Madame Coco

Madame Coco Bayilik Açıklaması

Madam Coco Bayilik

Pamuğun duygulara hitap eden yumuşak dokunuşunu, kendine özgü şiirsel yorumu ile Paris’ten İstanbul’a ılık bir esintiyle taşıyor. Elegant çizgisini, Doğa’nın huzur veren renkleriyle birleştiriyor.
Paris kokan dükkanlarında her mevsimin alışkanlığı olacak bir ev tekstil ve giyim klasiği sunuyor.

Madam Coco 2011 yılında kurulan bir teksil markası. Doğru marka konumlandırması ve bilinirlik çalışmaları ile sektöründe kısa sürede önemli bir pay kazanmıştır. Bu başarı herkesin aklına aynı soruyu getiriyor: "Madam Coco bayilik veriyor mu?"

Franchising Koşulları

(YURTİÇİNE BAYİLİK VERİLMEMEKTEDİR)

Franchise BölgesiABD ve bazı Avrupa ülkeleri haricinde bölgesel ya da şehir bazında Franchise verilmemektedir, ülkenin tamamı için verilebilmektedir.

Mağaza BüyüklüğüABD ve bazı Avrupa ülkeleri haricinde bölgesel ya da şehir bazında Franchise verilmemektedir, ülkenin tamamı için verilebilmektedir.Mağazanın kullanılabilir alanı 400 m2 – 1000 m2 arasında olmalıdırMağaza deposu toplam alanın %10’u civarında olabilirVerimlilik ve karlılık açısından, geniş çeşitlilikte koleksiyonun doğru ve ideal sergilenebilmesi en ideal alan büyüklüğüdür.

Ödeme KoşullarıÖdemeler peşin olarak yapılır ve banka garanti mektubu talep edilmektedir.Marka İmtiyaz Bedeli (Marka Kullanım Ücreti)Pazarın şartlarına ve potansiyeline göre Madame Coco tarafından belirlenen, ilgili ülkedeki marka kullanım ve satış haklarının ücreti talep edilmektedir.

TecrübeFranchise başvurularında, perakende tecrübesi adaptasyon sürecini ve işin kalitesini arttıracağı için önemli bir değerlendirme konusudur. Bu sebeple Sermaye yeterliliğinden daha önemli bir konu olarak bakılmaktadır.

EkipAday şirketin perakende alanında deneyimli ekibinin olması ya da kısa zaman içinde bu ekibi oluşturabilecek beceride olması önemli bir değerlendirme konusudur.

DekorasyonFirmamız standart bir dekorasyon modeline sahiptir ve dekorasyon firmaları ile Franchise arasında ideal ve minimum maliyetler için aracı konumundadır. Firmamız, mevcutta çalışmış olduğu dekorasyon firmaları ile franchise arasındaki bağı kurar ve işin takipçisi olur. Tüm dekorasyon ve seyahat masrafları Franchise tarafından karşılanır.

Lojistikİhracat FOB(incoterm 2010) olarak firmamız tarafından yapılır. Ürünlerin gümrüğünün yapılıp ilgili kargo şirketine teslimine kadar olan süreçte masraflar firmamıza aittir. Bundan sonraki tüm lojistik süreçleri Franchise’a ait olacaktır. Gerektiğinde uygun bir lojistik kargo firmasının bulunmasında firmamız yardımcı olacaktır.

Bilgi İşlemFirmamız V3 Nebim perakende yazılımını kullanmaktadır. Mağazalarımızda ise Nebim V3’e entegre olarak IBM Pos kasalarımızda kullanılmaktadır. Program merkez server üzerinden online olarak kullanılmaktadır. Franchise aynı altyapıyı kullanacak olup, ilgili software, hardware ve entegrasyon maliyetleri Franchise tarafından karşılanmaktadır.

ÜrünTüm ürün planlama ve yönetimi Madame Coco merkez planlama ekibi tarafından yönetilmekte ve düzenli olarak ürün tedariki sağlanmaktadır.Aday Firmanın İlgili Evrakları- Başvuru yapmak isteyen aday firmalar, aşağıda belirtilen evrakları, talep edilen İş Planıyla birlikte teslim etmelidir.- Kuruluş evrakları, Bilanço, İmza Sirküleri vb..

 

Madame Coco Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR