Little Big - Ltb

Çak Şirketler Grubu’na Ait Olan Little Big; Dünyaya Açılmayı Başaran Ve Yurt Içi Pazarda Da Payını Giderek Arttırmayı Hedefleyen Bir Markadır.

Little Big - LTB Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* Little Big bayilikleri için gereken yatırım bedeli mağazanın alanı ve lokasyonu doğrultusunda değişiklik gösterebilir. En net bilgiler firma yetkilileri ile yapılacak görüşmelerin ardından alınabilir.

Little Big - LTB Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Little Big - LTB Bayilik Şartları

İşlek Caddelerde Ya Da Avm’lerde Kriterleri Karşılayan Mağaza Bulmak
Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyeti Odağında Hizmet Vermek
Bayilik Sözleşmesi Gerekliliklerine Uymak

Little Big - LTB Bayilik Açıklaması

Little Big Bayilik

 

Little Big; ÇAK Şirketler Grubu bünyesinde yer alır ve Türkiye’nin en çok tercih edilen giyim markaları arasındadır. ÇAK Şirketler grubu Little Big mağazalarını hem kendi bünyesinde açmakta hem de bayilik veren firmalar arasında konumlanmaktadır. Yurt içi pazardaki penetrasyonunu arttıran aynı zamanda yurt dışında da büyümeye odaklanan Little Big bayilik almak isteyen girişimcilerin hayallerini süslemektedir. 

Geniş ürün yelpazesi, kaliteli ürünleri ve sokak modasına yön veren tasarımları ile rakiplerinin birçoğunu geride bırakan LTB bayilik almayı düşünen girişimcilerin ÇAK Group yetkilileri ile iletişime geçmesi gerekir. Bayilik alınması için yeterli sermayesi olan girişimciler bayilik açmak istedikleri lokasyonu dikkatli bir şekilde araştırmalıdır. Kendi mağazalarının karlılığını azaltmak istemeyen ve aynı zamanda bayilerini korumayı hedefleyen LTB yetkilileri bölge korumasına çok önem vermektedir. 

Marka imajını geliştirmek için çalışmalarını hızlandıran; yurt dışı marka oluşumu için Turquality programına dahil olan Little Big Jeans; hedef kitlesinin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz edip doğru aksiyonları alabilen ender firmalardan biri olarak varlığını giderek güçlendirmektedir. 

Little Big Bayilik Şartları

Little Big; kadınlara, erkeklere, çocuklara ve bebeklere özel tekstil ürünleri ile satışlarını hem mağaza kanallarından hem de online platformlardan gerçekleştiren köklü bir marka olarak bayilik vereceği girişimcilerden belirli kriterleri karşılamalarını beklemektedir. 

Little Big ürünlerini satma hakkına sahip olacak girişimcilerin beklenen yatırım sermayesine sahip olmaları gerekir. Little Big bayilik ücreti ile ilgili net bir bilgiye ulaşmak firma yetkilileri ile yüz yüze görüşme gerçekleştirilmediği takdirde çok da mümkün olmayacaktır. Ancak genel bir fikir vermemiz gerekirse; markanın bilinirliği ve mağazalarının konsepti düşünüldüğünde Little Big mağazası açma maliyetinin 500 bin TL civarında olduğunu belirtebiliriz. 

Little Big girişimcilerinden ürünlerini satmak için uygun niteliklere sahip bir mağaza bulmasını da istemektedir. Bu doğrultuda yeterli alana sahip mağazaların bulunması ve bu mağazaların marka değeri yüksek konumlarda, caddelerde ve AVM’lerde yer alması şartı aranmaktadır. Özellikle genç ve modayı takip eden nüfusun yoğun olduğu bölgeler marka yetkilileri tarafından öncelikli olarak tercih edilmektedir. 

Little Big franchise zincirine dahil olmak isteyen yatırımcıların personel yönetimi ve hizmet kalitesinin geliştirilmesi alanlarında da deneyimli olması istenmektedir. Mağazadan kopuk bir ticari faaliyet beklentisinde olan girişimciler ÇAK Şirketler Grubu bünyesinde yer almakta zorlanabilirler. 

Little Big Bayilik Avantajları

Giyim sektöründe bayilikalan girişimciler her daim kazançlı çıkıyor. Bu genelleme; insanların temel ihtiyaçlarının karşılanması prensibine dayansa da günümüzde giysiler sosyal statünün de bir göstergesi olarak yorumlanıyor. Bu nedenle özellikle genç kesim hem rahat, hem yenilikçi hem de özgün tasarımlara sahip kıyafetleri tercih ediyor. Little Big bayilik alan girişimciler markanın üretim stratejilerinin avantajlarını yaşayarak geniş ve dinamik bir kitleye hitap edebiliyor. Markanın ürünlerinin kalitesinin haricinde yıllardır edindiği marka bilinirliği de bayilerinin kazançlarını arttırıyor. 

Bayilerinin kazançlarına önem veren ve bu nedenle bölge koruması desteğini başarıyla uygulayan firma bayilerinin karlılığını garanti altına alıyor. Bayilerine sunduğu eğitim, operasyonel destek, reklam, yer seçimi ve personel desteği gibi bayilik destekleri ile yatırım riskini minimize eden Little Big; Türkiye’nin en köklü markalarından biri olarak girişimcilerin ilgi odağı olmayı sürdürüyor. 

Siz de hazır giyim sektöründe bayilik veren firmalar arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız Little Big bayilik şartları ve LTB franchise ücretleri hakkında bilgi almak için LTB bayilik başvurusu yapabilirsiniz. 

Little Big - LTB Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR