Kumpir Box

Gıda Sektöründeki Faaliyetlerine 2008 Yılında Başlayan Kumbir Box Büyümesini Sürdürebilmek Için Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Kumpir Box Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Markanın yatırım maliyeti yaklaşık 150.000 TL civarındadır. Not bilgi için firma yetkilileri ile görüşülmelidir.

Kumpir Box Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Kumpir Box Bayilik Şartları

Mali Açıdan Yeterli Olmak
1 Ay Süren Eğitim Programını Tamamlayabilmek
Erkek Girişimciler İçin Askerliğini Tamamlamış Olmak
Ticari Sicili Temiz Olmak
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak

Kumpir Box Bayilik Açıklaması

Kumpir Box Bayilik 

Kumpir Box gıda sektörü bünyesinde kırka yakın şubesi ile hizmet vermekte olup yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Müşterilerine en lezzetli ve kaliteli ürünleri günün yirmi dört saati en hızlı şekilde ulaştırmak için aralıksız çalışan Kumpir Box gıda sektöründe bayilik veren firmalar arasında hızlı büyümesi ile dikkat çekmektedir. Kumpir Box mağaza büyüklüğüne göre ürün çeşitlerini artırmakta ve hızla büyüyen markasını yeni yatırımcıları ile birlikte daha ileriye taşıyabilmek için bayilik vermeye devam etmektedir.

Kumpir Box Bayilik Şartları

Kumpir Box bayilik almak isteyen girişimcilerine farklı konseptleri arasından seçim yapma olanağı sunmaktadır. Markanın küçük konseptler için isim hakkı bedeli 20.000 TL, büyük konseptler için isim hakkı bedeli 40.000 TL’dir. Tüm Türkiye genelinde bayilik başvurularını kabul eden Kumpir Box bayilik alan girişimcilerinden reklam katılım ücreti talep etmemektedir. Gelirden % 3 oranında pay alan Kumpir Box bayilik almak için gereken sermayenin yaklaşık 150.000 TL civarında olduğu bilinmektedir. Bununla birlikte maliyetler seçilen lokasyonlara ve işletmenin metrekaresine göre değişiklik gösterebileceğinden kesin bilgilerin marka yetkililerinden alınması gerekmektedir. Kumpir Box bayilik alan girişimcilerine işletmelerini 20 – 45 gün içerisinde teslim etmektedir. Kumpir Box bayilik alan girişimciler yatırımlarını yaklaşık 12 – 30 ay içerisinde geri kazanabilmektedirler. Kumpir Box bayilik almak isteyen girişimciler bayilik taleplerini telefon ile ya da markanın internet sitesi üzerinden iletebilmektedirler.

Kumpir Box Bayilik Avantajları

Kumpir Box bayilik alan girişimciler marka bilinirliği ve itibarı yüksek bir iş sahibi olabilmektedirler. Denenmiş ve başarısı kanıtlanmış üstelik riski minimize edilmiş bir iş kurma avantajından yararlanan girişimciler aynı zamanda yatırımlarının hızlı bir şekilde geri kazanıldığını da görmektedirler. Kumpir Box bayilik alan girişimcilerine düşük maliyet ile yüksek gelir kazanma olanağı sunmaktadır. Kumpir Box bayilik alan girişimciler markanın ürünlerinin büyük bir kesim tarafından tercih ediliyor ve ekonomik olması nedeni ile hazır bir müşteri kitlesine sahip olarak sektördeki yerlerini alabilmektedirler.

Kumpir Box Bayilik Destekleri

Kumpir Box  bayilik alan girişimcilerine lokasyon seçimi, mimari tasarım ve projelendirme, dekorasyon, ekipman, yazılım, reklam, tanıtım, ekip eğitimi ve profesyonel denetim alanlarında destek sağlamaktadır. Kumpir Box bayilik alan girişimciler yatırım ve tedarik sürecinde herhangi bir sorun ile karşılaşmamakta ve bayilik görüşmelerinin başladığı andan itibaren marka merkezi tarafından verilen desteklerden yararlanabilmektedirler. Kumpir Box merkezinin deneyimli pazarlama ekibi bayilere de bu alanda destek vermekte, bayilik alan girişimciler herhangi bir konuda sorun yaşamaları durumunda markanın hızlı ve etkili çözümleri sayesinde müşteri memnuniyetsizliği oluşmadan bu süreçleri atlatabilmektedirler.

Siz de ülkemizde sıkça tercih edilen bu lezzetleri müşterilerinize ulaştırmak, kalite ve lezzetin adresi olarak anılmak isterseniz Kumpir Box bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kumpir Box Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR