Konfort Ostomi

Konfort Ostomi Bayilik Açıklaması

Konfort Ostomi Bayilik

 Konfort Ostomi Bayilik Veriyor Konfort Ostomi Bayilik Hakkında : Türkiye'de tek Ostomi ürünleri (kolostomi, ileostomi, ürostomi torbaları) üreticisi olarak 2001 yılında Eskişehir organize sanayi bölgesinde faaliyet göstermeye başlamıştır.

2001 yılından bu yana medikal sektörde varlığını gösteren Konfort, bu süreç içerisinde üretimine negatif basınçlı yara tedavisini de ekleyerek Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen medikal üretici firmalarından biri haline gelmiştir. Bu seviyeye gelmedeki en büyük rolü sağlık çalışanlarının ve hastalarının geribildirimlerine önem vermesine bağlamaktadır.

Güçlü vizyonu, dinamik yapısı ve çağdaş bakış açısı ile Türkiye'de aynı hergün2000 hastaya hizmet vermektedir. Konfort firması ürünlerini Latin Amerikadan Ortadoğu'ya kadarihracatını gerçekleştirmektedir. Her geçen yıl kapasitesini dahada arttırarak kalitesini dünyaya sunmaktadır. 

Konfort Ostomi Bayilik Veriyor Konfort Özel Sağlık Hizmetleri olarak iş ortaklığına fazlasıyla önem vermekteyiz ve dağıtıcılarımıza gereken bütün destekleri sağlamaktayız. Türkiye çapında geniş bayi ağımız bulunmaktadır. Yurt dışında çeşitli ülkelerde distribütörlük anlaşmalarımız bulunmaktadır. Bayilik ve distribütörlük için lütfen yurt içi ve yurt dışı satış departmanlarımızla irtibata geçiniz.

 

Konfort Ostomi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR