Moloko Kahve

İki Yüzün Üzerinde Ürün Çeşidi Ile Dünyanın En Kaliteli Kahve Çekirdeklerinden Kahveler Üreten Moloko Coffee 2015 Yılından Bu Yana Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Moloko Kahve Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Markadan bayilik almak için gereken yatırım bütçesi 300.000 TL’ den başlamaktadır.

Moloko Kahve Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Moloko Kahve Bayilik Şartları

Firmanın İsteğine Uygun Lokasyon Bulunması
Marka Kimliğine Uygun Hizmet Anlayışı Benimsenmesi
Gerekli Yatırım Sermayesine Sahip Olunması
Müşteri Memnuniyeti Odağında Hizmet Verilmesi

Moloko Kahve Bayilik Açıklaması

Moloko Kahve Bayilik

Moloko Kahve Bayilik

Moloko Kahve en çok dikkat çeken bayilik veren firmalariçerisinde yer almakta ve 2015 yılından itibaren franchising vermektedir. Günde beş ton üretim kapasitesine sahip olan Moloko Kahve ürünlerini siparişler doğrultusunda günlük olarak üretmektedir. Menüsünde kahve çeşitlerinin yanı sıra salep, meyve ve bitki çaylarına da yer veren Moloko Kahve benimsediği ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile Moloko Kahve cafe bayiliği veren firmalar içerisindeki bir numaralı marka olmayı ve marka kimliğini üst seviyeye taşımayı hedeflemektedir.

Moloko Kahve Bayilik Şartları

Moloko Kahve bayilik almak için girişimcilerin en az 300.000 TL yatırım sermayesine sahip olması gerekmektedir. Moloko Kahve şubelerinin ortalama kurulum süresi 40 gün olup kar marjının ortalama %800 olduğu bilinmektedir. Moloko Kahve bayiliği alan girişimci yaklaşık 18 ayda yatırım sermayesini geri kazanabilmektedir. 

Moloko Kahve bayilik alan girişimcilerden mağazaların insan trafiğinin yoğun olduğu geçiş noktaları üzerinde olmasını ve merkezi noktalarda konumlandırılmasını talep etmektedir.

Moloko Kahve bayilik almak isteyen girişimcilerin talebi kendilerine ulaştıktan sonra ön görüşme ile bayilik sistemi hakkında bilgi vermektedir. Bu esnada Moloko Coffee ve yatırım koşulları ile ilgili bilgilendirmeler de yapılmaktadır. Ardından yatırımcı ve marka tarafından belirlenen mağazanın fizibilitesi yapılmakta ve markanın mimarları tarafından mimari proje hazırlanmaktadır. Mimari proje hazırlanıp onaylandıktan sonra taraflar arasında bayilik sözleşmesi imzalanmaktadır. Moloko Kahve bayilik alan girişimcilerine mağazayı anahtar teslim olarak hazırlamaktadır. Moloko Kahve tarafından girişimciye taahhüt edilen inşaat süresinin bitimine yakın, girişimci ve Moloko Kahve tarafından personel seçimi yapılmakta, eğitim sürecini Moloko Kahvemerkezi gerçekleştirmektedir. Moloko Kahve uzman proje ekibi hazırlanan projeye uygun olarak tüm düzenlemeleri tamamladıktan sonra mağaza yatırımcıya teslim edilmekte ve mağazanın açılışı gerçekleştirilmektedir.

Moloko Kahve Bayilik Avantajları

Moloko Kahve bayilik alan girişimcilerine başarısı kanıtlanmış bir sistemin parçası olmanın yanı sıra verdiği destekler ile de sektörün bir parçası olma fırsatını sunmaktadır. Moloko Kahve bayilik alan girişimcilerine verdiği destekler sayesinde yeni açılan mağazalarda konseptin en kısa sürede oturmasını ve mağazaların en kısa sürede karlı bir işletme haline gelmesini sağlamaktadır. Geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan menüsü ile Moloko Kahve her damak tadına hitap eden lezzetler barındırmakta ve bayilik alan girişimcilerine büyük bir müşteri kitlesine hizmet verme olanağı sağlamaktadır. Ayrıca hazır ve başarısı kanıtlanmış bir konsept ile sektöre adım atan girişimciler sektörde karşılaşma olasılığı bulunan riskleri minimize etmekte ve rakipleri karşısında bir adım önde yer alabilmektedirler.

Moloko Kahve Bayilik Destekleri

Moloko Kahve bayilik alan girişimcilerine ürün tedariki, lokasyon seçimi, lokasyon yapılandırılması, aksesuarların temini, personel temini, eğitim ve işletme yönetimi konularında destekler sağlamaktadır. Ayrıca el kitabı, bölge koruması ve ortak reklam konularında da avantajlar sunulmaktadır.Moloko Kahve bayileri markanın merkezi tarafından düzenli olarak denetlenmekte ve olası sorunların önüne geçilmek için en etkin çözümler uygulanmaya başlamaktadır. Tüm önlemlere karşın herhangi bir sorun ile karşılaşılması durumunda ile sorunu ortadan kaldırmaya ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya yönelik çalışmalar en hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir.  Ayrıca Moloko Kahve merkezi tarafından bayilerin karlılığını artırmaya yönelik aktiviteler de kendileri ile paylaşılmaktadır.

Moloko Kahve Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR