Kuru Temizleme Sektöründe Bayilik Düşünenler İçin 5 Alternatif Bayilik İlanı

Son Güncellenme: Sat Apr 2024 11:53

Kuru Temizleme Sektöründe Bayilik Düşünenler İçin 5 Alternatif Bayilik İlanı
Enes Öksüz admin

Franchise sistemi başarılı bir şekilde uygulandığı takdirde hemen hemen her sektörde dileyenlerin kendi işinin sahibi olmasını sağlıyor. Bu sektörlerin arasında kuru temizleme sektörü bayilikleri de yer alıyor. Hem büyük markaların daha fazla kişiye ulaşmak istemesi hem de kendi işini kurmak isteyenler kuru temizleme sektöründe franchise sistemi için çalışıyor. Ülkemizdeki bazı büyük markaları göz önünde bulundurarak siz de bu sektörde bir franchise sahibi olabilirsiniz.

Cleanlux

Cleanlux

Cleanlux, beyaz eşyanın tanınan markalarından birisi olan Electrolux işbirliği ile birlikte kuruldu. Türkiye’nin ilk woolmark onaylı ekolojik giysi temizleme tesisi olan Cleanlux kullandığı yeni nesil olsak temizleme sistemi ile beraber %100 doğal ve çevreye duyarlı bir temizleme hizmeti sunuyor. Şu anda sadece Akdeniz ve Marmara bölgelerinde bayilik veren Cleanlux yakında tüm Türkiye’de hizmet vermeyi amaçlıyor. Çevre sağlığı için ekolojik giysi temizleme hizmeti sunan şirket temizlik malzemesi olarak su ve özel biyoçözünür özleliğe sahip deterjanlar kullanıyor.

Cleanlux bayiliği için tıklayın

Legendry

Legendry

2016 yılında, İzmir’de kurulan Legendry, hizmete girer girmez bayilik talepleri almaya başladı. 2017 yılının başlarında ise bu talepleri değerlendiren firma bugün İzmir’in birçok yerinde hizmet veriyor. İki farklı bayilik veren firmanın toplama merkezi bayiliği şu anda sadece İzmir sınırları içinde geçerli. İkinci bayilik sistemi olan makinalı bayilik sistemi ise ülkenin her tarafından gelen taleplere açık.

Legendry bayiliği için tıklayın.

Dry Lüks Kuru Temizleme

Dry Lüks Kuru Temizleme

Gelişime açık bir yönetim biçimine sahip olan Dry Lüks Kuru Temizleme hem açılış öncesi hem de açılış sonrası verdiği hizmetler ile bayi, marka ilişkisini sıcak tutmaktadır. Açılış öncesinde fizibilite, dekorasyon, sağlık standartlarına uygunluk ve eğitim uygulamaları ile sancılı açılış sürecini daha kolay hale getiren firma satış sonrasında ise seminerler, reklam, teknik servis, eğitim ve danışmanlık uygulamaları ile bayilerinin yanında olmaya devam ediyor.

Dry Lüks Kuru Temizleme bayiliği için tıklayın.

Eco Wet Clean

Eco Wet Clean

Avrupa ülkeleri ve diğer ülkelerde kuru temizlemeye alternatif olarak ortaya çıkan ekolojik temizleme ile çevre ve insan sağlı ön plana çıkıyor. Eco Wet Clean bilgisayar destekli sistemi ve çevreye duyarlı deterjanlar ile başarılı bir temizleme hizmeti sunuyor. 2008 yılında kurulan Eco Web Clean bayilerine personel, eğitim, pazarlama, bölge koruması, lokasyon ve reklam desteği gibi çeşitli destekler sunuyor. Eco Wet Clean, tüm Türkiye’den bayi talepleri alıyor.

Eco Wet Clean bayiliği için tıklayın

Lavanta Ütü

Lavanta Ütü

Evde ütü derdine son anlayışı ile yola çıkan firma pek sevilmeyen ve dert olarak görülen ütü yapmada müşterilerine yardımcı oluyor. Herhangi bir ürün alım ve satımı olmadığı için stok maliyetlerinin de yer almadığı Lavanta Ütü, kuru temizleme alanında alternatif firmalarından biri olarak ön plana çıkıyor. 2009 yılında kurulan firmanın istediği özellikler arasında 40-50 metrekarelik, tek cephesi cam yüzey olan ofis yer alıyor. Firma bayilerine ayrıca yer seçimi, sözleşme, kurulum ve personel desteği sunuyor.

Lavanta Ütü bayiliği için tıklayın.

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler