Kocatepe Kahve Evi

Türk Kahvesi Ile Dünya Kahvelerini, Kendine Özgü Yiyecek Ve Içecekler Ile Aynı Çatı Altında Bir Araya Getiren Kocatepe Kahve Evi Pazardaki Payını Artırmayı Hedeflemekte Ve Bunun Için Bayilik Vermeye..

Kocatepe Kahve Evi Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Kocatepe Kahve Evi Bayilik Şartları

Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Başarılı Bir İş Geçmişine Sahip Olmak
Bireysel Ve Profesyonel Gelişime Açık Olmak

Kocatepe Kahve Evi Bayilik Açıklaması

Kocatepe Kahve Evi Bayilik Bilgileri

 Geleneksel Türk kahvesinin doyumsuz lezzetini, Türk kültürü ve geleneklerine bağlı kalacak şekilde ülke pazarında geniş kitlelere ulaştırmayı hedefleyen Kocatepe Kahve Evi kahve sektörü içerisindeki faaliyetlerine devam etmektedir. Kendi üretimi olan zengin kahve çeşitleri ile pazarda belli bir paya sahip olan Kocatepe Kahve Evi Bayilik yurt dışında ve Türkiye’de yeni yatırımcıları ile işbirliklerini sürdürmekte, kahve sektörü bayilik veren firmalar arasındaki en başarılı zincir markalardan biri olarak dikkat çekmektedir. Marka kalitesini en üst seviyelere çıkarıp, yeni lezzetleri ve ürünleri sayesinde sektörün vazgeçilmezleri arasında yer almayı hedeflemektedir. 

Kocatepe Kahve Evi Bayilik Şartları

Kocatepe Kahve Evi bayilik almak isteyen girişimcilerine işletmelerini anahtar teslim olarak vermekte ve yatırım maliyetleri seçilen lokasyonun büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Gerekli olan yatırım sermayesi ile ilgili kesin bilgiler markadan temin edilebilmektedir. Yatırımın geri dönüş süresi ortalama 36 ay olmakla birlikte lokasyonların insan yoğunluğunun fazla olduğu caddelerde ve AVM’lerde konumlandırılması tercih edilmektedir.  Tüm konsept hakkında detaylı bilgi alışverişi, eğitimler, halkla ilişkiler alanında uzman desteğinin sağlanması, karlılığın ve verimliliğin denetimi ve geliştirilmesi ödenilen ücrete dahil olan hizmetler arasında yer almaktadır. Kocatepe Kahve Evi bayilik almak isteyen girişimciler markanın internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak taleplerini iletebilmektedir.

Kocatepe Kahve Evi Bayilik Avantajları

Kocatepe Kahve Evi bayilik alan girişimcilerine kar oranı yüksek ürünler ile müşterilerine üstün kalitede hizmet verme avantajını sağlamaktadır. Markanın yaygın işletim sistemi ve eğitim desteği sayesinde Kocatepe Kahve Evi Bayilik alan girişimciler yatırımlarının geri dönüşünü en kısa sürede sağlamaktadırlar. Kocatepe Kahve Evi anlaşmalı tedarikçileri aracılığı ile tüm şubelerinde denenmiş ve müşterilerinin beğendiği en kaliteli ürünleri en ekonomik fiyatlar ile sunmaktadır. Böylece her zevke ve bütçeye hitap eden bayiler karlılıklarını ve müşteri potansiyelini sürekli olarak artırmaktadırlar. Markanın destek ekibi açılış öncesi süreç başta olmak üzere, bayilik alan girişimcilerine süreçlerinin tüm aşamalarında destek olmaktadır. Bayilere düzenli olarak yapılan ziyaretler ile marka standartlarına uygunluk denetlenmekte, standartların yükseltilmesi için her ay yapılan Gizli Müşteri denetimleri ile ilgili geri bildirimler verilmektedir. 

Kocatepe Kahve Evi Bayilik Destekleri

Kocatepe Kahve Evi bayilik alan girişimcilerine franchising anlaşmasından önce sunduğu bilgiler ile yatırımlarını nasıl kazanca dönüştüreceklerini ayrıntıları ile anlatmaktadır. Marka bayilik alan girişimcilerine emlak seçimi aşamasında sektörel deneyiminden ve fizibilite çalışmalarından yararlanma olanağı sunmaktadır. Böylece markanın uzman ekibi ile işbirliği yapan yatırımcılar en doğru lokasyonda yatırımlarını gerçekleştirmektedir. Lokasyon tercihi yapıldıktan sonra Kocatepe Kahve Ekibi uzmanları mekan tasarımı ve iç planını girişimciye sunmaktadır. Bu planda tüm ekipman ve malzemeleri içeren liste bulunmakta, böylelikle girişimciler sürpriz masraflar ile karşılaşmamaktadır. Kocatepe Kahve Evi Eğitim Departmanı bayilik alan girişimcilerine kahve ve yiyecek hazırlama, gıda hijyeni, servis modülleri, dükkan yönetimi, yöneticilik gibi alanlarda eğitimler vermektedir. Kocatepe Kahve Evi mağazasının açılacağı her şehre uygun açılış paketleri hazırlamaktadır. Bayilik alan girişimcilerin bölgelerinde yapacakları tüm reklam çalışmalarında merkez tarafından destek sağlanmaktadır. Hazır bayi reklam paketlerinden seçtikleri kendilerine uygun modüller ile bayilerin bölgelerine özel reklam çalışmaları gerçekleştirilmektedir. 

Kocatepe Kahve Evi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR