Lokman Aktar Bayilik

Lokman Aktar Bayilik Hakkında : LOKMAN AKTAR BİTKİSEL ÜRÜNLER ÜRETİCİ VE TOPTAN SATIŞ ÜZERİNE ÇALIŞAN LOKMAN AKTAR 15 YILI AŞKIN BİR SÜREDİR BAYİLİKLER VERİYOR. BİR AKTARDA OLMASI GEREKEN TÜM ÇEŞİTLERE SAHİP EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİNİ ÜÇRETSİZ VEREN LOKMAN AKTAR HERBALİST BİLAL ERTEM GÖZETİMİNDE LOKMAN HEKİM DÜKKANLARI AÇIYOR.

Lokman Aktar Bayilik ve Bayilik Şartları Konusudur.

Firmamız; insana saygısı, cevreye duyarlılığı ve teknolojiye yatkınlığı ile, sunduğu doğal sağlık çözümlerini "Sağıklı Yaşam Kaynağınız" sloganı ile tüm dünyaya yaymayı amaçlamaktadır. Firmamız 1997’den Bitkisel Ürünler ve Aktariye konusunda üretim ve Arge-Ge çalışmaları ile sektöre hizmet sunmaktadır. Uluslararası kalite standartlarında, hijyen konusunda duyarlı ve sürekli kendini yenileyen bir anlayışla varlığına devam etmektedir. Lokman Aktar ; Uzman kadrosu, uzun yıllara dayanan tecrübesi, modern üretim bandı ve insan merkezli Ar-Ge çalışmaları ile izlenebilir üretim standartlarını geliştirmeyi amaç edinmiştir. Gelişen piyasa şartlarına uyum sağlayan firmamız sadece üretici kimliği ile kalmamış, 1.500 çeşit ürünle toptan tedarikçi firmalar arasında öncü konuma gelmiştir. Sayıları sürekli artan 22 alt toptancı, 600 perakende satış bayii ve 141 franchise noktası ile yurt genelinde hizmete devam etmektedir.

Lokman Aktar Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Zengin Çeşit 1.500 ayrı çeşit ürünü ile sektörel yeniliklere hızlı adapte olan Lokman Aktar, müşteri taleplerini ivedilikle karşılar. Eğitim&Danışmanlık Herbalist Bilal Ertem gözetiminde eğitim ve danışmanlık hizmeti verirken sürekli yenilenen vizyonu ile bayilerini ileri taşır. Reklam&Promosyon Bayilerin markalaşma ve satış artırıcı tanıtım çalışmalarını destekler ve teşvik eder. Yüksek Kar Marjı Fiyat güncellemeleri yaparken bayilerin kar marjlarını korur. Kolay Kurulum Kendi atölyelerinde ekonomik, pratik ve modüler raf seçenekleri sunar. Ürünlerinizi hijyen kurallarına uygun teşhir edebilirsiniz. Franchising Bedeli Lokman Aktar; Franchising Sistemi için isim bedeli almaz. Detaylı bilgi için aşağıdaki iletişim numaralarından bizimle irtibat kurunuz.

Lokman Aktar Bayilik Destekleri

BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ, FİNANSAL DESTEK.
FİRMA İSMİ: LOKMAN AKTAR BİTKİSEL ÜRÜNLER
BAYİLİK KATEGORİSİ: AKTAR VE BAHARAT - DOĞAL ÜRÜNLER
KURULUŞ YILI: 1997
BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 141
Franchising / Bayilik Destekleri: Pazarlama, Finans, Bölge Koruması