1. Bayilik Veren Firmalar
 2. Cafe
 3. Neşve Next

Neşve Next

Feel Relaxed

Cafe

Neşve Next Franchise
Şehrinde ki Kahve Anlayışını Sen Değiştir!

Nitelikli Kahve ve Gurme Kruvasan -Pasta ve Sandviç Çeşitleriyle;

Neşve’nin 20 yılı aşkın franchise tecrübesiyle; Düşük Yatırım Bütçesi ve Yüksek Karlılık Sunan Yepyeni Bir Konsept Neşve Next!

Sen de güçlü bir markanın desteğiyle kazançlı bir yatırım yapmak istiyorsan formu doldur, franchise ekibimiz en uygun yatırım planı için seni arasın!

Neşve’nin 20 Yılı Aşkın Franchise Tecrübesiyle; Düşük Yatırım Bütçesi ve Yüksek Karlılık Sunan Yepyeni Bir Konsept Neşve Next!

FEEL RELAXED
“Feel Relaxed” tasarım anlayışıyla tasarlanan Neşve Next konsepti beyazın ferahlığı ile ahşabın sıcaklığının birleştiği fresh ve rahatlatıcı bir ortam sunar.

Next’den içeri adım attığınızda göz yormayan sade ama şık bir mekân sizi karşılar. Amacımız günün karmaşası içerisinde derin bir nefes almanızı ve rahatlamanızı sağlamaktır.

Mekanın tasarım dinamiklerine uygun ruhunuzu dinlendirecek bir müzik eşliğinde, enfes lezzetlerimizle size kalan kendinize uygun bir yer seçmektir.

Neşve Next konseptinde servis edilen ürünlerin tamamı yüksek kalite nitelikli ürünlerdir. Kahvelerimizin tamamı Q Grader değerlendirmelerinden 80 ve üzeri puanı almış, etik ve izlenebilir bir ticaret ürünü olan nitelikli kahve çekirdeklerinden hazırlanır. Kahvenin tazeliği vazgeçilmez şartımızdır. Bu nedenle ürünlerimizi haftalık kavurur ve sipariş anında öğütürüz.

Rize’de özel olarak yetiştirilen, mayıs ayında hasatı yapılan iki buçukluk çaydan üretilen özel çay harmanımız konseptimizin vazgeçilmezleri arasındadır. Tamamı doğal meyvelerden üretilen soğuk içeceklerimiz, doğal malzemelerden hazırlanmış sıcak içeceklerimizle misafirlerimize geniş bir yelpaze sunuyoruz.

PASTALARIMIZ
Neşve Next her biri üst kalite malzemeler kullanılarak hazırlanmış kek/pasta ve cheesecake çeşitleri ile de kahvenin en iyi eşlikçilerini misafirlerine sunuyor.


Neşve Next size şehrin en iyi kruvasanlarını sunma imkanı verir. Ekşi mayalı hamurdan özel tereyağı ile hazırlanan kruvasanlarımız günlük taze olarak pişirilir. Menü içeriğimize göre ister kremalı içeriklerle servis edilir ister kruvasan sandviç olarak misafirlerimize sunulur. Kruvasanlarımızın tadı misafirlerimizin damağında yer edinecek!

Bunun yanı sıra Gurme Sandviçlerimiz misafirlerimizin her öğün rahatlıklıkla tercih edebileceği doyumluk yiyecek çeşitlerimizdir. Özel ekmekler ve gurme malzemeler kullanılarak hazırlanan sandviçlerimiz donuk olarak tüm şubelerimize dağıtılmaktadır.


With special butter and real flour prepared, crispy, porous and this is our layered croissants. We are quite ambitious, our Croissants prepared fresh daily and filled with variants upon on your request. Especially our brand new product Wheels Croissants are both delicious and make you fall in love with its looks.
We are sure that we are best in the city. You will be addicted to our croissants!

İŞLETME MODELİ
Next konsepti mekânın bulunduğu lokasyonun gereksinimlerine göre ister self servis ister masaya servis şeklinde kurgulanabilir.

Next’in işletme modelinde temel amaç; minimum yatırım maliyeti – minimum işletme maliyeti – maksimum kazançtır.

KARLILIK MODELİ

Neşve Next konsepti aylık cironuz üzerinden, tüm masraflardan ve vergilerden arındırıldıktan sonra sizlere net minimum %35 kar bırakacak şekilde kurgulanmıştır.

Bu karlılık oranı cironuza paralel olarak artar ve
%50’lere kadar çıkar.

FRANCHISE MODELİ

 • Başvurunun alınması
 • Ön şartlarda anlaşma sağlanması
 • Uygun lokasyon seçimi
 • Lokasyona uygun projelendirme
 • Projeye uygun inşaat süreci
 • Ekipman ve Mobilya kurulum süreci
 • Eğitim Süreci
 • Açılış

MEKAN FİZİKSE ŞARTLAR

 • Minimum 75 metrekare alan
 • Minimum 6-8 metre cephe genişliği
 • Tercihen teras alanı

YATIRIM

 • Neşve Next konsepti için franchise katılım bedeli 100.000 TL + KDV’dir. İlk 10 şubemizden bu bedel talep edilmeyecektir.
 • 75-100 metrekare alanın kurulumu için anahtar teslim bedel 750.000 TL’den başlamaktadır.
 • Her ay ciro üzerinden merkeze %4 katılım payı ödenir. Bunun karşılığında reklam hizmetleri, eğitim hizmetleri, ürün kargo bedelleri yatırımcıya ücretsiz sunulur.


AYDINLATICI NOTLAR

 • Mağaza kurulum süresi maksimum 45 gündür.
 • Yatırım planı uygun lokasyon bulunduktan sonra belirlenir. Yatırımcıya tüm kalemleri içeren şeffaf bir teklif dosyası sunulur.
 • Ödeme koşulları yatırım planı belirlendikten sonra netleştirilir.
 • Tüm personel seçim ve eğitim süreci Neşve Saha Ekipleri tarafından organize edilir.
 • Tüm ürün tedariği merkezi olarak Neşve Merkez Depodan haftalık olarak sağlanır.
 • Türkiye’nin en büyük kahve üreticilerinden biri olan Neşve kendi yatırımcılarına en uygun fiyat performans ürünlerini sunmayı taahhüt eder.
 • Tüm mağazaların adisyon sistem merkeze online olarak bağlıdır ve tüm şubeler Neşve Merkez ekipleri tarafından anlık izlenir ve buradan çıkan istatistiklere göre desteklenir.
 1. Konsept Cafeler
 2. Kahve Dükkanları

Neşve Next Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Neşve Next Şartlar & Koşullar

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör