Moxie Coffee &Amp; Store

Moxie Coffee & Store Bayilik Açıklaması

Moxie Coffee & Store Bayilik

Moxie Coffee & Store Bayilik Hakkında : Çok yakında Moxie Cofee&Store mağazaları Türkiye’de yerlerini almaya başlıyor. Hem cafe hem de alışveriş mantığıyla kurguladığımız Cafe Store’larımız kahve tutkunlarına hem mükemmel kalitede dünya kahvelerini, çay tutkunlarına Türk çayıyla birlikte sağlıklı doğal üretilmiş dünya çaylarını ve tarifi özel serinletici soğuk  içeceklerini büyük bir özen ve tutkuyla misafirlerimize buluşturmaya başlıyor. 

Moxie Coffee & Store Bayilik Şartları

 Mağaza içeriğinde yer alacak temel ürün kategorileri ise; akıllı ürünler, mobil aksesuar,giyim, çanta, seyahat koleksiyonu, aksesuar, kırtasiye, çocuk ürünleri ve Türkiye’de sadece Moxie’de bulunabilecek özel ürünlerden oluşuyor. Cafe & Store Mağazalarımız anahtar teslimi kurulmakta ve Franchise alan kişiye eğitimden sonra teslim edilmektedir.

Moxie Coffee & Store Bayilik ve Bayilik Şartları 

FİRMA İSMİ: Moxie Coffee & Store

BAYİLİK KATEGORİSİ: Gıda, Kahve 

KURULUŞ YILI: 2013 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 1

Moxie Coffee & Store Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Ortalama 50 m2 -80m2 arasında olması gereken mağazalarımız için AVM ve işlek caddeler tercih edilmektedir. Cafe & Store’ larımız  metrekaresine göre değişmekle birlikte ortalama anahtar teslim  50.000 Dolar ile 60,000 dolar arasında değişmektedir. Bu miktara dekorasyon,mutfak ve cafe ekipmanları,mağaza içinde satılacak gıda dışı ürünler,Franchise ücreti herşey dahildir. Bayi ile en az 5 yıllık bir kontrat yapılmakta ve ikinci beş yılda sözleşme yenilemede yeniden franchise ücreti alınmamaktadır. Sizde İstanbul, Ankara, Bursa, Ankara, Antalya, İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde  açılacak Moxie Coffee & Store’ların içinde  yerinizi almak istiyorsanız web sitemizden Bayilik Başvuru Formunudoldurarak tarafımıza talebinizi iletebilir ve Bayilik Başvurusu yapabilirsiniz.

Moxie Coffee & Store Bayilik Destekleri

BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ, FİNANSAL DESTEK.

 

Moxie Coffee & Store Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR