Marmaris Büfe 1964 Büyümeye Devam Ediyor

Son Güncellenme: Wed Feb 2024 08:43

Marmaris Büfe 1964 Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sargın ile sizler için Marmaris Büfe bayilik şartları hakkında kapsamlı bir söyleşi gerçekleştirdik. Kendisine işbirliği ve aktardığı en güncel bilgiler için çok teşekkür ederiz.

Marmaris Büfe 1964 Büyümeye Devam Ediyor
Fatih Bozoğlu user

Marka tescili aldıktan sonra yoluna hızla devam eden firma; piyasada en çok taklidi çıkanlar arasında ilk sırada bulunuyor. “İsimler taklit edilir, lezzetler asla!” sloganını benimseyen Marmaris Büfe; Amerika New Jersey’deki şubesini açtıktan sonra tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Uluslararası standartlara uygun, %100 dana etinden üretilen birbirinden leziz ürünleri ile 50’den fazla işletmesiyle hedef kitlesine pratik ve bir o kadar da yenilikçi ürünler sunan Marmaris Büfe 1964 bayilik almak isteyen girişimcilerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

Kendine ait imalathanesi bulunan firma tüm ürünlerini sağlık standartlarına uygun olarak üretiyor. Bünyesinde çalışan gıda mühendisleri, ürünlerin kalite standartlarına uygunluğunu yakından takip ediyor. Tüm ürünlerinde standart ölçülerde malzeme kullanan Marmaris Büfe bayilik verdiği girişimcileri düzenli olarak denetliyor. Söz konusu gıda sektörü olduğundan marka imajına ve hedef kitle sağlığına zararı dokunacak hiçbir uygulama firma yetkilileri tarafından şansa bırakılmıyor. İşletmelerin hijyen standardı ile ilgili bir sorun olduğu takdirde Marmaris Büfe bayilik sözleşmesini tek taraflı fesih hakkını kullanıyor.

Ciğerli, dilli kaşarlı, Amerikan salata, turşu, özel sos, biftek kaşarlı, kavurmalı kaşarlı tost; füme dilli sandviç, biftek şiş dürüm, el yapımı ev köftesi, ıslak hamburger ve daha birçok özgün ürünüyle ciro rekorları kıran Marmaris Büfe bayilik vereceği girişimcileri özenle seçiyor.

Marmaris Büfe Bayilik Şartları Nelerdir?

Marmaris Büfe 1964 bayilik almak isteyen girişimcilerin en az 35 m2 alana sahip bir lokasyon bulması gerekiyor. Bu lokasyonun işlek caddelerde, üniversite çevrelerinde, AVM’lerde veya insan sirkülasyonunun yoğun olduğu yerlerde açılması gerekiyor. Böylece hedef kitleye erişim sıkıntısı yaşanmadığı için hem bayilerin karlılığı artıyor hem de Marmaris Büfe 1964 firmasının yıllardır sürdürdüğü marka bilinirliği güçleniyor. İşletmenin açık alana veya bahçeye sahip olması ve aynı zamanda baca sistemiyle ilgili bir sorun bulunmaması da gerekiyor.

Marmaris Büfe 1964 bayilik almak için belirli bir yatırım bütçesine sahip olunması gerekiyor. Firma franchise isim bedelini toplam yatırım tutarına dahil ediyor. Marmaris Büfe 1964 bayilik açmak için ortalama 300 bin ile 400 bin TL tutarında sermaye gerekiyor. Bu rakamlara franchise bedelinin ve KDV’nin dahil olduğunu hatırlatmak istiyoruz. Açılan bayinin sahibi; aylık ciro hedefinin üzerine çıktığında aylık %5 tutarında royalty fee ödemesini markaya yapıyor.

Marmaris Büfe 1964 işletmeyi yatırımcılarına anahtar teslim şekilde hazırlıyor. Dekorasyonla ve ekipmanlarla ilgili tüm gereksinimler marka tarafından sağlanıyor. AVM’lerde açılacak Marmaris Büfe bayiliklerinde yatırım tutarı normal işletmeler için gerekenden yaklaşık 50 bin TL civarında DAHA AZ  oluyor.

Marmaris Büfe 1964 bayilik açılacak dükkanın tadilat işlemleri yaklaşık 45 gün sürüyor; yatırımcı ve çalışanlar bu süreçte marka tarafından 30 gün boyunca eğitime tabi tutuluyor. Eğitim sonunda sınav uygulanıyor ve başarılı olan katılımcılara bu işi yapabileceklerine dair eğitim sertifikası veriliyor. Marmaris Büfe 1964 bayilik almak isteyen girişimcilerin somut şartları karşılamanın yanı sıra; girişimci bir ruha sahip olması, tüm emeğini bayilik için harcaması, franchise sistemine uyması ve elbette Marmaris Büfe 1964 markasının kriterlerini tam anlamıyla karşılaması gerekiyor. Marmaris Büfe 1964 bayilerini sıkı bir denetleme sürecinden geçirdiği için bayiler, standartları karşılamadığında sözleşmenin feshiyle karşı karşıya kalabiliyor.

Marmaris Büfe 1964 Bayilik Avantajları

Marmaris Büfe yurt dışında ve yurt içinde 50’den fazla şubesi olan; franchise sistemi kurumsallaşan ve yenilikçi politikalarıyla hedef kitlesinin beğenisini kazanıp marka bilinirliğini giderek arttıran bir firmadır. Başarısı; piyasaya çıkan sayısız taklidiyle de ispatlanmaktadır. Firma aynı zamanda Türkiye’nin ilk ruhsatlı imalathaneye sahip fast food markası olma unvanını da taşımaktadır.

Marmaris Büfe 1964; ürünlerinin gramaj bilgilerini menülerine eklemiştir. Standartlaştırma sonucu tüm bayilerinde eşsiz lezzetlerini aynı şekilde hedef kitlesine sunmaktadır. Aynı zamanda ürün enerji ve besin değerleri şeması uygulamasını da başlatan Marmaris Büfe 1964; Hamburger köftesi, ızgara köfte, Amerikan salatası ve Özel Marmaris sosu gibi ürünlerinin kalori değerlerini belirterek “ilkler” arasındaki yerini sağlamlaştırmıştır. Markanın yenilikçi politikaları girişimcilerin de satışlarını sürekli arttırmakta ve bilinçlenen tüketicilere hitap etmeyi kolaylaştırmaktadır.

Marmaris Büfe bayilik avantajlarından biri de şüphesiz marka tarafından sunulan desteklerdir. Reklam, pazarlama, eğitim, bölge koruması, personel desteği ve yer seçimi destekleri girişimcilerin başarılı olmama riskini minimum seviyeye indirmektedir.

Marmaris Büfe Bayilik Profili ve İletişim Bilgileri İçin Tıklayın.

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler