Lunchbox

Lunchbox Bayilik Açıklaması

Lunchbox Bayilik

 Lunchbox Bayilik ve Bayilik Başvurusu Şef gıda restaurant işletmeleri olarak 2001 yılında LUNCHBOX adı altında güneşlideki ilk şubesi ile başladığı hizmet sektöründe hızlı bir atılım yaparak diğer üç bayilik şubesini 2004 yılının ilk yarısında Ataköy - Galleria, ikinci yarısında Güneşli'de ve 2007 yılının ilk yarısında Bahçeşehir'de açarak başarı grafiğini sürekli olarak yükselten, kendi sektöründe sayılı markalar arasında yerini almıştır. Halen dört şubesi yetmişten fazla çalışanı 300m2 kapalı alan üzerine kurulu soğuk ve kuru depolama alanı günde 1500'den fazla müşteriye hem restaurant hemde paket servis olarak hizmet vermektedir. 

Lunchbox Bayilik 2004 yılında atılımlarına yenilerini ekleyerek tüm şubeleri ile bilgisayarlı otomasyon sistemine geçiş yapmış ve tek bir merkezden yönetebilecek duruma gelmiştir. LUNCHBOX dört şubesi ile dünya mutfağından derlenmiş 108 çeşit ürünü en yüksek kalitede fast alacarte servis ile 1500 den fazla müşterisine ulaştırmaktadır. LUNCHBOX'ın Mexica America, Fransa İtalya gibi ülkelerin kendine özgü ürünlerini türk damak tadına ve lezzetine uygun hale getirerek ve bu ürünlerde en kaliteli malzemeleri kullanarak tüm müşterilerinin beğenilerini kazanmaya ve müşteri sayısını hızla artırmaya devam etmektedir. Üç Altın Kuralımız;

  1. Ürün Kalitesi
  2. Servis Kalitesi
  3. Temizlik ve Hijyen kalitesini daima en yüksek seviyede tutmak

Bunlardan herhangi birinin eksikliği diğer iki kuralıda etkisiz hale getirmektedir. Başarı için bu üç kuralı aynı anda uygulamak gerekir, gıda sektörü birçok sektörde olduğu gibi tam bir takım işidir. Ve herkesin görevi birbirine bağlıdır. Bir personelin görevi en az bir yöneticinin işi kadar önemlidir ve gıda sektöründe hatanın telafisi olmadığının bilincindeyiz. İşte bu yüzden maximum titizlikle işimizi yapmaya özen gösteriyoruz.

LUNCHBOX konsept olarak dünya mutfağı üzerine hizmet vermektedir ve bu hizmetler ikisi güneşlide birisi ataköy Galeria ve biride Bahçeşehirde olmak üzere üç şubemizde gerçekleştirilmektedir. Mexica mutfağından İtalyan mutfağına American mutfağından Fransız mutfağına kadar dünyanın dört bir yanından özenle seçerek hazırladığımız yemeklerimiz ile kendi sektörümüzdeki liderlerden biriyiz. Servisten kaliteye temizlik ve hijyenden müşteri memnuniyetine kadar tüm konularda bilinçli bir kadro ile çalışmaktayız.

Lunchbox Bayilik Başvurusu

Lunchbox Bayilik hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler aşağıda vermiş olduğum iletişim bilgilerinden firma ile irtibat kurabilir ve Lunchbox Bayilik Şartları, Lunchbox Bayilik Destekleri, Lunchbox Bayilik Yatırım Tutarı, Lunchbox Bayilik Maliyeti vs... gibi konularla ilgili bilgi alabilirler. 

 

Lunchbox Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR