Moxie Coffee

Moxie Coffee Bayilik Açıklaması

Moxie Coffee Bayilik

Moxie Coffee Bayilik Hakkında : Yaklaşık 2 yıla yakın Türkiye'de araştırma ve analiz yaparak 2015 yılı Nisan ayında Türkiye'ye şubeler açmaya karar veren Moxie Coffee, 15 yılı aşkın Amerika'da aldığı deneyimi Türkiye'de uygulamaya karar vermiştir. 

Moxie Coffee Bayilik ve Bayilik Şartları Moxie Coffee'ler genç ve orta yaş grubunun keyifle sohbet edebileceği, zaman geçirebileceği ve mükemmel kahve, çay, tatlı ve yiyecek deneyimini bulabileceği yerlerdir. Uzun yıllara dayanan tecrübesi, Kalitesi, Hizmeti ve özel ürünleriyle Türkiye'de çok kısa sürede büyük ilgi görmüş ve franchise talepleri almaya başlamıştır. Sizde ilklerden olun ve bu mükemmel ayrıcalığı bizimle paylaşın.

Firma ismi: Moxie Coffee 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 1 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Personel

Moxie Coffee Bayilik Şartları

 Moxie Coffee Bayilik ve Bayilik Şartları 

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Franchise, bir markanın lisans haklarının kullanılması anlamına gelmektedir. Marka çatısı altında tüm sistemin aynı şekilde çalışması ve Franchise alan kişinin sadece bu sistemi yönetmesi ve denetlemesi yeterlidir. Moxie Coffee bu bağlamda kendi geliştirdiği Kafe İşletim Sisteminin Lisansını verir. Verilen lisans, işletmecilerin Moxie Coffee adı ve markası altında ticari faaliyette bulunmasına hak tanır.

Moxie Coffee, işinin başında duracak ve işini bizzat kendisi yönetecek kişilere lisans hakkı verir. Moxie Coffee bir bölge imtiyazı vermemektedir, verilen lisans yalnızca bir Kafe işletmeciliği ile sınırlıdır. Yatırım maliyeti kafenin tipine ve büyüklüğüne bağlı olmakla birlikte 80.000- 150.000 USD + KDV arasındadır. Bu yatırım, cafenin büyüklüğüne göre değişmektedir. Moxie Coffee bu yatırım için yatırımcıya iki seçenek sunar: Birinci seçenek; Tadilat projeleri, inşaat işleri, dekorasyon ve ekipmanının tespiti ile ilgili yatırım Moxie Coffee tarafından yapılır.

Bu anahtar teslimi seçenektir. İkinci seçenek; Tadilat projeleri, inşaat işleri, dekorasyon ve ekipmanının tespiti ile ilgili yatırım Moxie Coffee projesi dahilinde yatırımcı tarafından yapılır. Bu paylaşım teslimi seçenektir. Moxie Franchise sisteminde, İşletmeci adayı ile 5 yıllık sözleşme yapılır. İşletmeci adayı, Moxie Coffe’ye 30.000 USD + KDV franchise giriş ücreti öder. İşletmeci, Aylık hasılat üzerinden %3 royalty fee bedeli ücreti ödemektedir.

 

Moxie Coffee Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR