Ops!Co Entertainment Group

Eğlence Sektöründe Faaliyet Göstermekte Olan Marka Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Ops!Co Entertainment Group Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* Markanın yatırım maliyeti 400.000 USD + KDV’ den başlamaktadır.

Ops!Co Entertainment Group Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Ops!Co Entertainment Group Bayilik Şartları

Mali Açıdan Yeterli Olmak
Marka Değerleri İle Uyumlu Olmak
Ticari Sicili Temiz Olmak
Yeniliklere Açık Olmak

Ops!Co Entertainment Group Bayilik Açıklaması

Ops!co Entertainment Group  Bayilik

Ops!co Entertainment Group eğlence sektörü içinde çocukların oyun ve eğlence anlayışına getirdiği farklı bakış açısı ile fark yaratmaktadır. Ops!co Entertainment Group eğlence sektöründe bayilik veren firmalar içinde ilklerin öncüsü olup yenilikçi vizyonu ile dünya trendlerini de yakından takip etmektedir. Güvenli oyun alanları yaratabilmek adına alternatifler de geliştiren marka çalışmalarında kalite ve hijyen standartlarına uygunluğu temel prensibi olarak kabul etmektedir. Oyun platformlarının ve oyuncaklarının Türkiye’nin her bölgesinde yaygınlaşmasını sağlayan Ops!co Entertainment Group ülkemizde eğlence sektörünün çıtasını da çok yükseklere taşımaktadır.

Ops!co Entertainment Group Bayilik Şartları

Ops!co Entertainment Group bayilik almak için gereken yatırım sermayesinin 400.000 USD+KDV’ den başladığı bilinmekle birlikte güncel bilgiler marka yetkililerinden alınabilmektedir. AVM’lerde çocuk emanet sistemi ile çalışan eğlence parkları kuran Ops!co Entertainment Group farklı illerdeki alışveriş merkezlerinde de şubeler açmayı hedeflemektedir. Alış veriş merkezlerinde bulunacak olan kurulum yerleri şirket tarafından belirlenmekte böylece bayilik almak isteyen girişimciler için de karlı bir yatırımın önü açılmaktadır. Alışveriş merkezlerinin yanı sıra markanın uygun gördüğü beş yıldızlı otellerde de çocuk kulüpleri olarak faaliyet gösterilebilmektedir. Markanın bayiliğini alabilmek için gereken yatırım miktarı seçilen konsepte ve kurulum yapılacak olan alanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.

Ops!co Entertainment Group bayilik almak isteyen girişimciler markanın internet sitesi ya da telefon aracılığı ile marka ile iletişime geçebilmektedir. Aynı zamanda internet sitesi üzerinde yer alan Franchise Başvuru Formunu doldurarak da bayilik taleplerini iletebilmektedirler. Yapılan ön görüşme esnasında yatırımcı adayının mali yeterliliğinin yanı sıra markanın kurumsallığına ve değerine duydukları hassasiyet, tüm enerjilerini markaya ve işletmelerine verip veremeyecekleri de titizlikle değerlendirilmektedir. Markanın Türkiye genelinde yürüttüğü fizibilite çalışmalarına istinaden ticari karlılık açısından değerlendirilen lokasyonlar yatırımcılara önerilmektedir. Karşılıklı anlaşmaya varıldığı takdirde Franchising Sözleşmesi imzalanmaktadır. Markanın mimari ekibi uygulama süreçlerinde tüm sorumluluğu üstlenmekte ve ekipmanların sipariş takip ve kurulum süreci ithalat ekibi ve teknik ekip tarafından yürütülmektedir.

Ops!co Entertainment Group Bayilik Destekleri

Ops!co Entertainment Group bayilik alan girişimciler başarısı defalarca kez kanıtlanmış bir sistemin parçası olabilmektedirler. Markanın alanında uzman profesyonellerden oluşan ekibi süreçlerin tamamında yatırımcılarının yanında yer almaktadır. Ops!co Entertainment Group bayilik yatırım bütçesini oluşturan maliyet kiralama ve mimari çizimler sonrası belirlenmekte olup yatırımcılar için anahtar teslim olarak belirlenen bu rakamın dışında ek bir yatırım bütçesine ihtiyaç duyulmamaktadır. Alış veriş merkezlerinde eğlence sektöründe tek marka olan Ops!co Entertainment Group bayilik alan girişimciler yatırım miktarlarını kısa sürede amorti edebilmektedirler. Operasyonel işgücü ve gider maliyetleri ile faaliyet gösteren işletmeler diğer sektörlere oranla daha yüksek karlılık oranlarına sahip bulunmaktadır. 

Ops!co Entertainment Group Bayilik Destekleri

Ops!co Entertainment Group bayilik alan girişimcilere belirli aralıklar ile düzenlenen toplantılar ile eğitimler verilmektedir. Yatırımcılar markanın ithalat ekibi tarafından yeni yatırımlar ile ilgili bilgilendirilmekte ve şubenin bulunduğu lokasyonlarda kreatif reklam ve tanıtım çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Böylece markanın kurumsal bütünlüğünün sağlanması ve yatırımcıların bu faaliyetler için ekstra harcama yapmasının önlenmesi hedeflenmektedir. 

 

Ops!Co Entertainment Group Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR