Legea Baştürk

Legea Baştürk Bayilik Açıklaması

Legea Baştürk Spor Malzemeleri Bayilik

Legea Baştürk Spor Malzemeleri Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: İtalyan Markası olan LEGEA markasının Türkiye'deki tek resmi kurumudur. LEGEA markasının yayılmasını sağlamaktır. Ünlü İtalyan markası olan LEGEA markasının Türkiye Satış ve Pazarlama yetkisini Baştürk Spor Malzemeleri Tic.San.LTD.ŞTİ olarak 2016 yılı itibari ile devralan firmamız italyan kalitesini ve modasını sizlere sunmaktadır. Şirketimiz kurumsal yapıya bu yıl itibari ile geçmiş olmasına rağmen sahip olduğu pazar payı günden güne artmaktadır.

 Legea Baştürk Spor Malzemeleri Bayilik ve Bayilik Bilgileri Türkiye pazarından Baştürk Spor Malzemeleri Tic.San.LTD.ŞTİ olarak her şehire Baştürk  Spor olarak satış temcilcilikleri verilecektir. Detaylı bilgi için... e-mail: info@basturkspor.com.tr den veya tanıtım yazımızın en alt kısmındaki iletişim numaralarından Legea Baştürk Spor Malzemeleri Bayilik ve Legea Baştürk Spor Malzemeleri Bayilik Şartları hakkında bize ulaşabilirsiniz. Futbol, Basketbol, Voleybol, Tenis ve Atletizm Malzemelerinden - Erkek, Kadın ve Çocuk için binlerce çeşit ürünümüzle sizinle çalışmaktan gurur duyacağız. 

Baştürk Spor LEGEA Resmi Türkiye Distribütörü.

Legea Baştürk Spor Malzemeleri Bayilik Bilgileri

Firma ismi: Baştürk Spor Malzemeleri Tic.ve San.LTD.ŞTİ Bayi - Franchise Şube Sayısı: 3 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması, Personel Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Minimum 50.000 TL alım yapılması, En az 55 m2 dükkan olması gereklidir. Bulunduğu bölgede tek yetkili bayi anlaşma sağladığımız firmadır.

 

Legea Baştürk Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR