Nucello Çiğ Köfte

2004 Yılında Nevşehir’de Kurulan Firma, Gördüğü Yoğun Taleple Birlikte Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Nucello Çiğ Köfte Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Nucello Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyeti Odaklı Olmak
İşinin Başında Bulunmak
Şartları Karşılayan Lokasyon Bulmak
Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olmak

Nucello Çiğ Köfte Bayilik Açıklaması

Nucello Çiğ Köfte Bayilik 

Nucello Çiğ Köfte gıda sektörü içerisindeki faaliyetlerine 2004 yılında Nevşehir’de başlamıştır. %100 doğal malzemelerle hazırladığı özel formüllü etsiz çiğ köftesi ile orijinal lezzeti en sağlıklı şekilde müşterilerine sunmaktadır. Nucello Çiğ Köfte gıda sektörü bayilik veren firmalar arasında en çok tercih edilenlerden biri olarak anılmaktadır. Ürün yelpazesi ve hizmet kalitesi sayesinde Türkiye’nin lider etsiz çiğ köfte zinciri haline gelen Nucello Çiğ Köfte bu alandaki liderliğini paralel ürünlerle genişletmeyi, üretimini bölgelerde yapmayı ve yurt dışına açılmayı planlamaktadır.

Nucello Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Nucello Çiğköfte bayilik alan girişimcilerinden işletmelerinin başında durmalarını talep etmektedir. İşletmecilerin müşteri ilişkilerine odaklı ve öğrenmeye açık olması beklemektedir. Mağazaların yaya trafiğinin yoğun olduğu, araç trafiğinin yoğun olduğu ve durmaya izin verdiği caddeler ile potansiyele sahip olduğu bilinen alışveriş merkezlerinde olması gerekmektedir. Mağazanın müşterilerin dikkatini çekecek olan bir görünümde olması beklenmektedir. Mağaza vitrini, metrekaresi, tavan yüksekliği, otopark imkanı gibi elverişli koşulların sağlanması istenmektedir.  Dükkanların yaklaşık 40 – 50 m2 genişliğinde alana sahip olması talep edilmektedir.

Nucello Çiğ Köfte bayilik almak isteyen girişimci firmaya başvuruda bulunarak, bulduğu yerin onaylanmasını beklemektedir. Yer onaylandıktan sonra franchise anlaşması imzalanmakta, proje ve inşaat aşamaları başlatılmaktadır. Yatırımcı dilerse marka standartlarına uymak koşulu ile şubeyi kendi imkanları ile yaptırabilmektedir. 

Nucello Çiğ Köfte Bayilik Avantajları

Nucello Çiğ Köfte düzenli reklam çalışmaları ve yaygın işletmeleri sayesinde çiğ köfte denildiğinde akla gelen ilk marka olarak, bayilerine yüksek satış fırsatları sunmaktadır. Nucello Çiğköfte bayilik alan girişimciler seçilen verimli bir lokasyonda marka bilinirliği yüksek olan bir işe sahip olma şansını elde etmektedirler. Markayı tanıyan müşteriler bayinin açıldığı günden itibaren gelmekte ve satış süreci kesintisiz olarak devam etmektedir. Tedarik ve pazarlama süreçlerinin merkezi olarak yürütülmesi, girişimcinin işletmesinin karlılığına ve satış faaliyetlerine odaklanmasını sağlamaktadır. İşletmenin açıldığının kampanya ile duyurulması başlangıçta yapılacak ciroyu artırmaktadır. Nucello Çiğ Köfte bu alandaki deneyimleri ile açılış kampanyasını yönlendirmekte, harcamaları ise girişimci yapmaktadır. 

Nucello Çiğ Köfte Bayilik Destekleri

Nucello Çiğ Köfte bayilik alan yatırımcılarına doğru yer seçimi konusunda destek olmaktadır. Açılış kampanyası marka tarafından yönetilmekte, ürün tanıtımı yapılması ve ikram olarak dağıtılması için ücretsiz ürün gönderimi yapılmaktadır. Yapılan sürekli denetim ve destekler sayesinde işletmenin verimliliği ve cirosu artırılmaktadır. Eğitim desteği de veren marka, her işletmenin çevresinde paket servis için yeterli iş potansiyeline sahip bir çevre tanımlamaktadır. İşletmenin markadan mal alımı kesin sipariş ve ön ödeme ile yapılmakta, sipariş edilen ürünler siparişi takip eden ikinci iş günü bayiye ulaştırılmaktadır. Bu da ürün tedarik aşamasının sorunsuz ilerlemesini ve müşteri memnuniyetsizliğine yol açılmamasını sağlamaktadır. Marka geliştirdiği ürünleri, işletme ve pazarlama yönetim tekniklerini bayilerine düzenli olarak verilen eğitimler ile paylaşmaktadır. Dükkan dekorasyonu markanın mimari ekibi tarafından gerçekleştirilmekte, ancak girişimci isterse marka standartlarına uymak koşulu ile kendisi de bu süreci tamamlayabilmektedir.      

Nucello Çiğ Köfte bayilik almak isteyen girişimcilere düşük yatırım maliyeti ve yüksek karlılığı ile kolaylıkla işletilebilecek karlı bir iş olanağı sunmaktadır. Siz de gıda sektöründe yer almak isterseniz Nucello Çiğ Köfte bayilik başvurusunda bulunabilir ve yatırımınızın karşılığını kısa sürede alabileceğiniz bir işletmenin sahibi olabilirsiniz.

Nucello Çiğ Köfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR