On Numara Döner

Tavuk Döner Onnumara Döner

ON NUMARA DÖNER Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
Bütçe açıklaması belirtilmemiş.

ON NUMARA DÖNER Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

ON NUMARA DÖNER Bayilik Açıklaması

On Numara Döner

Vizyonu yenilikçi yaklaşımlarla On Numara Döner'i bir dünya markası yapmak olan On Numara Döner, yenilikçi ürünleri ve yaklaşımlarıyla ülkemizin tamamını dönerle tanıştırma hedefine her geçen gün daha da yaklaşmaktadır. Hedefimiz hizmet noktalarımızı her geçen gün arttırarak, tüm misafirlerimize On Numara Dönerin eşsiz Lezzetini tattırmaktadır.

On Numara Döner; yatırımcısını içerisinde bulunduğu koşulları göz önünde bulundurarak en doğru şekilde yönlendirmektedir. Mağaza açılması planlanan lokasyon, On Numara Döner uzman mimari kadrosu tarafından incelenir, gerekli fizibilite çalışmaları yapılır. Seçilen mekan için öngörülen yapıya ait gereksinimler tespit edilerek uygun projelendirme yapılır. İşletmeci ve On Numara Döner yönetimi konsept ve yatırım maliyetleri konusunda fikir birliğine varır. Yılların tecrübesi ve marka kimliği işletmeciye en doğru şekilde aktarılır. İşletmeci sadece mağazasını açar ve işletir. Müşteriler tarafından kabul görmüş On Numara Döner özgü ürünlerin temin edilecek olması garantimizdir. Geniş ürün yelpazesiyle her öğün için birbirinden lezzetli ürünler sunan On Numara Döner ürünleri her yaştan misafir tarafından ilgi görmektedir.

On Numara Döner kaliteyi en uygun fiyata müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir.

Vizyonu; yenilikçi yaklaşımlarla On Numara Döner'i bir dünya markası yapmak olan On Numara Döner, yenilikçi ürünleri ve yaklaşımlarıyla, müşterilerimize eşsiz bir lezzet sunmanın gayreti içindedir..

Kalitemizden ve Müşteri Memnuniyetinden asla ödün vermeden, büyümeye emin adımlarla devam ederek, istihdam gücümüzü her geçen gün arttırarak , Türkiye'mize Değer üretmek önceliğimizdir...

ON NUMARA DÖNER Bayilik Verdiği Bölgeler

BAŞVUR