Marca Barkod Ve Yazılım Sistemleri

Marca Barkod ve Yazılım Sistemleri Bayilik Açıklaması

Marca Barkod ve Yazılım Sistemleri Bayilik

Marca Barkod ve Yazılım Sistemleri Bayilik Hakkında : Barkod ve yazılım sistemleri üzerine çalışan firmamız. Barkod sistemi, Muhasebe otomasyonu, hızlı satış sistemleri, depo yönetimi üzerine profesyonel yazılım hizmetleri sunmaktayız. Perakende sektöründeki deneyimlerini ve görülen sistem açıklarını en aza düşürüp, sektörün büyümesinde başrol oynamak için, tüm deneyimlerini yazılımsal olarak donanımla birleştirip müşterilerini memnun etmeye çalışmaktadır, birinci görevi, memnuniyeti olan firmamızın tüm müşterilerilerinden referans alma garantisi vermekteyiz. 

Marca Barkod ve Yazılım Sistemleri Bayilik Veriyor Profesyonel sektörel yazılımlar üreten firmamız, konusunda uzman kadrosuyla hizmette kaliteyi her zaman en ön planda tutarak hareket etmektedir. Bakkallar, Büfeler,Marketler, Süpermarketler, konfeksiyon mağazaları, Züccaciye mağazaları, Nalburlar, Fırınlar, Tekstil Sektörü ve bunun gibi binlerce sektör için paket program veya özel yazılım çözümleri sunuyoruz. Sistemi internet üzerinden, cep telefonundan, tabletten takip etme olanağı sunuyoruz. Kısacası Siz ne yapmayı hayal ediyorsanız, biz gerçekleştiriyoruz. 

FİRMA İSMİ: MARCA BİLİŞİM BARKOD VE YAZILIM SİSTEMLERİ

BAYİLİK KATEGORİSİ: YAZILIM 

KURULUŞ YILI: 2010 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 2

Marca Barkod ve Yazılım Sistemleri Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Bayilik Şartları ;  10.000 - 150.000 TL olarak değişmektedir. Aylık veya Yıllık yazılım lisansı alınarak yapılmaktadır. detaylı bilgi için irtibata geçiniz. 

BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ.

 

Marca Barkod ve Yazılım Sistemleri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR