Kültür Dersanesi̇

KÜLTÜR DERSANESİ Bayilik Açıklaması

KÜLTÜR DERSANESİ BAYİLİK

 KÜLTÜR DERSANESİ BAYİLİK ve BAYİLİK ŞARTLARI BAŞARIMIZI FRANCHISE MODELİMİZLE PAYLAŞIYORUZ. DERSANE İŞLETMECİLİĞİ İLE İLGİLİ TÜM DESTEKLERİN VERİLECEĞİ BENZERSİZ FRANCHISEMODELİMİZ İLE DERSANECİLİĞE YENİ BİR SOLUK GETİRİYORUZ. 30 YILI AŞKIN TECRÜBEMİZİ MARKA DEĞERİMİZ İLE PAYLAŞIYORUZ. Kültür Dersaneleri Franchise Modelinde; Giriş Bedeli, Reklam Katkısı, Ciro Üzerinden Pay veya Kar Payı İstenmez.

 NEDEN KÜLTÜR DERSANESİ BAYİLİK 

1. İlave Mali Bir Yükün Altına Girmeden GÜÇLÜ BİR ORTAĞINIZ Olsun Kültür Dersanelerinin iş yapış bilgisine, sistemine, desteğine ve eğitimlerine sahip olun. Yüzlerce şubeye ulaşacak yeni dersane ağımızda yerinizi alın.

2. Kültür Dersaneleri Kurumsal Markası ve Standartları İle Hareket Edin Kültür Dersaneleri Kurumsal Kimliği ile kartvizitinizden sınıfınızın boya rengine kadar belirlenmiş KURUMSAL STANDARTLARI sadece uygulamaya başlayın, Markalaşmaya harcayacağınız enerjinizi, zamanınızı ve bütçenizi Kaliteli Hizmet Vermeye ve Öğrencilerinize Harcayın.

3. Sürekli Kalitesi Geliştirilen Kültür Yayıncılık Markasının Yayın Gücüyle Hizmet Edin Kültür Dersaneleri Yayıncılık Kurulu ve Bölüm Başkanlıklarınca oluşturulan 4 Renk Yayın Seti ile öğrencilerinize kaliteli yayın hizmeti verin.

4. Dersanenizi İşletirken İhtiyacınız Olan İşletim Sistemlerine Ücretsiz Sahip Olun Kültür Dersaneleri İşletim Sistemi ile dersane işletmeciliğinde kullanılan web tabanlı yazılımları hiçbir ücret ödemeden kullanın.

5. Ulusal Reklam Desteğine Kavuşun Kültür Yayıncılık markası ile verilecek Ulusal Reklamlarımızdan bütçenizden bir kuruş eksilmeden istifade edin.

6. İnternet Tabanlı Rehberlik Programımız İle Öğrencilerinizi Tanıştırın Öğrenciler dershanenizden aldığı tüm hizmetleri kendisine özel internet sayfasından takip esin, veliler çocuklarının tüm gelişimini internetten izlesin.

7. Rehberlik Uygulamalarımız ve Yayınlarımız ile Öğrencilerinizi Yönlendirin Rehberlik Koordinatörlüğümüz tarafından hazırlanan uygulamalardan ve rehberlik yayınlarımızdan istifade ederek öğrencilerinizi sağlıklı rehberlikle buluşturun.

8. Tercihnet.com Uzmanlığından Faydalanın Her yıl binlerce öğrencinin tercihine ışık tutan "tercihnet.com" uzmanlığını kurumsal olarak kullanın.

9. Akıllı Tahta Sistemi ve Eğitim İçeriği İle Rakiplerinize Fark Atın Kültür Dersaneleri tarafından yoğun emek verilerek hazırlanan ve sürekli güncellenen Akıllı Tahta Eğitim İçeriği ile öğretmenlerinizin ders anlatma hızı artsın ve derslerde çözdükleri soru sayısı 5 katına çıksın. Bu kaliteye de hiçbir ücret ödemeden sahip olun.

10. Öğretmenlerinizin Verimini Performans Sistemi İle Ölçün Öğretmenlerinizin performansını, Türkiye genelinde uygulanan Öğretmen Performans Sistemi ile ölçerek Eğitim Kalitenizin artmasına hız verin.

11. Öğrencilerinizi Onbinlerce Kayıtlı Öğrencimiz Arasında Test Edin Öğrencileriniz Türkiye genelinde yapılan sınavlarımız ile gerçek sınav deneyimi yaşasın.

12. Pazarlama Kampanyaları İle Öğrenci Kaydınızı Arttırın Türkiye genelinde uygulanan Kayıt Kampanyalarını biz planlayalım, siz sadece kampanyalarımızdan güç alarak kayıtlarınızı arttırın.

13. İhtiyacınız Olduğunda Eğitim Alabilecek Bir Yeriniz Olsun Dersane işletmeciliği ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz her an siz ve personelinize ücretsiz eğitim verecek bir sistemin parçası olun.

14. Kurumsal İnternet Sitemizde Yeriniz Olsun Ödüllü ajansımız tarafından sürekli güncellenen www.kulturdersanesi.com.tr sitemizde yer alın, tüm internet uygulamalarımızdan ve paylaşımlarımızdan ücretsiz faydalanın.

15. Hukuk ve Mali Müşavirlik Danışmanlığı Desteğine Kavuşun Hukuki ve Mali konularda profesyonel danışmanlık desteğiniz olsun. 

Ürün Hizmet Kapsamı : Eğitim Hizmeti ve Yayıncılık 

Bayilik Veren Firma : Kültür Dersanesi 

Firmanın Kuruluş Yılı :1979 

Bayilik Vermeye Başladığı Yıl : 2011 

Bayilik Sayısı : 45 

Bayilik Giriş Bedeli :Yok. 

Gerekli Ortalama Sermaye : 300.000 TL

Kültür Dersanesi Bayilik Şartları

Bayilik adaylarında aranan şartlar; merkezi lokasyona sahip binalar, alan uygunluğu, eğitimci ve işletmeci kimliğe sahip yöneticiler. İşyerinde aranan şartlar; 1.000 m2 - 2.000 m2 arası emlaklar.

Kültür Dersanesi Bayilik Destekleri

Eğitim, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Proje, Ortak Reklam, Mal Temini, Pazarlama, Finansman, Personel Temini

 

KÜLTÜR DERSANESİ Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR