Magic Akademi Pizza

Bayilik Giriş Bedeli 20.000 Eur Olan Firmadan, Bayilik Alabilmek Için Gereken Ortalama Sermaye 550.000-600.000 Tl Aralığındadır.

Magic Akademi Pizza Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* Bayilik giriş bedeli 20.000 EUR olan firmadan, bayilik alabilmek için gereken ortalama sermaye 550.000-600.000 TL aralığındadır.

Magic Akademi Pizza Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Magic Akademi Pizza Bayilik Şartları

Başarılı Bir İş Geçmişine Ve Yönetimsel Yeteneklere Sahip Olmak
Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak Ve Başarma Hırsına Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyetini ön Planda Tutmak
Yatırım İçin Gerekli Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Markanın Beklentilerini Karşılayan özellikle Lokasyon Bulmak

Magic Akademi Pizza Bayilik Açıklaması

Magic Akademi Pizza Bayilik

 

Gıda sektöründeki faaliyetlerine 1996 yılında ABD’nin New Jersey eyaletinde başlayan Magic Akademi Pizza, Türkiye pazarına 2003 yılında Pendik’te açtığı ilk restoranı ile girmiştir. Firmanın amacı sadece pizza restoranı olarak kalmayıp ürün çeşitlerini giderek genişletmek ve dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini müşterilerine sunmaktır. Personelini titizlikle seçen firma profesyonelleşmiş bir restoran zinciri haline gelmeyi ve Türkiye’nin gıda sektörü  içinde yer alan dev markalarından biri olmayı hedeflemektedir. 

En çok talep gören bayilik veren firmalar arasında yer alan Magic Akademi Pizza, doğru lokasyonda açılan franchiselara yüksek karlılık vadetmektedir. Gıda sektöründe bayilik almak istiyorsanız Magic Akademi Pizza bayilik şartları ve Magic Akademi bayilik bütçesi hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz. 

Magic Akademi Pizza Bayilik Şartları

Magic Akademi Pizza franchise bedeli 20.000 EUR’dur. Yatırım maliyeti ise açılacak olan restoranın bulunduğu lokasyona ve restoran tipine göre değişmekle birlikte 550.000-600.000 TL + KDV olarak öngörülmektedir. 

Firma restoranlarının yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde, alışveriş merkezlerinde ve uygun ana arterlerde konumlandırılmasını talep etmektedir. Girişimcinin belirlediği lokasyonun Magic Akademi yetkilileri tarafından onaylanması gerekmektedir. Açılacak restoranda bulunması gereken kullanım alanı cadde ya da alışveriş merkezlerinde bulunmasına göre değişiklik göstermektedir. Caddelerde açılacak mağazalarda yerin köşe olması, 9 metre cephe hakimiyetinin olması ve toplamda 300-350 m2 kullanım alanına sahip olması aranılan özellikler arasında yer almaktadır. 

AVM’lerde açılacak mağazalarda ise minimum 9 metre cephe ve 250-300 m2 kullanım alanı bulunması gerekmektedir. Magic Akademi Pizza Türkiye’nin her bölgesinde bayilik vermeye devam etmektedir. Firmanın bayilik şartları ile ilgili detaylı bilgiler firma yetkilileri ile görüşülerek öğrenilebilir.

Magic Akademi Pizza Bayilik Avantajları

Şu anda Türkiye’de dört şubesi bulunan firma, Türkiye’nin her bölgesinde bayilik vererek büyümeye devam etmektedir. Yalnızca bir pizza restoranı olarak kalmaması ve dünya mutfağının seçkin lezzetlerini de müşterilerine sunması nedeni ile farklı damak tatlarına sahip müşterilere de ulaşma ve hizmet verme imkanı sağlamaktadır. Firmanın merkezi tarafından yürütülen reklam faaliyetleri tüm restoranlar için yeni müşterilere ulaşma olanağı sunmaktadır. Bununla birlikte müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması, müşterilerden gelebilecek herhangi bir olumsuz bildirimin oluşmasına fırsat verilmemesi, ancak yine de bir olumsuzlukla karşılaşılır ise bunun acilen çözümlenmesine olanak tanımaktadır. Firma tüm restoranlarındaki hizmet kalitesinin ve ürün lezzetlerinin standart olmasını talep etmekte ve bu şekilde kemikleşmiş bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Gıda sektöründe yatırım yapmak isteyen girişimciler, Magic Akademi Pizza bayilik almaları durumunda iş hayatına güçlü bir markanın desteği ile başlamanın avantajını yaşayacaktır. 

Magic Akademi Pizza Bayilik Destekleri

Magic Akademi Pizza bayilik almak isteyen girişimciler firmanın verdiği eğitim programına katılarak işletmeci olabilme hakkına sahip olabilmektedir. Bu eğitim sürecine işletmecinin kendisi ya da restoranın yönetimini gerçekleştirecek işletmeci  katılabilmektedir. Katılan kişi programın sonunda lisans alabilmektedir. Magic Akademi Pizza bayilik işletmecilerine restoranın açılış hazırlıkları esnasında ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon ve kalite kontrol alanlarından düzenli olarak destek hizmetleri vermektedir.

Magic Akademi Pizza’nın üstün kalitesi ve müşteri memnuniyeti anlayışından aldığım destek ile iş hayatı içerisinde yer almak ve kazancımı garantilemek istiyorum diyorsanız, firmanın internet sitesinden bayilik almak için başvuruda bulunabilirsiniz. Magic Akademi Pizza franchising başvuruları yetkililer tarafından incelemeye alınıp geç 7 gün içerisinde cevaplanmaktadır.

Magic Akademi Pizza Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR