Mango Bayilik Açıklaması

Mango Bayilik Bilgileri ve Bayilik Şartları

1992’de İspanya’daki 99. MANGO mağazası açıldı ve bu adımdan itibaren Portekiz'de açılan iki ve Fransa'da açılan bir mağaza yoluyla firmanın uluslararası genişleme projesi başlatılmış oldu. 1997’de yurtdışında gerçekleştirilen iş hacmi ilk defa ulusal ölçekteki iş hacmini aştı ve 2003 yılında toplam hacmin %73’üne ulaştı. Şu anda toplam 104 ülkede 2060’den fazla MANGO/MNG mağazamız mevcut olup, Amacımız dünyanın tüm şehirlerinde mağaza açmak olarak belirtilebilir.

Mango Bayilik ve Mango Mağazası Açmak

Gerek başlıca alışveriş merkezlerinde bulunsun ve gerekse şehirlerin merkezinde yer alsın, tüm mağazalarımız mükemmel bir şekilde konumlandırılmış durumdadır. Koleksiyonlarımızı müşterilerimizin beğenesine sunmak üzere, mağazalarımız, müşterilerin alışverişin tadını çıkarmasına imkan verecek hoş bir ortam oluşturmak üzere tasarladığımız iç tasarım, imge ve ürün teşhiri kriterlerinin korunmasına olanak sağlayan boyutlara sahiptir. MANGO, HE ve MANGO TOUCH mağazaları, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin ruhunu yansıtmaktadır: mekandaki ahengin sonucunda ortaya çıkan dinamik bir ortam.

 Mango Bayilik Geniş vitrin tasarımcısı ekibimiz, mağaza yöneticilerimiz, koordinatörlerimiz ve süpervizörlerimiz, satış noktalarımızın tümü ve her birinin aynı ortamı soluklaması, müşterilerimize yüksek bir hizmet seviyesi sunması ve tamamen aynı şekilde yönetilmesini garanti etmektedir. Bir MANGO mağazası için proje oluşturma ve gerçekleştirme süreci, içlerinde iç tasarımcılar, mimarlar, inşaat teknikerleri, mühendisler, endüstriyel tasarımcılar, yöneticiler ve danışmanların da bulunduğu 100'den fazla profesyoneli içeren disiplinlerarası bir ekip tarafından uygulanmaktadır. HE butiklerindeki atmosfer MANGO’nun diğer mağazalarındaki atmosferden çok farklıdır.

Antika görünümlü parçalar, deri chester sofalar ve sığır derisinden halıları içeren bir dekorasyonla sunulan yaldızlı ve siyah mobilyalar yoluyla, bu mağazalarda sıcaklık hissi ön plana çıkarılmaktadır. Bu alanın karakterini belirlemeye yardımcı olan diğer ayrıntılar arasında, eğim verilmiş camlar, eskitilmiş etkisine sahip parke ve koyu tonlarda seçilen duvar kaplamaları ön plana çıkar ve tüm bunlarda koleksiyonun logosu olan tek boynuzlu ata yer verilir. MANGO TOUCH butiklerinde kadınsı bir havanın hakim olduğu tasarım yansıtılmaktadır. Zemini doğal renkli meşe ahşabıyla kaplanmış sıcak alanlar ön plana çıkar. Mobilyalarda XVI Luis dönemi sandalyeleri, gri renkli eski meşe mobilyalar veya ürüne yönelik olarak tasarlanmış daha sade çizgilere sahip yan modüller örneğinde olduğu gibi değişik tarzların kombinasyonu göze çarpar.

Mango Bayilik koşulları

Yasal Uyarı: işbu koşullar sadece bilgi amaçlı olarak sunulmuş olup, her bir ülke veya şehir gibi pek çok olguya bağlı olarak önemli oranda değişiklik gösterebilmektedir, bundan dolayı hiçbir durumda PUNTO FA, S.L.Unipersonal tarafından sunulan bağlayıcı bir teklif olarak düşünülemez. Daha fazla bilgi için, her bir bölgenin ticari sorumlusu ile irtibat kurmanızı öneririz. 

Bir MANGO/MNG bayii açmak için gerekli olan tahmini toplam yatırım miktarı yaklaşık olarak 500.000 Euro’dur. Mağazanın Konumu: -Bir ana caddede veya alışveriş merkezinde konumlu. -Yaklaşık 300m2’lik satış alanı ve bunun %30’u büyüklüğünde depo -Şehir merkezi olarak minimum nüfus 80.000 kişi -Özel MANGO/MNG iç tasarımı 

Ekonomik Koşullar

 Giriş ücreti: lütfen irtibat kurunuz. Şunları içerir:

-Merchandising, vitrin tasarımı, bilgi işlem sistemleri, depo organizasyonu, personel eğitimi gibi alanlarda mağazanın açılışına yardımcı olacak bir ekibin mağazaya gelmesi

-Sürekli süpervizör yardımı 

Emanet Sistemi 

-MANGO/MNG bayilere emanet sistemiyle ürün tedarik etmektedir. Bu sayede, bayi sadece halihazırda satılmış olanın belli bir yüzdesini ödeyecek, kalan stoğu sezonun sonunda iade edecektir.

-Emanet sistemindeki mağazalar MANGO/MNG’ye bir haberleşme sistemi ile bağlı olup, bu sistem her bir mağazadaki stoğun güncel halinin bilinmesine imkan verir.

-MANGO/MNG mağazaların satışlarına göre ürünleri her gün bunların emanetine tamamlamaktadır.

-MANGO/MNG’nin emanet sistemindeki mağazalara gerçekleştirdiği gönderiler, daima yeni ürünleri içermekte olup, bu daha geniş çaplı bir stok rotasyonuna imkan verir.

-Malların teslimi bir banka teminat mektubu ile garanti edilir.

Mağazanın Tasarımı

 -İç Tasarım Projesi ve Malzemeleri: yaklaşık olarak 700 Euro/m2 (mühendislik ve inşaat işleri hariç) 

Tanıtım ve Halkla İlişkiler (İletişim): -Halkla İlişkiler ve Reklam desteği Daha fazla bilgi için ekibimizle irtibat kurmaktan çekinmeyiniz:  

 

Mango Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR