Monte Bianco Coffee

Düşük Maliyet Ve Yüksek Karlılıkla %100 Yerli Türk Markası Monte Bianco Coffee,türkiye'nin Her Noktasında Bayilikler Verecektir.

Monte Bianco Coffee Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* Şubeler anahtar teslim,ekipmandan,dekorasyona kadar yapılmakta ve teslim edilmektedir.İnşaat aşamasında bütün personellere barista eğitimi verilmektedir.

Monte Bianco Coffee Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Monte Bianco Coffee Bayilik Açıklaması

Monte Bianco işinin başında durup, ilgilenecek, geliştirecek işletmeci adayları ile yoluna devam etmektedir. Minimum 80 metrekarelik şubeler ekipmandan, dekorasyona kadar A’dan Z’ye anahtar teslim olarak yapılmaktadır. İnşaat aşaması yaklaşık bir ay sürmektedir, bu dönem içinde işletmeci ve elemanlar eğitime alınmaktadır. Eğitimlerde ürün, ekipman, yönetim, müşteri ilişkileri olmak üzere her şey öğretilmektedir. Bütün ürünler Monte Bianco tarafından vadeli olarak sağlanmaktadır. Düşük ürün ve işletme maliyetleri dolayısıyla karlı bir yatırım olarak yaklaşık iki senede yatırım maliyeti çıkmaktadır.

Aylık olarak satıştan %4 Royalty ve %3 reklam payı alınmaktadır. Alınan reklam payı ulusal reklamlarda (TV,radyo..vb) harcamalarda kullanılmaktadır.

Monte Bianco Coffee Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR