Cleanlux

Çevreye Ve Insan Sağlığına Dost Bir Ekolojik Temizleme Sistemi Sunan Clenalux Faaliyetlerini Ülke Geneline Yaymayı Hedefliyor.

Cleanlux Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Markamızdan bayilik almak için gereken yatırım maliyeti 300.000 TL civarında olup güncel bilgiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cleanlux Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Cleanlux Bayilik Şartları

Gerekli İş Yeri Özellikleri : Mini Paket 50-60 M2 Midi Paket 70-80 M2 Full Paket 90-100 M2
İşin Başında Durulup Takibinin Yapılması
Yerel Reklam çalışmalarının Yapılması
Cleanlux Markasının Belirlediği Standartlarda Hizmet Ve Servis Vermek Ve Müşteri Memnuniyetini üst Sevide Tutmak

Cleanlux Bayilik Açıklaması

Cleanlux Bayilik

Kuru temizleme sektörüne yeni bir soluk getiren Cleanlux Türkiye genelinde bayilik vermeye devam ediyor. Electrolux işbirliği ile kurulan ve ülkemizin Woolmark onaylı ilk Ekolojik Giysi Temizleme hizmeti olarak faaliyet gösteren markamız tesislerinde Islak Temizleme (wet cleaning) sistemini kullanıyoruz. Yeni nesil ıslak temizleme sistemimiz sayesinde müşterilerimize % 100 doğal ve çevreci bir temizleme hizmeti sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz ve sahip olduğumuz Know-how ile Electrolux Lagoon Advance Care ıslak temizleme sisteminin Türkiye’deki uygulayıcısı ve iş ortağı olarak kuru temizleme sektörü bayilik veren firmalar arasında fark yaratıyoruz. Ülkemizdeki kuru temizleme sektörünü dünya standartlarında yeniden şekillendirebilmek için hem yurt içi hem de yurt dışı bayilikler veriyoruz.

Cleanlux Bayilik Şartları

Cleanlux bayilik almak için gereken yatırım maliyetimiz 300.000 TL civarında olmakla birlikte bu rakam bazı etkenlere göre değişiklikler gösterebiliyor. Bu nedenle girişimci adaylarımızın yatırım maliyetleri ile ilgili olarak markamız yetkilileri ile iletişime geçmelerini öneriyoruz. Markamızdan bayilik almak isteyen girişimcilerimize mini paket (50 – 60 metrekare), midi paket (70 – 80 metrekare) ve mega paket (90 – 100 metrekare) gibi farklı yatırım alternatifleri sunuyoruz. İşletmelerimizin insan trafiğinin yoğun olduğu seçkin alışveriş merkezlerinde konumlandırılmasını talep ediyoruz. Bayilik başvurusunda bulunmak isteyen girişimcilerimiz bizimle iletişime geçtikten sonra kendilerini bir ön değerlendirme sürecine tabi tutuyoruz. Ön değerlendirme süreci olumlu sonuçlanan girişimcilerimizin seçtikleri lokasyonun fizibilite çalışmalarını yapıyor ve en avantajlı lokasyonun seçilmesi konusunda destek sağlıyoruz. Yer seçimi ve diğer konularda karşılıklı anlaşmanın söz konusu olması durumunda girişimcilerimiz ile bayilik sözleşmemizi imzalıyoruz. 

Cleanlux Bayilik Avantajları

Cleanlux çevreye ve insan sağlığına duyarlı bir bakış açısı benimsiyor. Bu özelliğimizle aynı bilince sahip pek çok tüketicinin ilk tercihi noktasındayız. Bayilerimiz düşük yatırım maliyeti ile kolay kuruluma ve Electrolux Profesyonel ürün kalitesine ve güvencesine sahip bir iş kurma avantajını elde edebiliyorlar. Electrolux yetkili servisleri aracılığı ile satış sonrası kaliteli hizmet veriyor olmamız müşteri memnuniyetimizin üst seviyelerde bulunmasının nedenleri arasında yer alıyor. Gelişen teknolojiyi sürekli olarak takip ediyor ve hizmetlerimizi genişletiyor, hizmet kalitemizi de sürekli yükseltiyoruz. Bunun sonucunda da bayilerimiz yeni müşterilere ulaşmaya ve farklı kitlelere hizmet vermeye devam ediyorlar. Markamız ter ve protein lekelerinde daha etkili bir temizleme sağlarken aynı zamanda renkleri ve beyazları da koruyor. Düğmelerde ve plastik fermuarlarda en az seviyede hasara yol açan sistemimiz sayesinde deriye ve süete de özel deterjanlar ile ıslak yıkama uygulayabiliyoruz. Müşterilerimizin her ihtiyaçlarına özel çözümler üretebiliyor olmamız bayilerimizin satış hacminin artmasına katkıda bulunuyor.

Cleanlux Bayilik Destekleri

Cleanlux bayilik alan girişimcilerimizin seçecekleri mağaza lokasyonu için ön etüd çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Üç farklı ekipman paketi ile girişimcilerimizin bütçelerine en uygun yatırım maliyeti alternatiflerini sunuyoruz. Açılacak olan mağazalarımıza projelendirme ve dekorasyon desteği sağlıyoruz. Ayrıca ıslak temizleme sistemine ilişkin eğitimleri markamız merkezi aracılığı ile veriyoruz. Mağazalarımıza genel işletme eğitimi verip sektöre hazırlıklı bir şekilde giriş yapmalarına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. İşletmelerimizde kullanılacak kimyasal ve sarf malzemeleri temin ediyor, reklam ve tanıtım çalışmalarına yönelik tasarım desteği sunuyoruz.

Cleanlux Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR