Okul Marketim

Eğitim Ürün Ve Hizmetleri Sektöründe Faaliyet Gösteren Marka Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Okul Marketim Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
* Markanın yatırım maliyeti 15.000 – 75.000 TL aralığındadır. EN kesin bilgi firma yetkililerinden alınabilir.

Okul Marketim Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Okul Marketim Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Tüm Zamanını İşine Ayırabilmek
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak

Okul Marketim Bayilik Açıklaması

Okul Marketim Bayilik

 

Okul Marketim eğitim ürün ve hizmetleri sektörü içerisinde faaliyet göstermekte olup ilk öğretimlere ve okul öncesi kurumlara yönelik olmak üzere Planetaryum Uzay Çadırı gösterimleri, 3D sinema gösterimi, sanal gerçeklik gözlükleri ve hologram Karagöz Hacivat  gibi eğitsel etkinlikler sunmaktadır. Okul Marketim eğitim ürün ve hizmetleri sektöründe bayilik veren firmalar içinde olup ülke genelinde sektörün lider markalarından biri olarak bilinmektedir. Marka verdiği hizmetlerin yanı sıra özellikle engelli öğrencilere yönelik ücretsiz faaliyetleri ve çevreye duyarlı şirket yönetimi ile sosyal sorumluluk ilkelerine de bağlılığını göstermektedir.

Okul Marketim Bayilik Şartları

Okul Marketim bayilik almak isteyen girişimcilerine 6 farklı alanda bayilik olanağı sunmaktadır. Bunlar; hologram konser popstar Lina ve diğer konser albümleri, Planetaryum uzay çadırı, 3D animasyon film gösterimleri, Fantastic stüdyo kendi filminde oyna, VR sanal gerçeklik gözlükleri ve hologram Hacivat Karagöz faaliyet uygulamaları olarak sayılabilmektedir. Marka bayilik alacak girişimcilerinin markayı temsil yeteneğinin ve ilköğretim okullarına hizmet verebilecek kapasitede kurumsal bakış açısının bulunmasını beklemektedir. Okul Marketim bayilik alan girişimcilerinden sözleşmeyi takiben ödenecek olan bedel haricinde yıl içerisinde başka bir isim altında hiçbir ücret talep etmemektedir.

Yatırım maliyeti bayilik alınacak olan ile ve bayiliği alınmak istenilen sisteme ya da sistemlere göre 15.000 ile 75.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Okul MarketimBayilik Avantajları

Okul Marketim bayilik alan girişimcilerine % 100 kazanç ve bayilik almak için gereken yatırım bedelinin en fazla 6 ay içerisinde geri kazanımı avantajını sağlamaktadır. Marka bayilik alan girişimcilerinin karından pay almamaktadır.Okul Marketim bayilik alan girişimcilerinin karlılık oranlarını düşürmemek için her ile her branştan yalnızca bir adet bayilik vermektedir. Marka düzenli olarak yürütülen inovasyon ve AR-GE çalışmaları ile hizmetlerini sürekli geliştirmekte ve bayilik alan girişimcilerine yeni kazanç kapıları açmaktadır. Türkiye’ de en uygun fiyatlar ile en yüksek kaliteli hizmeti sunan marka hem mevcut bayilerine hem yeni girişimci adaylarına her yıl yeni bir proje sunmaktadır. Okul Marketim bayilik alan girişimciler herhangi bir dükkan tutmak zorunda olmadığından kira, stopaj ve fatura gibi sabit giderlerden kar elde etmektedirler. Okul Marketim bayilik alan girişimcilere günlük nakit kazanç avantajı sağlamakta olup aynı zamanda bu iş ile ilgilenen girişimciler hafta içi en geç 17.00’ de işlerini bitirebilmekte ve hafta sonları da tatil yapabilmektedirler.

Okul MarketimBayilik Destekleri

Okul Marketim bayilik alan girişimcilerine ihtiyaç duydukları her alanda destek sağlamakta olup, verdiği hizmetlerin tümünü kendi bünyesinde oluşturmaktadır. Okul Marketim bayilik alan girişimciler imzalanan bayilik sözleşmesi gereğince iki seans ve dört saatten oluşan bir eğitim programına tabi tutulmaktadır. Okul Marketim bayilik alan girişimcilere gerekli eğitimin verilmesinin ardından ilk on iş günü içerisinde ve ertesi okullarda faaliyet göstermeye hazır olacak şekilde tüm ekipmanlar ve donanımlar teslim edilmektedir.

Siz de sektöründe yenilikçi yaklaşımlar ile faaliyet göstermekte olan Okul Marketim bayileri arasındaki yerinizi almak için marka ile iletişime geçebilir ve seçtiğiniz sisteme ya da sistemlere göre yatırım maliyetinizin ne olacağı hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Okul Marketim Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR