Moloko Kahve

Moloko Kahve Bayilik Açıklaması

Moloko Kahve Bayilik

Moloko Kahve Bayilik Hakkında Açıklama : Moloko Coffee Türkiye’de! Gerçek kahvenin tazelikte saklı yolculuğu şimdi başlıyor Kahvenin Türkiye’deki yeni durağı artık Moloko Coffee. Tazeliği tadında saklı olan Moloko Coffee Türkiye’de çekirdekler, günlük ve ihtiyaca yönelik olarak elde kavruluyor ve özel bir teknikle paketleniyor. Üstelik Moloko Coffee’nin menüsünde sadece yeni dönem kahve çeşitleri de yok. 

Moloko Kahve Bayilik ve Bayilik Şartları 

Türk damak tadının en özel tatlarından “Salep” geleneksel usulde, “Türk Kahvesi” ise birbirinden farklı çeşitleriyle Moloko Coffee’de yeni nesil tatlara eşlik ediyor. En iyi kahve çekirdeklerini taptaze şekilde kahve severlerle buluşturan Moloko Coffee’nin yeni durağı Türkiye… Dünyada birçok noktada kahvenin gerçek aromasını lezzet tutkunlarıyla buluşturan Moloko Coffee, Türkiye’de açtığı beş mağazayla sektöre yepyeni bir soluk getiriyor. Önce tazelik Bilinenin aksine kendini birinci nesil kahveci olarak tanımlayan Moloko Coffee Türkiye, kahve üretiminde geleneksel yöntemlere önem veriyor. Kahve çekirdekleri sabahın erken saatlerinden itibaren ihtiyaç oranında kavrulmaya başlıyor. Moloko Coffee’nin gerçek lezzetinin sırrı da kahvelerin elde, taze taze kavrulması oluyor. Özel bir teknik ile soğutulan ve kesinlikle vakumlanmadan paketlenen kahveler aynı gün tüm mağazalara sevk ediliyor. Frappe’den smoothie’ye, salepten aromalı Türk kahvesine... 

Moloko Coffee’yi diğer kahve zincirlerinden ayıran en önemli özelliklerden biri de Türk damak tadının alışık olduğu lezzetleri hem geleneksel hem de farklı yorumlarla sunması... Bu lezzetlerden biri olan Salep, usulüne uygun şekilde hazırlanarak o alışık olduğunuz sıcaklığı tüm duyu organlarınızla hissetmenizi sağlıyor. Şu anda çoğunlukla toz halde ve aromasını kaybetmiş olarak sunulan salep, Moloko Coffee’de gerçek salep çiçeklerinin işlenmesiyle hazırlanıyor. Keyif saatlerinin en önemli unsurlarından olan Türk Kahvesi de Moloko Coffee’de tam 5 farklı çeşidiyle sunuluyor. Çekirdeğinin tazeliğinden pişirme suyunun sıcaklığına kadar özenle hazırlanan ve kahve tiryakilerinin favorisi olan MandaBatmaz, bol köpüklü DeveBatmaz, kahvede tercihi ferahlık olanlar için Dağ Esintisi, aromadan vazgeçemeyenler için ise Çikolatalı ve Damla Sakızlı, Türk Kahvesi’nin en özel çeşitleri... Filtre Kahve denilince de Moloko Coffee’de karşınıza yine 5 farklı lezzet çıkıyor. Sertlik derecelerine ve aromatik özelliklerine göre isimlendirilen filtre kahveler; Rainy Day, Moon Night, Sunny Day, Thunder Storm ve Twister. 

Moloko Coffee baristalarıyla, filtre kahvede sevdiğiniz lezzeti ve sertlik derecesini paylaşarak damak tadınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Son dönemin en çok tercih edilen içeceklerinden olan Smoothies de vanilyalı, çikolatalı, çilekli, muzlu ve kivili olarak hazırlanabiliyor. Soğuk kahveler arasında bulunan ve çikolatalı, beyaz çikolatalı, karamelli, vanilyalı olarak sunulan Frappe ile Ice Caramel Macchiato, Ice Cappuccino, Ice Latte ve Ice Filtre Coffee de Moloko Coffee’nin denemeye değer tatları... Kış aylarının en sıcak lezzetlerinden Hot Chocolate’ı Moloko Coffee, vanilya, karamel ve bitter çikolata ile zenginleştiriyor. White Chocolate ise vanilya ve karamel ile bambaşka bir havaya bürünüyor. Moloko Coffee’nin liste başı kahveleri ise klasikleşmeye aday…

Espresso, vanilyalı veya karamelli olarak sunulabilen Americano, Cappuccino, Latte, Mocha, White Chocolate Mocha, Bitter Chocolate Mocha, Viennesecoffee, Macchiato ve vanilya, karamel, çikolata aromalı Latte Macchiato rafine bir kahve zevkinin yansıması oluyor. Moloko Coffee’de kahveyle arası iyi olmayanlar için Türk Çayı ve bitki/meyve çayları en iyi seçim. Moloko’nun özel bitki çayı, Elma Çayı, Elma-Tarçın Çayı, Kış Çayı, Böğürtlen Çayı, Kuşburnu Çayı ve zencefil, yasemin, limon aromalı Yeşil Çaylar, en az kahveler kadar cezbedici. 

Moloko Coffee farklı noktalarda Moloko Coffee Türkiye şu anda İstanbul ve Konya’da 5 farklı mağazada hizmet veriyor. Franchise sistemiyle çalışan Moloko Coffee, şehrin en işlek yerlerinde, günün her saati kahve keyfini yaşatıyor. Üstelik kahveye eşlik eden yan lezzetlerle… İsteyen birbirinden leziz pasta ve cheesecakeler ile sandviçler gibi tuzlu lezzetlerle nefis dakikalar yaşayabiliyor. Moloko Coffee Türkiye Hakkında: Moloko Coffee Türkiye, 200’ün üzerinde ürün çeşidiyle dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden yüzde yüz Arabica kahveler üretmektedir. Doğal meyve ve bitki çayları da üreten Moloko Coffee Türkiye, HORECA ve perakende sektörüne de yeni bir anlayış ve kalite getirmiştir. Günde 5 ton üretim kapasitesine sahip olan Moloko Coffee Türkiye tüm ürünlerini siparişe göre günlük olarak üretmektedir. 

Moloko Coffee Türkiye, 2013 yılında başladığı kahve dükkanları zinciri oluşumunun alt yapısını tamamlayarak, 2015 yılından itibaren franchise vermeye başlamıştır

Firma ismi: Moloko Kahvecilik Mağazacılık San.Tic.Ltd.Şti. 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 5 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Bölge Koruması, Personel

Moloko Kahve Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: MOLOKO COFFEE FRANCIHISE 

1- Ön görüşme : Yatırımcı adayına, franchise sistemimiz hakkında ilk bilgiler verilir.

2- Sunum : Yatırımcı adayına, franchise sistemi, MOLOKO COFFEE ve yatırım koşullarımız hakkında sunum yapılır.

3- Lokasyon Belirleme ve Fizibilite : Yatırımcı veya MOLOKO COFFEE tarafından belirlenen mağazanın fizibilitesi yapılır.

4- Mimari proje hazırlanması : Belirlenen mağaza için, mimarlarımız tarafından proje hazırlanır.

5- Proje Sunum ve sözleşme : Mimarlarımızın hazırlamış olduğu mimari projenin sunumu yapılır. Sonrasında karşılıklı olarak franchising sözleşmesi imzalanır.

6- İnşaat aşaması : Sözleşme imzalandıktan sonra mağaza franchisor tarafından, anahtar teslim olarak yapılır.

7- Personel alımı ve eğitim :Taahhüt edilen inşaat süresinin bitimine yakın, YATIRIMCI VE FİRMAMIZIN aracılığı ile personel seçimi yapılır. Eğitimleri MOLOKO COFFEE tarafından verilir.

8- Açılış : MOLOKO COFFEE operasyon ekibi, porjeye uygun şekilde düzenlemelerini gerçekleştirir. Ve yatırımcıya mağazanın teslimini yapar.

NİÇİN FRANCHISING : 

- Marka ile birlikte Ulusal veya Uluslararası standarda ve kaliteye sahip olunmaktadır.

• - Tanınmış markaların sağladığı sürekli müşteri ve iş yapma imkanı doğmaktadır.

• - Eğitim hizmetleri ve uzman personel desteği.

• - Kaliteli personel bulma, işe alma ve yetiştirme konularında franchise veren işletmenin tekniklerinden yararlanılmaktadır.

• - Mali, ticari ve personel konularında sağlanan destekle, teknik işlevlere ağırlık verilip başarı şansı arttırılmaktadır.

• - Ortak hareket edilerek küçük işletmelerin karşılaşacakları risk ve işletmecilik sorunları minimize edilmektedir.

• - Franchise veren işletmenin mali ve hukuk danışmanlarından yararlanılmaktadır.

• - Kuruluş aşamasında leasing vb. kaynaklardan finansal destek sağlanması mümkün olmaktadır.

• - Reklam ve tanıtma giderlerinden tasarruf sağlanmaktadır.

• - Franchising sistemi, girişimcinin yalnızlığını ortadan kaldırar, kendi işini kurmanın getirdiği riskleri azaltmaktadır.

• - İşletmeler için standart yönetim, muhasebe, satış ve stoklama fonksiyonları mümkün olmaktadır. 

MOLOKO COFFEE FRANCIHISE : Franchise bir markanın imtiyaz hakkı sahibinin, belirli süre, koşul ve sınırlar içinde belirli bir bedel karşılığında, bağımsız yatırımcılara sistem ve markasını kullandırmasına dayanan, uzun vadeli ve sürekli bir iş ilişkisidir.

 

Moloko Kahve Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR