Medifarma Sağlık Ürünleri

Medifarma Sağlık Ürünleri Bayilik Açıklaması

Medifarma Sağlık Ürünleri Bayilik

Medifarma Sağlık Ürünleri Bayilik 1973 Yılında Portekiz/Pedrosa´da kurulan Procalçado Şirketi hastaneler için ve genel tüketici grupları için çalışmaktadır. Ōzellikle teknik çalışmalar yapan profesyonel meslek mensupları ile yürüyüş yapan ve ayakta fazla kalan tüketiciler için bir birinden güzel terlik ve ayakkabılar üretmektedir. Üretilen WOCK markalı ürünler kısa zamanda tüm dünyada büyük ilgi görmüş ve satışları çok hızlı bir şekilde artmıştır. Hastane ve sağlık alanları, Kozmetik ve güzellik alanları, İlaç firmaları, Temizlik şirketleri, Gıda sanayi, Oteller ile bahçe ve yürüyüş yapanlar tarafından tercih edilmektedir.

Ürünlerin tüketici konforunu ve sağlığını ōn planda bulundurması onu tercihli hale getirmiştir. Türkiye´de yapılan Pazar araştırmaları ve çalışmalarda ise tüketicilerin çok memnun kalması ürüne gōstermiş oldukları talep bizlere ışık tutmuştur. Firmamız WOCK markalı profesyonel tüketici terlik ve ayakabılarını TÜRKİYE´de satışa sunmanın mutluluğu içerisindedir.

FİRMA İSMİ: MEDİFARMA İTHALAT İHRACAT LTD.ŞTİ. BAYİLİK KATEGORİSİ: SAĞLIK ÜRÜNLERİ ECZANELER KURULUŞ YILI: 2002 BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 400 

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Ürünlerimizin satış noktası sadece Eczanelerdir. Eczaneler konum ve fiziksel koşulları değerlendirildikten sonra bayi olarak kabul edilir.

BAYİLİK DESTEKLERİ:

  • EĞİTİM DESTEĞİ
  • PAZARLAMA DESTEĞİ
  • BÖLGE KORUMASI
  • YER SEÇİMİ
  • REKLAM DESTEĞİ

 

 

Medifarma Sağlık Ürünleri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR