiğinin yoğun olduğu, özellikle işler caddeler üzerinde bulunan dükkanlar marka tarafından tercih edilmektedir. Marka bayilik başvurusunda bulunan girişimcilerini titizlikle değerlendirmekte, karşılıklı anlaşmaya varılması durumunda bayilik sözleşmesi ve 10.000 TL tutarında teminat senedi imzalanmasını talep etmektedir. Pan Çiğköfte bayilik alan işletmelerin kurulumu markanın konseptine uygun olacak şekilde bayi tarafından gerçekleştirilmektedir. Kurulum ücreti bayiye ait olmakta ve 1 adet internet kullanıcılı bilgisayar, 3 adet aktif çalışacak kamera kurulumunun sağlanması beklenilmektedir. Pan Çiğköfte bayilik alan girişimciler talep ettikleri takdirde markanın çözüm ortaklarından destek alabilmektedir. Markanın bayilerinde çalışacak olan personelin Pan logolu giysiler kullanması, kılık kıyafetine ve hijyenine özen göstermesi istenilmektedir.

Pan Çiğköfte Bayilik Avantajları

Pan Çiğköfte sürekli olarak yenilenip geliştirilen menüsü ile sektörünün öncü markaları arasında yer almaktadır. Pan Çiğköfte uygulanacak olan tüm kampanyalarını ve satış stratejilerini bayilik alan girişimcileri ile birlikte yapılan ortak çalışmalar sonucu belirlemekte ve kararlaştırılan çözümleri titizlikle uygulayarak bayilerinin gelirlerinin artmasına katkıda bulunmaktadır. Sahip olduğu ileri teknoloji sipariş sistemi, çalıştığı deneyimli reklam ajansları ve satın alma gücü dahil pek çok özelliği sayesinde sektörün lideri noktasına gelmek için çalışmalarını sürdüren Pan Çiğköfte bayilik alan girişimcileri ile birlikte büyümeyi hedeflemektedir. Pan Çiğköfte düşük açılış maliyetleri ve sürekli büyüyen Pazar payı sayesinde bayilik alan girişimcilerine sürdürülebilir nakit geri dönüşü sağlamaktadır. Pan Çiğköfte bayilik alan girişimcilere marka merkezi tarafından açılışa özel 300 kg çiğköfte, 5000 adet el ilanı, 1000 adet magnet, personel kıyafetleri ve kampanya brandası bedelsiz olarak gönderilmektedir.

Pan Çiğköfte Bayilik Destekleri

Pan Çiğköfte bayilik alan girişimcilerinin işletmeleri aktif hale gelmeden uzman ekibi aracılığı ile marka ürünleri ve müşteri sunumları hakkında eğitim vermektedir. Pan Çiğköfte tüm bayilerine özgün ve kişiselleştirilmiş eğitimler vermekte, iş modelinin en doğru şekilde uygulanabilmesi için merkezi destek birimleri ile bayilik alan girişimcilerine danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Pan Çiğköfte bayilik almak isteyen girişimcilerine lokasyon analizi desteği sağlayarak en doğru yer seçiminin yapılması konusunda da yardımcı olmaktadır. Ayrıca Pan Çiğköfte üretim, lojistik ve satın alma ekipleri aracılığı ile yüksek kaliteyi ve en uygun fiyatları bayilik alan girişimcilerine sağlamaktadır.

Siz de markanın internet sitesi üzerindeki başvuru formunu doldurarak marka ile iletişime geçebilir ve Pan Çiğköfte bayileri arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

Pan Çiğ Köfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR