Larasima

Frmamız Yeni Moda Çanta Ürünlerinin İnternet Üzerinden Satışını Yapmaktadır. Ayrıca E-Ticaret Siteleri Ve Pazaryerlerinde Satış Yapan Firmalara Çanta Xml Tedarik Hizmeti Ve Dropshipping Hizmeti..

Larasima Bayilik Maliyeti

1 - 5.000 *
* Dropshipping hizmeti sağlamamız nedeniyle en az 250 tl cari ön ödeme yapılması gerekmektedir.

Larasima Bayilik Şartları

Web Sitenizden Xml İle ürün Çekimi İçin Yazılım Ve Kodlama Tarafınıza Aittir.
Xml Başvuru Talebinizle Birlikte Sitemize üyeliğinizi Gerçekleştirip Gerekli Evrekların Tarafımıza Gönderilmesinin Ardından Bayiliğinin Aktif Hale Getirilip Xml Linkimiz Size Gönderilecektir.
Entegrasyon Süreci Tamamı İle Size Aittir.
Teknik Nedenlerden Kaynaklı Süreç Uzamaları Larasima'nın Sorumluluğunda Değildir.

Larasima Bayilik Açıklaması

Bayi Kar marjımız %30'dur. XML hizmet ücretimiz bulunmamaktadır. Web sitenizden XML ile ürün Çekimi için yazılım ve kodlama tarafınıza aittir. Siparişlerinizin gönderim süresi, ürünlerin kargo adresine göre 1- 2 iş günü içinde teslim olarak değişmektedir. XML başvuru talebinizle birlikte sitemize üyeliğinizi gerçekleştirip gerekli evrekların tarafımıza gönderilmesinin ardından bayiliğinin aktif hale getirilip Xml Linkimiz size gönderilecektir. Entegrasyon süreci tamamı ile size aittir. Yaşanabilecek teknik aksaklık / uyumsuzluklarda bu süreç uzayabilir. Teknik nedenlerden kaynaklı süreç uzamaları Larasima'nın sorumluluğunda değildir. XML entegrasyonu tamamlandıktan sonra ürünler sitenizde satışa hazır hale gelir. Siparişlerinizi, müşteriniz internet sitenizden sipariş verdikten sonra, üzerinden giriş yaparak %30 kar marjı ile satın alabilirsiniz.

Larasima Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR