Kildan Soaps

Kildan Soaps Bayilik Açıklaması

Kildan Soaps Kozmetik Bayilik

Kildan Soaps Kozmetik Bayilik Hakkında : Tüm cilt tiplerine özel tasarlanan doğal sabunları ile ihracatta güçlü konumda olan Kildansoaps ailesi büyümeye Türkiye’de de büyümeye devam ediyor. Ege, Karadeniz, Marmara ve İç anadolu bölgesinde Kildansoaps bayilik ve perakende satış görüşmeleri için ilgili telefon numaralarımızdan ve mail adresimizden iletişme geçebilirsiniz. 

 Kildan Soaps Kozmetik Bayilik ve Bayilik Başvurusu Kildan Kozmetik, vücut bakımı ve temizliğinde en önemli unsur olan sabun üretiminde kalite ve hijyeni en üst düzeyde tutarak değerli müşterilerine sunmayı prensip edinmiştir. İçeriğinde bulunan doğal bitki esans ve yağları ile cildinize nefes aldıran ve çeşitliliğe göre vücutta oluşabilen bir takım rahatsızlıkların tedavisine destek olabilen ürünlerimiz, ayrıca içeriğinde bulunan aroma kokuları ile banyonuza ayrıca ek bir keyif katarak zindelik kazanmanızı sağlayarak mutlu olabilmenize yardımcı olmaktadır.

Ürün gamında bulunan özel tasarımlı sabunlar, lifler, peştamal, kese, işlemeli hamam tasları ve kildanlar ile çok çeşitlilik sunarak, sevdiklerinize, ailenize yada özel günlerde çalışanlarınıza, hediye edilebilir sabun setleri hazırlanmaktadır. Cilde her anlamda dost olan sabunlarımızın içerisinde alkol ve insan sağlığına zarar verebilecek katkı maddeleri bulunmamaktadır.

 FİRMA İSMİ: KildanSoaps 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Kozmetik 

KURULUŞ YILI: 2013 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 5

Kildan Soaps Kozmetik Bayilik Başvurusu

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Görüşülür 

BAYİLİK DESTEKLERİ: BÖLGE KORUMASI. 

 Kildan Soaps Kozmetik Bayilik, Kildan Soaps Kozmetik Bayilik Şartları hakkında detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıdaki iletişim numaralarından firma ile irtibata geçebilirler.

 

Kildan Soaps Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR