Kırtasiyen

Kırtasiyen Bayilik Açıklaması

Kırtasiyen Bayilik

 Kırtasiyen Bayilik ve Bayilik Şartları

Kırtasiyen Bayilik Hakkında Açıklama : Yatırım Aralığı 150.000,00 - 200.000,00 TL Ülkesi Türkiye (2016) Faaliyet Alanı Kırtasiye ve Benzer Ürünler İşleyiş Franchiseilişkisi kapsamındaki kural ve görevlerin bütününü tanımlar. Faaliyet konusu perakendecilik işinin yer seçimi, kurulması, işletme prosedürü satış teknikleri, markaların kullanımı, personelinin eğitimi, işletmenin denetimi, franchise anlaşması gibi konular belirlenir. 

Kırtasiyen Bayilik ve Bayilik Şartları Anahtar teslimi için ise A dan Z ye bir mağazada olması gereken tüm ihtiyaçlar ile birlikte franchise alan kişiye teslim edilmesidir.

Aranan Yer ve Bölge Tanımı Kırtasiyen'in büyüme stratejileri doğrultusunda (ilk, orta ve üniversite çevresi, devlet kurumlarına ve hastane çevresine yada ana çadde üstü) bölgelerden seçim yapabileceğiniz gibi bunların dışında bayi açmak istediğiniz alanları da bizimle paylaşabilir, ekibimizden de destek alabilirsiniz. Aranan İşletmeci Özellikleri Sunumda başarılı olan Kırtasiyen mağazası adaylarımız için diğer bir önemli aşama eğitim sürecidir. Eğitim aşamasında kendi tecrübelerimizi ve müşteri odaklı satış teknikleri ile siz Kırtasiyen mağazası adaylarımıza eğitim vermekteyiz. 

Kırtasiyen sistemini öğrenmenizi, yapılacak uygulamalarda başarılı olmanızı ve tüm bunları kendi mağazalarınızda uygulamanızı bekliyor olacağız. 

Firma ismi: Kırtasiyen Bayi 

Franchise Şube Sayısı: 28 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel, Eğitim, Yer Seçimi

Kırtasiyen Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Yatırım Aralığı 150.000,00 - 200.000,00 TL Ülkesi Türkiye (2016) Faaliyet Alanı Kırtasiye ve Benzer Ürünler İşleyiş Franchise ilişkisi kapsamındaki kural ve görevlerin bütününü tanımlar. Faaliyet konusu perakendecilik işinin yer seçimi, kurulması, işletme prosedürü satış teknikleri, markaların kullanımı, personelinin eğitimi, işletmenin denetimi, franchise anlaşması gibi konular belirlenir. Anahtar teslimi için ise A dan Z ye bir mağazada olması gereken tüm ihtiyaçlar ile birlikte franchise alan kişiye teslim edilmesidir.

 

Kırtasiyen Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR