Kumrum

Kumrum Bayilik Açıklaması

Kumrum Bayilik

Kumrum Firması Hakkında Bayilik Tanıtım Yazısı : 2012 yılında kurulmuş olup 2015 yılından itibaren Bayilik sistemine dönen Kumrum Şirketler Grubu; İzmir´in sucuk, salam, sosis ve peynirli ünlü sandviçi kumru, kendine özgü ekmeği ve pişirme şekliyle pişerken gözü, yerken karnı doyuran eşsiz bir şölen. Özel yaptırılan ekmeği ile “klasik” kumrunun yanı sıra, yumuşak ekmeğe yapılmış “special” kumru da seçenek olarak sunuluyor. Ayvalık tostu, patso, sosis patates, sucuk ekmek, tost çeşitleri, köpüklü ayran, sıcak ve soğuk içecekler, sıkma meyve suları ile küçük dükkanlarda büyük işler başarılıyor. 

 Kumrum Bayilik ve Bayilik Şartları Kumrucum, fast food sektöründe yılların deneyimi ile oluşan, küçük ve karlı bir işletme formatı. Sınırlı hammaddelerden, az sayıda basit ekipman kullanan, çok az sayıda personelle işletilen, hiç firesiz yeterli çeşit sunan, sadık müşterilerini hızla kazanan, düşük yatırımlı, düşük işletme gideri olan, küçük cirolarla kendini kurtarıp düşük cirolarda bile kar sağlayan bir konsept. Sizleride bu konseptin içinde görmek arzusundayiz. 

Firma ismi: Kumrum Bayi - Franchise Şube Sayısı: 5 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama

Kumrum Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: BAYİLİK PAKETİNİN İÇERİĞİ: Standart dekorasyon uzman ekiplerce yaplıyor, mönü lokasyona göre uyarlanıyor, başlangıç eğitimi veriliyor, yerel tanıtım ve reklam desteğinin yanı sıra operasyon ilk bir ay boyunca destekleniyor. UYGUN YER: Danısmalarımız tarafından ortak karar ile belirlenir. 

BAYİLİK VERİLECEK ŞEHİRLER: Başta İstanbul olmak üzere tüm büyük şehirler, işlek caddeler ve alışveriş merkezleri. 

BAYİLERDE ARANAN NİTELİKLER:Müşteri ilişkilerinde başarılı, işine zaman ayırabilecek girişimciler aranıyor. 

YATIRIM MALİYETİ: 30 Bin TL 

KÂR MARJI: Müşterimiz ile sözleşme dahilinde belirtilmek üzere saklı tutuyoruz bu seçeneği

 

Kumrum Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR