Mahallenin Kasabı 2015 yılında 20 Franchise Verecek

Son Güncellenme: Sat Apr 2024 12:29

Mahallenin Kasabı isimli konsept basında çokca yer almaya başladı. Vizyonu ve yeni bayilikler vereceğini açıklayan YNG Grup İcra Kurulu Başkanı Hakan Yangın'ın

Mahallenin Kasabı 2015 yılında 20 Franchise Verecek
İlyas Özkurt user

Mahallenin Kasabi

Mahallenin Kasabı isimli konsept basında çokca yer almaya başladı. Vizyonu ve yeni bayilikler vereceğini açıklayan YNG Grup İcra Kurulu Başkanı Hakan Yangın'ın Mahallenin Kasabı'nın açıklamaları ise şu şekilde.

Mahallenin Kasabı, kendi sektöründe Türkiye’nin en bilinen ve tanınan markası olmak, tüketiciye kaliteli hizmetin devamlılığını sağlamak, sektörde söz sahibi olmak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, sorumluluk alanına giren konularda günümüz teknolojisinin sağladığı her türlü imkânı kullanarak kendisini geliştiren , girişimci ve yenilikçi bir marka olmak, verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye'de en iyisi olmaya devam ederek örnek şirket olmak, hizmetleri ile ulusal pazarlarda değerini sürekli artıran bir kuruluş olmak ve bunlara bağlı kalarak planlı bir şekilde büyümektir.

Mahallenin Kasabı’nın kurucusu ve YNG Grup İcra Kurulu Başkanı Hakan Yangın, bu yılın sonuna kadar 20 franchise vereceklerini açıkladı. Sağlıklı ve lezzetli eti, güvenilir yerlerden temin etmek isteyenlerin vazgeçilmez adresi olan Mahallenin Kasabı, bu yıl Türkiye genelinde açılacak yeni şubelerle büyüyecek. Franchise sistemi ile yeni şubeler açmak için çalışmalara başladıklarını söyleyen Mahallenin Kasabı’nın kurucusu ve YNG Grup İcra Kurulu Başkanı Hakan Yangın, “2015 yılının sonuna kadar 20 franchise verme kararı aldık” dedi. “İsim hakkımızı vereceğiz” diyen Yangın, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Başlangıçta franchise verme niyetimiz yoktu. İki dükkanımızı açtıktan sonra, franchise talepleri almaya başladık. Yaptığımız değerlendirmelerden sonra ‘neden olmasın’ dedik.” Sağlıklı et üretmek ve satmak konusunda taviz vermeyeceklerini, bu konuda en az kendileri kadar hassas ve duyarlı iş ortaklarıyla işbirliği yapacaklarını vurgulayan Yangın, “Mahallenin Kasabı’nın kısa sürede bu kadar çok sevilmesinin sebebi, bilinçlenen toplumun ve yeni neslin sağlıklı et tercih etmesidir. Bundan dolayı bizim çocuklara özel reyonlarımız var. Bizden franchise almak isteyenlerle ticari ilişkimiz tamamen; güvenilir, temiz, sağlıklı et yetiştirmek ve satmak üzerine olacak’’ diye açıklamada bulundu.

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler