Monfeu Takı Aksesuar

Monfeu Takı Aksesuar Bayilik Açıklaması

Monfeu Takı Aksesuar Bayilik

2013 yılında kurulan Monfeu Aksesuar Bijuteri Tic. Ltd. Şti. Dünya'nın en kaliteli üreticilerinin bulunduğu İngiltere, İtalya ve Uzakdoğu'dan birbiriden şık aksesuarlar ithal ederek, aynı zamanda Türkiye' deki aksesuar üreticilerini yönlendirerek 2011 yılına kadar sektörün toptan ürün ihtiyacını karşılamıştır. Bu süre zarfında edindiği deneyimlerle perakende sektöründeki eksikleri tespit ederek Monfeu Accessories markasını kurmuştur. 

Monfeu Accessories, her zevke hitap eden geniş ürün yelpazesi, kusursuz müşteri memnuniyeti anlayışı, dinamik kadrosu, yenilikçi yapısı, trend yaratan tasarımları ve mağaza konsepti ile farklılığını göstermiş ve sektörde öncülüğünü korumuştur. Türkiye'nin dört bir köşesine ulaşan dağıtım ağı ile müşterilerine kusursuz hizmet sunmaktadır. Türkiye'nin toptan ve perakende ihtiyacını başarılı bir şekilde karşılamaya devam eden Monfeu Accessories aynı zamanda Almanya, Norveç, Rusya, Romanya ve Amerika Birleşik Devletleri gibi çeşitli ülkelere ürünlerini ihraç etmektedir. Uzun süren Ar-Ge çalışmalarının ışığında. Sürekli gelişim ve yenilik içerisinde olan Monfeu Accessories modern ve şık mağazaları, zengin ürün yelpazesi, güleryüzlü ve profesyonel ekibi ile güçlü bir mağaza zincirine dönüşmeyi hedeflemektedir. 

Monfeu Takı Aksesuar Bayilik ve Bayilik Şartları Franchising işleminde, franchising veren franchisor ile, franchising alan franchisee olmak üzere iki taraf bulunmakta, işlem konusu olan işletme, marka ya da isim hakkına da Franchise denmektedir. Franchisor, piyasada tanınmış ve yerleşmiş bir ismin ya da markanın işletme hakkını veren taraftır. Franchisor; isim, marka, işletme hakkı yanında, girişimciye teknik, idari, mali, pazarlama ve eğitim konularında hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler girişimcinin başarısını arttırıcı etki yapmaktadır. Franchisee ise işletmesini bağımsız olarak yöneten, isim, işletme hakkı ya da marka ve diğer hizmetleri belirli bir bedel karşılığında alan taraftır. Franchising sisteminde taraflar arasında, sözleşme ile tespit edilen uzun dönemli bir iş ilişkisi bulunmaktadır. İki taraf arasında yapılan görüşmeler sonucunda şartları belirlenen sözleşmedeki en önemli konulardan birisi, franchisee tarafından yapılacak ödemelerdir.

Yatırımcı bir franchise satın aldığında, yılların tecrübesi ile birlikte denenmiş ve başarısı kanıtlanmış bir metodu da satın almaktadır. Franchising anlaşması süresince franchisor, franchisee'e tanıtım, reklam, eğitim, malzeme gibi her türlü hizmet ve desteği sunmaktadır. Ayrıca, franchisor franchise satın alan işletmeyi çok yakından izlemektedir. Çünkü franchisee'nin iyi ismini lekeleyecek bir hareketi ya da kötü söylentiler, sistemi olumsuz olarak etkileyebilmektedir. 

Ürün Hizmet Kapsamı : Aksesuar, anahtarlık, bilezik, kolye, küpe, saat, taç, yüzük, toka, fular, parfüm, postiş

Bayilik Veren Firma : Monfeu Accessories 

Firmanın Kuruluş Yılı : 2013 

Bayilik Vermeye Başladığı Yıl : 2013 

Bayilik Sayısı : 1 

Bayilik Giriş Bedeli : yok 

Gerekli Ortalama Sermaye : 70.000 TL

Monfeu Accessories Bayilik Şartları

Bayilik adaylarında aranan şartlar; Monfeu bayilik işletmesinin gelişmesi ve franchise sisteminin ortak kimliği ve saygınlığının korunması için azami gayreti göstermelidir. Franchisor'ın talebi üzerine, franchise'ın ve/veya temsilcinin, bireysel franchisee'nin işletme kayıtlarında makul zamanlarda araştırma ve çalışmasına izin vermelidir. Anlaşma süresince ve bitiminden sonra franchisor'ın verdiği bilgileri 3. şahıslara açmamalıdır. İşyerinde aranan şartlar; AVM ve kalabalık caddelerdeki emlaklar. Monfeu Accessories bayilik şartları ve bedeli size uygun geliyor ise Monfeu Accessories bayilik başvurusu için bu Monfeu Accessories Bayilik Başvuru Formu linke tıklayınız.

 

Monfeu Takı Aksesuar Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR