Onnumara Çiğköfte

Onnumara Çiğköfte Bayilik Açıklaması

Onnumara Çiğköfte Bayilik

Onnumara Çiğköfte Bayilik Hakkında : EM International bünyesinde hizmet veren Onnumara Çiğköfte, yurtdışı ve yurtiçinde eşsiz lezzetini müşterileriyle paylaşıyor. Müşterilerimize sağlıklı, doğal, lezzetli ürünlerimizi kaliteli hizmet, yüksek müşteri memnuniyeti ve ekonomik fiyat ile sunmak. Dünyanın her yerinde şubeler açarak sağlıklı, doğal ve ekonomik lezzetin adresi olmak istiyoruz.

Onnumara Çiğköfte Bayilik Şartları

 Onnumara Çiğköfte Bayilik ve Bayilik ŞartlarıOnnumara Çiğköfte, yatırımcılarına düşük yatırım maliyetiyle, yüksek kazançlı onnumara iş imkanı sunuyor. 

Aranan İşletmeci Özellikleri : İşi ile ilgilenebilecek, misyon ve vizyonumuza uygun hareket edebilecek, dinamik girişimciler arıyoruz. 

Aranan Yer ve Bölge Tanımı : Okul, hastane vs. çevreleri, ana caddeler, işlek sokaklar, marketler, kısacası iş yapma potansiyeli olan noktalar. 

Kurumlum ve Yatırım maaliyeti : Onnumara Çiğköfte kısa bir süre için yatırımcılarından isim hakkı almamaktadır. Dükkan dekorasyonu için gereken ekipmanları piyasa şartlarının çok çok altında bir fiyatla sunarak konsept için gereken yatırım maaliyetinizide minimumda tutumanıza yardımcı oluyoruz. 

Kurulum paketi; Çiğköfte tezgahı, çalışma tezgahı, dürüm tezgahı, tabela, evye, 2 adet kırlangıç bayrak, 2 adet dönkart, 2 adet dekote baskı duvar görseli, 4 adet şapka, 2 adet t-shirt, 2 adet sweet shirt,1 koli baskılı dürüm poşeti, 1 koli baskılı atlet poşeti,1 koli baskılı dürüm kağıdı, kurumsal malzemeler (duvar saati, föylük, afişler vs.) 

Onnumara Çiğköfte Bayilik Destekleri : Ücretsiz olarak 100 Kg çiğköfte, 5000 broşür, 1000 kartvizit.

 

Onnumara Çiğköfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR