Orhan Köfte

Orhan Köfte Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Orhan Köfte Bayilik Şartları

Orhan Köfte Markası Olarak Değişik İşletmecilik Sistemlerimiz Söz Konusudur.

Orhan Köfte Bayilik Açıklaması

Hakkında

Firmamız 1990 yılında Orhan ÇELİK tarafından kurularak İnegölde hizmet vermeye başlamıştır. 2003 yılında ORHAN KÖFTE 2. şubemizi açarak siz müşterilerimizin hizmetine sunmuştur. Siz değerli müşterilerimize 2008 yılında yenilenen ORHAN KÖFTE 1 şubemizde 600 kişilik kışlık salon, 1200 kişilik yazlık salonla ve ayrıca MADO, Kardelen Kestane Şekeri ürünleri, mini market, kafeteryamız ve çocuk oyun parkımızla, ORHAN KÖFTE 2 şubemizde ise 350 kişilik kışlık, 1200 kişilik yazlık salon ve ayrıca 40 kişilik vip salonu ile hizmet sunmaktadır.

Size daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla 2003 tarihinden itibaren markalaşma sürecimizi tamamlayarak ORHAN KÖFTE markasını, ISO 9001:2000 Kalite Vönetim Sistemi Sertifikasını 2004 yılında alarak misyonumuz doğrultusunda ilerlemeye devam etmekteyiz.

Size sunduğumuz ürünlerimizin damak zevkinize uygun olabilmesi için etin en iyisini kullanıyor, piyazda kullandığımız fasulyemizi özel olarak Erzincan’dan, zeytinyağını ise Ayvalık’tan getiriyoruz. Güleryüzlü ve eğitimli çalışanlarımız ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak size kaliteli hizmet sunmayı amaç edinerek bahçemizde ağaçların gölgesinde doğa ile iç içe bir ortamda sizleri ORHAN KÖFTE lezzeti ile bir araya getiriyoruz.

Orhan Köfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR