1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. Maelstrom Cafe Restaurant

Bu bayilik ilanı firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlgili sektördeki ilanlara göz atabilirsiniz.

Cafe

Maelstrom Cafe Restaurant

MAELSTROM, zengin menüsü, serpme kahvaltısı, en lezzetli atıştırmalıkları, Türk ve Dünya Mutfağının en seçkin örnekleri ile birlikte tatlı çeşitleri ve 3.nesil kahve çeşitlerini modern ve doyurucu yorumlarla elit müşterilerinin beğenilerine sunar.

Cafe

1.000.000 ₺

MAELSTROM cafe sektörü içinde yer alan markalardan Lüks ve özgün tasarımı ile dikkat çekmektedir. Dekorasyonu ve müşterilerinin kendilerini rahat hissetmesi konusundaki iddiası ile kısa sürede ilgi gören marka Türkiye’deki en büyük cafe gruplarından biri olma hedefindedir.  MAELSTROM cafe sektörü bayilik veren firmalar içerisinde yüksek karlılık oranları ve avantajlı bayilik sistemi nedeni ile yatırımcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

MAELSTROM Cafe&Restaurant Bayilik Şartları

MAELSTROM Cafe Restaurant bayiliği almak için gereken yatırım miktarı 800.000-1.300.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Açılacak olan mekanın minimum 100 metrekare dış 100 metrekare iç alana sahip olması gerekmektedir. Kurulum maliyeti metrekareye göre değişiklik göstermektedir. Açılacak olan işletmenin giriş katı olması gerekmektedir. Ayrıca mutfak, depolar ve oturma alanı için de ekstra alanlar bulunması talep edilmektedir. MAELSTROM bayilerinin hizmet anlayışı yüksek olan elit müşteri portföyü potansiyelinin yüksek olduğu merkezi yerlerde ya da müşteri yoğunluğu yüksek olan alışveriş merkezlerinde konumlandırılmasını talep etmektedir.

MAELSTROM bayilik almak isteyen girişimciler taleplerini markanın internet sitesinden iletebilmektedir. Taraflar arasında karşılıklı anlaşmaya varılması durumunda mağaza tespiti ve fizibilite çalışmaları yapılarak sözleşme imzalanmaktadır.  Mekan ile proje hazırlandıktan sonra mağaza hazırlığı ve personel eğitimi süreçleri başlatılmaktadır. Bu süreçler sona erince şube anahtar teslim olarak açılışa hazır hale getirilmektedir. Yapılan bayilik anlaşması 5 yıllık olarak imzalanmaktadır. İşletme ve yönetim sorunu yaşanmaması ve bayilik ön koşullarının sağlanması durumunda bir girişimci istediği kadar şube açabilmektedir.

MAELSTROM Cafe&Restaurant Bayilik Destekleri

MAELSTROM bayilik alan girişimcilerinin açacakları şubedeki inşaat ve dekorasyon uygulamalarını franchise departmanının verdiği proje kapsamında profesyonel ekipleri ile gerçekleştirmektedir. Marka dekorasyon işlerini üstlenmekte ve girişimcilerine anahtar teslimi hizmet sunmaktadır. Markanın kurulum maliyeti mekanın büyüklüğüne göre değişmekle birlikte demirbaşların tedarikinde anlaşmalı firmalar ile çalışılarak uygun fiyatlardan yararlanılması sağlanmaktadır. MAELSTROM bayilik ile açılan işletmelerinde merkezin belirttiği otomasyon ve ekipman grupları standart olarak uygulanmaktadır. Ürün ve hizmet kalitesinin sağlanması adına standart ekipmanların kullanılması zorunluluğu bulunmaktadır.

MAELSTROM bayilik alan girişimcilerine sözleşmenin imzalanmasından itibaren eğitim ve işletme desteği de sağlamaktadır. Açılış sürecinde markanın uzman ekibi girişimci ile birlikte çalışmakta sonrasında da aylık denetleme ziyaretleri yapmaktadırlar.

MAELSTROM bayilik alan girişimcilerine reklam, pazarlama, finans ve bölge koruması alanlarında da destekler sağlamaktadır. Ayrıca medya ilişkileri, halkla ilişkiler programları ve sponsorluk olanakları da Big Yellow Taxi Benzin tarafından desteklenmektedir.

 

 

  1. Bistro Cafeler
  2. Konsept Cafeler
  3. Kahve Dükkanları

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör