Kasap Döner

Kasap Döner Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Kasap Döner Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

"Yemediğimizi müşterimize yedirmeyiz" - Ahmet Sarıtaş

 KasapDöner’in, 72 yıllık et deneyimini arkasına aldığı Sarıtaş, Ahmet Sarıtaş tarafından 1946 yılında İstanbul Üsküdar’da küçük bir kasap dükkanı olarak kuruldu. Kurulduğu günden bugüne dek Türkiye’nin en kaliteli kırmızı etine sahip büyükbaş hayvanlarının yetiştiği Afyon yöresinde, özenle yetiştirilen hayvanların etlerini müşterilerine her zaman "sağlıklı, helal, doğal, lezzetli"olarak sundu. KasapDöner bugün de 9 perakende noktasıyla hizmet veren Sarıtaş’ın üçüncü kuşak temsilcileri tarafından 2011 yılında kuruldu.

KasapDöner markası ile sadece bifteklik etten ürettiği dönerini tüketicilerin beğenisine sunan Global’in ana stratejisi uluslararası zincirlerin tekelinde olan perakende gıdada hem Türkiye’de hem de dünyada söz sahibi olmak üzerine kurulu.

Tüm Global restoranlarında Sarıtaş Et’in Afyon’da bulunan tesislerinde islami usüllere uygun olarak kesilen helal sertifikalı etler kullanılarak herhangi bir katkı maddesi içermeksizin sade marinasyonlarla üretilen ürünler kullanılmaktadır.

2013 yılı ile birlikte franchise vermeye de başlayan Global Restoran Yatırımları AŞ, bugün 12’ü merkeze ait olmak üzere 53 restoran ile hizmet vermektedir.

Sıradışı reklamları, dönerinin lezzeti ve modern mekan tasarımı ile her anlamda farklı bir duruş sergileyen KasapDöner markası, tüm dünyada tanınan Türk Döneri’ni hakettiği yere taşıyıp markalı uluslararası bir zincir haline getirmek üzere çalışmalarını sürdürmektedir.

Kasap Döner Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR