1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. Luket Et Döner

Luket Et Döner

Luket Et Döner bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Luket Et Döner bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Fast Food

HAKKIMIZDA

AEB Grup; emin adımlarla, sistemli büyümek ve kurumsallaşmak adına başarılı girişimlerine bir yenisini daha eklemiş ve “Luket” markasıyla hazır gıda sektörüne girmiştir. 2011 Aralık ayında deneme üretimlerine başlayan Luket; kısa zamanda üretim ve satış hacmini kayda değer oranda genişletmiştir. 

3900 metrekare kapalı alanda et döner, tavuk döner ve pişirilmiş hazır et ürünlerine yönelik üretim yapan Luket tesisleri, sahip olduğu üretim kapasitesiyle batıkaradeniz bölgesinde ilk olma özelliğine sahip olduğu gibi bölgedeki hayvancılığın ve besiciliğin canlanması adına da önemli bir girişimdir. Tesisler, gıda üzerine eğitimli personel istihdam ederek bölgenin ekonomisine de olumlu katkılar sağlamıştır. 

Firmamız; Türk Gıda Kodeks’inin koyduğu kurallar çerçevesinde, bir gıda üreticisinde olması gereken tüm vasıfları bünyesinde barındırmakta ve ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemleri, ISO 22000-2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri belgeleri ile global standartlara uygun çalışma disiplinini ortaya koymaktadır. Temel ilkemiz işimizi büyük özveriyle, güvenilirlikle yapmak olup; ürünlerimizin her bakımdan beğenilmesi, kaliteli bulunması ve tercih edilmesi tüm çalışanlarımızın iftihar sebebi ve başarılarımızın anahtarıdır.

MİSYONUMUZ

Sektörümüzde ülkemizde ve dünyadaki tüm ürün ve teknik gelişmeleri takip ederek şirketimizde uygulamaktır. Bunu yaparken tüm insan kaynağımızı eğitmek ve diğer kaynaklarımızı gerek ekipman, hammadde ve süreçlerin geliştirilmesinde kullanarak tüketicilerimizin ve iş ortaklarımızın gereksinimlerine cevap vermektir.

VİZYONUMUZ

En sağlıklı, güvenli ve kaliteli et ürünlerini, üretimden son kullanıma kadar gerekli tüm standart ve şartlara uyarak üretmek ve dağıtmaktır. Bunu yaparken tüm tüketicilerimiz ve iş ortaklarımızla devamlı olarak iletişimde olarak gelişme ve yeni ürün üretimine açık olmak ve sorumluluklarımızı yerine getirmektir.  

  1. Döner
  2. Yapı Marketleri

Luket Et Döner Bayilik Destekleri

Luket Et Döner Şartlar & Koşullar

Luket Et Döner Fotoğraflar

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör