Makarna's

Gıda Sektörünün Yenilikçi Isimlerinden Makarna’s Bayilik Vermeye Devam Ediyor.

Makarna's Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Minimum Nakit İhtiyacı : 50000 - TL Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 60000 - TL Ortalama Şube Kurulum Süresi : 1 ay Gelirden Pay : 3

Makarna's Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Makarna's Bayilik Şartları

Cadde Ve Avm Konsepti İle Hazırlanan Makarna’s İçin Başvurular Almaya Devam Ediyoruz. Siz De Makarna’s Ailesindeki Yerinizi Hemen Alın çeşit çeşit Makarnaları, İsteğe Göre İlave Edilen özel Sosları, Salata Barı Ve İçecekleriyle Makarna’s Türkiye’nin En Sevilen Markası Olmaya Aday.
Yeniliklere Açık Olmak
Başarılı Bir İş Geçmişi Bulunmak
Yönetim Tecrübesine Sahip Olmak

Makarna's Bayilik Açıklaması

Makarna’s Bayilik 

Makarna’s gıda sektöründe yediden yetmişe herkesin sevdiği bir lezzeti sunarak kalitesinin ve müşteri memnuniyetine verdiği önemin de etkisi ile pazar payını sürekli olarak artırıyor. Makarna’s gıda sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilere farklı konseptlerden bütçelerine en uygun olanını seçme imkanını sağlıyor. 

Makarna’s Bayilik Şartları

Makarna’s bayilik almak isteyen girişimcilerimize dört farklı konseptten birini seçme imkanını sağlıyoruz. Makarna’s bayilik almak isteyen girişimcilerimizin karşılaması gereken yatırım maliyeti seçilen konsepte göre farklılık gösteriyor. Bu nedenle yatırım maliyetlerimiz ve bayilik koşullarımız ile ilgili detaylı bilgi edinmek isteyen bayi adaylarımızın markamız ile iletişime geçmelerini öneriyoruz.

Makarna’s konseptlerimizden kendileri için en uygun olanı seçip bayilik başvurusunda bulunmak isteyen girişimcilerimiz bizimle iletişime geçerek bire bir görüşme için randevu alabiliyorlar. Yaptığımız görüşmede öncelikle bayi adayımızın markamıza karşı olan yaklaşımına, yapacağı işi sevip sevmediğine ve markamızı başarılı bir şekilde temsil edip edemeyeceğine odaklanıyoruz. Bunun yanı sıra bayi adaylarımızın seçtikleri konseptin mali yükümlülüklerini karşılayabilecek ekonomik yeterlilikte olmalarını istiyoruz. Ön görüşmemizin olumlu sonuçlanması durumunda bayi adayımız ile birlikte yer seçimi sürecini başlatıyoruz. Seçilen yer ister cadde üzerinde ister alışveriş merkezinde olsun öncelikle gerekli fizibilite çalışmalarını yapıyor ve bu bilgiler doğrultusunda söz konusu lokasyon için uygunluk veriyor ya da farklı bir lokasyon arayışını başlatıyoruz. Lokasyon seçimi tamamlandıktan sonra bayilik sözleşmemizi imzalıyor, işletmenin açılış hazırlıklarını başlatıyor ve eş zamanlı olarak işletme personelimizin eğitimini de tamamlıyoruz.

Makarna’s Mini: Makarna’s Mini konseptimizi caddelerde ve alışveriş merkezlerinde vereceğimiz hizmetlerde uyguluyoruz. Makarna’s Mini konseptindeki işletmelerimizin menülerinde 12 çeşit Makarna’s, salata ve içecekler bulunuyor. Bu konseptteki restoranlarımızın işlek caddelerde ya da alışveriş merkezlerinin food curt alanlarında açılmasını istiyoruz. Makarna’s Mini işletmelerimiz özel karton kutularda paket servis hizmeti de veriyorlar. Makarna’s Mini açılacak işyerlerinin mutfak dahil en az 30 metrekare alana sahip olmasını bekliyoruz. Caddelerde açılacak işletmelerimizde ekstra 6 metrekarelik dış bahçe alanının da olmasını talep ediyoruz.

Makarna’s Maxi: Makarna’s Maxi konseptimizi en az 60 metrekare alana sahip işletmeler ile caddelerde ve alışveriş merkezlerinde uyguluyoruz. Makarna’s Maxi menülerinde 14 çeşit Makarna’s, salata bar, içecek, tatlı çeşitlerinin yanı sıra müşterilerimize trap ve tava lezzetlerini de sunuyoruz. 

Makarna’s Gurme: En az 120 metrekare alana sahip olmasını beklediğimiz Makarna’s Gurme konseptindeki işletmelerimizde makarna menümüzün yanı sıra tava yemeklerine, ızgara menüsüne, wrap, quesadilla ve fajitalarla birlikte Meksika mutfağı ve salata çeşitlerine de yer veriyoruz. Markamız merkez mutfağı şefleri tarafından verilen özel eğitimlerden sonra menümüz, bayilik alan işletmemizin mutfağında ustalar tarafından özel reçetelerimizle hazırlanıyor ve müşterilerimize sunuluyor.

Makarna’s Express: Paket servisi ağırlıklı noktalarda tercih ettiğimiz konseptimizde Makarna’s eşsiz lezzetlerini özel sunum ve paketler ile servis ediyoruz. Bu konseptimizi stand ve mobil tarzda hayata geçiriyoruz.

Makarna's Bayilik Avantajları

Makarna’s bayilik alan girişimcilerimiz işletmelerinde İtalyan mutfağının en önemli isimlerinden biri olan Yaşar Koray Hamamcıoğlu’nun imzasını taşıyan eşsiz lezzetleri müşterilerinin beğenisine sunabiliyorlar. Makarna’s konsepti profesyonel mimarlar ve Marka Yönetim Danışmanları tarafından hazırlanmış olup en doğru marka konumlandırmasını yaparak tamamladığımız sistemimizde bayilerimize en yüksek kazancı sağlayacak formülleri uyguluyoruz. Ortalama % 50 olan kar marjımız sayesinde bayilik alan girişimcilerimiz yatırım maliyetlerimi 5 - 8 ay içerisinde geri kazanabiliyorlar. 

Makarna’s Bayilik Destekleri

Makarna’s bayilik alan tüm işletmelerimizdeki mutfak eğitimleri markamızın deneyimli şefi Yaşar Koray Hamamcıoğlu tarafından birebir özel eğitimler ile veriliyor. Makarna’s olarak komple ürün tedariği, işletmelerimizin anahtar teslimi uygulaması, eğitimler, satış ve pazarlama danışmanlığı hizmetlerimizi bayilerimize sunuyor ve karlılığı yüksek bir işletmeye sahip olmaları için kendileri ile işbirliği içerisinde hareket ediyoruz.

 

Makarna's Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR