Mor Kasa Yazılım A.ş.

Pazarımız Kobi̇ Ve Girişimcilerden Oluşmaktadır. Firmalar Için, Binlerce Tl Ödeyerek Pahalı Yazılımlar Satın Almak Yerine, Aynı Işleri Yapan Mor Kasa Ön Muhasebe Programını Aylık 50 Tl Ödeyerek..

Mor Kasa Yazılım A.Ş. Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Mor Kasa Yazılım A.Ş. Bayilik Açıklaması

Mor Kasa Yazılım A.Ş. olarak, hem bilgisayar, hem de tablet ve telefonlardan kullanılabilen, online çalışan yeni nesil muhasebe programımızın satışı için bayi kanal organizasyonu kuruyoruz. Bu kapsamda Türkiye'nin her bölgesine bayilikler vereceğiz. Yüksek oranlar ve sürekli gelir sistemiyle çalışmak isteyen firma ve girişimcilerin bize ulaşmalarını bekliyor olacağız.

Bayi kazancı nasıl hesaplanır?
Bayiler telefonda, internette ya da başka bir platformda satış yaptığında kazanç elde eder. Bayinin Mor Kasa bünyesine kattığı müşteriler, hizmet yenilemesi ya da ek kullanım süresi için her ödeme yaptığında Mor Kasa da bayisine ödeme yapar. Yani bu, bayiler için sürekli gelir getiren bir sistemdir. 

Pazardaki durum nedir?
Pazarımız KOBİ ve Girişimcilerden oluşmaktadır.
Firmalar için, binlerce TL ödeyerek pahalı yazılımlar satın almak yerine, aynı işleri yapan Mor Kasa ön muhasebe programını aylık 50 TL ödeyerek kiralamak çok daha cazip gelmekte ve talep görmektedir. 

Mor Kasa Yazılım A.Ş. Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç