Ohannes Burger

Tüm Ürünlerini Özel Tariflerle Hazırlayan Ve Franchise Sistemi Ile Büyüyen Ohannes Burger; Özel Lezzetleri Ile Hedef Kitlesinin Beğenisini Kazanıyor.

Ohannes Burger Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Ohannes Burger bayilik bütçesi yaklaşık 350 bin TL dolaylarındadır. Yatırım bedeli işletmenin alanına ve açılacağı semte göre değişiklik gösterebilir.

Ohannes Burger Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Ohannes Burger Bayilik Şartları

En Az 100 Metrekare Alana Sahip İşletme Bulunması
Hizmet Kalite Standartlarının Yüksek Tutulması
Yatırım Sermayesine Sahip Olunması
İşletmenin Temiz Tutulması

Ohannes Burger Bayilik Açıklaması

Ohannes Burger Bayilik

 

Özel tariflerle hazırlanan sosları, hamburger köftesi ve ekmekleri ile özellikle gençlerin kalbini fetheden Ohannes Burger; bayilik veren firmalar arasında bulunuyor. Özel lezzetlerini dünyaca ünlü şef Martin Meakins’e emanet eden Ohannes Burger; butik hamburgercilik kavramını bir adım öteye taşıyor.

Ürünlerinde taze ve en doğal maddeleri kullanan; hızlı ve kaliteli servisiyle fast food restoranları içerisinde özel bir yete sahip olan ve hamburger köftelerinde %100 yerli dana eti kullanan Ohannes Burger bayilik almak isteyenlerin sayısını arttırmayı başarıyor.

İzmir’de başlayan yolculuğunu hızla ilerleten; hedef kitlesinin beğenileri doğrultusunda menüsünü sürekli olarak genişleten ve tüm ürünleri için doğallığın gücünden yararlanan Ohannes Burger bayilik başvurusuOhannes Burger franchise bedeli ve Ohannes Burger bayilik şartları ile ilgili tüm soru işaretlerinizi yazımızda yanıtlayabilirsiniz. 

Ohannes Burger Bayilik Şartları

Genç nüfusun fazla olduğu semtlerde, semtlerin işlek lokasyonlarında işletme bulunması; bu işletmenin en  az 100 metrekare alana sahip olması Ohannes Burger bayilik almak için karşılanması gereken lokasyon şartı olarak ön plana çıkıyor. Hem marka imajının iyileştirilmesi ve markanın bilinirliğinin arttırılması hem de yatırımcıların kar marjlarının yükseltilmesi adına Ohannes Burger bayilik için yer seçimi büyük önem taşıyor. Seçilen işletmenin baca probleminin bulunmamasına sonrasında oluşabilecek sorunların engellenmesi adına da dikkat edilmesi gerekiyor. 

Ohannes Burger bayilik bütçesi değişkenlik gösterse de ortalama olarak 350 bin TL dolaylarında olduğu biliniyor. İşletmenin dekorasyonu marka tarafından yapılıyor; dekorasyon maliyeti yatırımcılar tarafından karşılanıyor. Yaklaşık 1 ay içerisinde açılışa hazır hale gelen Ohannes Burger restoranları sonrasında karlı bir işyerine dönüşüyor. 

Ohannes Burger bayilik almak için girişimcinin restoranına ayıracak vaktinin olması önemli bir kriter olarak kabul ediliyor. Butik hamburgercilikte işletme sahibinin müşterilerle olan ilişkisinin sıcaklığı Ohannes Burger markası tarafından önemseniyor. İşletmenin hijyen standartlarını karşılaması, siparişlerin zamanında teslim edilmesi ve müşteri memnuniyetinin maksimum düzeyde tutulması Ohannes Burger yetkililerinin dikkat ettiği unsurlar arasında yer alıyor. 

Ohannes Burger Bayilik Süreci

“Hamburgerin atası değil babası” sloganıyla faaliyetlerine devam eden Ohannes Burger bayilik başvuru şartları karşılandığı takdirde yatırımcıların Ohannes Burger bayilik başvurusu formu doldurması gerekiyor. Başvuru doldurulduktan sonra Ohannes Burger Franchise şartları ile ilgili detaylı görüşmeler başlatılıyor ve firma yetkilileri yatırımcılarla şartları belirliyor. 

Ohannes Burger Bayilik Almanın Avantajları

Ohannes Burger bayilik almanın en büyük avantajı butik hamburger dükkanlarının son yıllarda kazandığı ivme ve Ohannes Burger markasının lezzetli ürünleridir. Firmanın tüm ürünlerinde standartlarının dışına çıkması ve kendine özel tarifleri uygulaması markanın gelişmiş vizyonunu ortaya koymaktadır. Leziz ve eşsiz ürünlerle hedef kitlesinin beğenisini kazanması bayilik almak isteyen girişimcilerin Ohannes Burger bayilik sürecine dahil olmasını kolaylaştırmaktadır. 

Doğru lokasyonda açılan Ohannes Burger franchise işletmeleri yatırımların yaklaşık 1 yıl içerisinde geri kazanılmasını sağlayabilir. Hizmet kalitesi yüksek tutulduğunda ve müşteri sadakati kazanıldığında işletmenin geliri de bir hayli artacaktır. 

Ohannes Burger franchise başvurusunda bulunanlara eğitim, personel, reklam, pazarlama, bölge koruması ve lokasyon seçimi gibi destekler sunmaktadır. Bu desteklerle yatırımcılarının karşılaşabileceği yatırım risklerini en aza indirmekte ve başarılı olma şanslarını arttırmaktadır. 

Siz de Ohannes Burger bayilik alarak prestijli, keyifli ve kazançlı bir yatırım yapabilir; firma yetkilileri ile karşılıklı konuşarak geleceğinizi değiştirecek bir adım atabilirsiniz. 

 

Ohannes Burger Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR