1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. Monte Bianco Coffee

Bu bayilik ilanı firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlgili sektördeki ilanlara göz atabilirsiniz.

Cafe

Monte Bianco Coffee

Düşük maliyet ve yüksek karlılıkla %100 yerli Türk markası Monte Bianco Coffee,Türkiye'nin her noktasında bayilikler verecektir.

Cafe

1.000.000 ₺

Monte Bianco Coffee Bayilik 

Monte Bianco Coffee markası ile özel olarak ürettiğimiz kahve çekirdeklerimizi, kendimize özgü formüller ile hazırlıyor ve müşterilerimizi aromasın keyfini çıkarabilecekleri ürünlerimiz ile buluşturuyoruz. Ürünlerimizin hammaddesinden hazırlanışına sunumundan personelimize kadar her detayı düşünürken müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Doğru kalite - fiyat performansını yakaladığımız geniş ürün yelpazemiz ile tüketicilerimizin beklentilerini en üst düzeyde kaşılıyor ve kahve sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerimize de karlı iş fırsatları sunuyoruz.

Monte Bianco Coffee Bayilik Şartları

Monte Bianco Coffee bayilik almak için gereken yatırım bedelimiz 500.000 TL civarında olmakla birlikte kesin rakamları öğrenmek isteyen girişimci adaylarımızın marka merkezimiz ile iletişime geçmelerini öneriyoruz. 

Şube kurulum süremiz ortalama 1 ay olup reklam katılım ücreti % 3, gelirden pay olarak da % 4 alıyoruz. Aldığımız reklam katılım payını ulusal reklam harcamalarında kullanıyoruz. Ortalama 80 metrekare bir şubemizin kurulum maliyeti 400.000 + KDV şeklinde gerçekleşiyor. 

Monte Bianco Coffee bayilik alacak işletmecilerimizin mağazalarını iş merkezlerinin ve insan trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlarda, merkezi bölgelerde ve müşteri potansiyeli fazla alışveriş merkezlerinde açmalarını talep ediyoruz. Markamıza gelen bayilik taleplerini uzman ekibimiz aracılığımız ile inceliyor, yatırımcı adayımıza sistemimizin işleyişi hakkında detaylı bilgilendirme yapıyoruz. Ardından şubemizin açılması planlanan lokasyonun fizibilitesini ve finansal analizlerini gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalar olumlu sonuçlanırsa bayilik sözleşmesinin imzalanması aşamasına geçiyoruz.

Monte Bianco Coffee Bayilik Avantajları

Monte Bianco Coffee bayilik alan girişimcilerimiz küçük metrekareli dükkanları düşük bedellerle kiralayarak, self servis uygulamamız sayesinde az sayıda personel bulundurarak karlılıklarını artırma avantajını yakalayabiliyorlar. Lezzeti ve kaliteli ürünlerimizi deneyen müşterilerimiz kısa sürede müdavimlerimiz oluyor bu da bayilerimizin işletmelerinin başarısını ve karlılığını artıran etkenler arasında yer alıyor. Menümüzde sıcak ve soğuk içeceklerin yanı sıra pek çok farklı alternatife de yer veriyoruz. Böylece farklı damak tadlarına hitap edebiliyoruz. Monte Bianco Coffee bayilik Alan girişimcilerimiz % 25 - % 30 civarında olan karlılık oranlarımız sayesinde yatırım maliyetlerini kısa sürede geri kazanabiliyorlar. Kahve sektöründe zirveyi hedefleyen % 100 yerli markamızın sağladığı tüm desteklerden yararlanan bayilerimize şubelerini ekipmandan dekorasyona kadar anahtar teslim veriyoruz. Sektörde büyümeye, bayilerinin isteklerini ve şikayetlerini dikkate alarak maksimum kazancı elde etmelerine odaklanan stratejimiz sayesinde işletmecilerimizin başarılı bir ticari işletmeye sahip olmasına katkıda bulunuyoruz.

Monte Bianco Coffee Bayilik Destekleri

Monte Bianco Coffee bayilik alan girişimcilerimize ve personellerine yerinde barista eğitimi veriyoruz. Böylece işletme açılışında ürün ve iş hakkında detaylı eğitimler almış şekilde hazır olmalarını sağlıyoruz. Hem sınıflarımızda hem de şubelerimizde yürüttüğümüz eğitim programlarımızda ürün, ekipman ve müşteri ile ilgili kapsamlı bilgiler veriyoruz. Buna bağlı olarak da işletmelerimizde bilinçli ve eğitimli personel çalıştırıyor, daha fazla müşteri memnuniyeti sağlamaya odaklanıyoruz. Monte Bianco Coffee bayilik alan girişimcilerimize düzenli olarak pazarlama desteği veriyor, şube satışlarımızı sürekli artırmayı hedefliyoruz. Ürün desteğimiz sayesinde tüm şubelerimizde standart ürün teminini ve sunumunu mümkün hale getiriyoruz. Kullanıma sunduğumuz altyapı programı sayesinde hangi üründen ne kadar tüketildiği, hangi saatlerde daha fazla satış yapıldığı gibi işletmenin performansı ile ilgili konulardaki raporlar kolaylıkla alınabiliyor, şube operasyonları da bu bilgiler doğrultusunda daha etkili bir şekilde yönetilebiliyor. 

Markamızdan bayilik alan işletmelerimizi her konuda destekliyor, işletmenin açılışından itibaren mağazalarımızı periyodik olarak denetliyoruz . Denetlemelerimiz sonucunda düzeltilmesi gerekli görülen noktalar ile ilgili aksiyonları hızlıca alıyor, bayilerimizin karlılıklarını artırmaya yönelik yerel pazarlama aktivitelerini de kendileri ile paylaşıyoruz.

  1. Bistro Cafeler
  2. Konsept Cafeler
  3. Kahve Dükkanları

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör