Life Point Cafe

Life Point Cafe Bayilik Açıklaması

Life Point Cafe Bayilik

Life Point Cafe Bayilik Hakkında : "YAŞAM BURADA" sloganıyla çıkan LIFE POINT & COFFEE LIFE markaları daha ilk şubesinde misafirlerin teveccühü ile sektörde belirleyici markalardan biri olacağının sinyalini verdi. F&B sektöründe markalar yalnızca içecek veya yalnızca yiyecek üzerine markalaşma yoluna giderken her ikisini bir arada barındıran batı konseptli marka anlayışını kabullenen öncü markalardan biri oldu. 

Life Point Cafe Bayilik ve Bayilik Şartları Dünya mutfağından özel lezzetler, günün her anında size enerji verecek sıcak-soğuk içecekler, mutlu anlar için tatlılar ve birçok usta ellerden çıkan ürünleriyle günün her anını sizinle paylaşmaya aday bir markayız. YAKIŞIR GRUP bünyesinde faaliyet gösteren LIFE POINT & COFFEE LIFE grup bünyemizdeki tüm şirketlerimizn tecrübelerinden maksimum oranda faydalanarak, asgari hata koşullarıyla yoluna devam etmektedir. Reklam, Plastik, Marka destek ve Gıda alanlarında güçlü faaliyetler gösteren şirket, mavi boncuklu kuruluşu olarak LIFE POINT'i oluşturmuş ve lokasyon, mekan büyüklüğüne göre de diğer kahve konsept markamız olan COFFEE LIFE  oluşturmuştur. Tüm bilgi birikim ve tecrübelerimizi yatırımcılarımız için hazır hale getirdik.

Markalarımızı farklı kılan 2009-2015 yılları arasında yoğun franchising taleplerini redderek, olası tüm risk ve hatalarını kendi yatırım yapmış olduğumuz şubelerimizde yoğun testler ve tecrübeli yöneticilerimizle sıfır noktasına kadar yaklaştırmış olmamızdır. İzmir' de başlayan yolculuk, yemeğin başkenti Gaziantep’te ağız tadını bilenlere kendini ispatlamış, sonrasında Diyarbakır, medeniyetler ve barış şehri Mardin, izmir Buca, İzmir Hatay, İzmir Kordon/Alsancak, İzmir Alaçatı/Çeşme, Siirt, Malatya, Muş, Batman, Urfa Karaköprü, Viranşehir gibi stratejik önemi olan lokasyonlarda başarılı sonuçlar aldık. 2015 yılını agresif büyüme yılı olarak programlayan firmamız, franchising başvurularını gündeme almaya başlamıştır. Usta elleri, tecrübeli yöneticileri, çözüm merkezli altyapısı ile Franchising ağını " Geleceğe Hoşgeldiniz " sloganı ile hayata geçirmiştir. Lokasyonlarımızda ağırladığımız " Mutlu Misafir " sayımızı her geçen gün arttırarak farklı konsept ürünlerimiz ile ağırlamaktan keyif aldığımızı bilmenizi isteriz. Bu sektörde minimum risk ve maksimum karlılık ile faaliyet göstermek isteyen adaylar için söyleyebileceğimiz tek şey DOĞRU YERDESİNİZ . :) LIFE POINT & COFFEE LIFE MARKALARI OLARAK YİYECEK VE İÇECEK SEKTÖRÜNÜ FARKLI ENSTRÜMANLARIMIZLA YORUMLUYORUZ. BU YORUMA İSTER ORTAK, İSTER MİSAFİR OLARAK SİZLERİ BEKLİYORUZ.

Life Point Cafe Bayilik Şartları

Firma ismi: LIFE POINT 

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: 50.000 USD FRANCHISE BEDELİ YATIRIM MALİYETİ 350.000 - 450.000 

Bayi - Franchise Şube Sayısı:25 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel

Life Point Cafe Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR