1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. Kasap Döner

Kasap Döner

Gıda sektöründe 2011’den bu yana hızlı bir büyüleme sergileyen Kasap Döner bayilik vermeye devam ediyor.

Fast Food

250000 ₺

Kasap Döner Bayilik 

Gıda sektöründe faaliyet gösteren markamız ülkemizin en önemli fast - food döner restaurantlarından biri olarak sektördeki pazar payını artırmaya devam ediyor. Sağlıklı ve kaliteli ürünlerimize her yaş grubundan tüketicinin beğeneceği ürünleri titizlikle hazırlıyor ve en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz. Gıda sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerimize sunduğumuz karlı yatırım fırsatları ile de bayilik almak isteyenlerin en sık tercih ettiği markalar arasında yer alıyoruz. 

Kasap Döner Bayilik Şartları

Kasap Döner bayilik almak isteyen girişimcilerimizin yeterli yatırım gücüne sahip, kurum kültürümüze uyum sağlayabilecek kişiler olmasını tercih ediyoruz. Markamızın franchise bedeli 150.000 TL olup toplam yatırım maliyetimiz 750.000 TL civarındadır. 

Markamızdan bayilik alan girişimcilerimizin işletmeleriniz yaya trafiği yüksek olan caddelerde konumlandırmalarını istiyoruz. Seçilecek lokasyonların büyüklüğüne, yüksekliğine ve şeklinin düzgünlüğüne özen gösteriyoruz. Tercihen cadde kotunda, en az 100 metrekare kullanım alanı olan, dikdörtgen şekilli, en az 3 metre yüksekliği ve en az 5 metre cephesi olan mekanlara uygunluk veriyoruz. Ayrıca değerlendirmeye aldığımız lokasyonlarda herhangi bir hukuki problem, ruhsat alımı konusunda sorun olmamasına ve bölgede bulunan mevcut restaurantların etki alanı içerisinde bulunmamasına dikkat ediyoruz. Franchise sözleşmelerimizi 10 yıl süre ile imzalıyor ve şubelerimizin kira sözleşmelerinin de uzun süreli olmasını istiyoruz. 

Kasap Döner bayilik alan girişimcilerimizden royalty bedeli ya da farklı isimler altında periyodik ödemeler tahsil etmiyoruz. 80 - 100 metrekare arasında büyüklüğe sahip restoranlarımızın yatırım bedeli ortalama 350.000 TL’den başlıyor. 

Kasap Döner bayilik almak isteyen girişimcilerimiz web sitemizdeki başvuru formunu doldurup taleplerini markamıza ilettikten sonra kendilerine franchising sistemimiz ile ilgili bilgileri veriyoruz. Eğer bayi adayının belirlediği bir lokasyon varsa bunu değerlendiriyor yoksa markamızın sunduğu lokasyonlar arasından seçim yapılmasını istiyoruz. Franchising bedelinin ödenmesinin ardından franchising sözleşmemizi imzalıyoruz. Gayrimenkul ile ilgili kiralama sözleşmelerini tamamlıyoruz. Röleve alınması, proje çizilmesi süreçlerini başlatıp ön bütçe çalışmasını yapıyoruz. Proje ve bütçe ile ilgili operasyon ve yönetim onaylarını alıyoruz. Onaylanan projeyi yatırımcımıza sunuyoruz. Ardından yatırımcımızı onaylı tedarikçilerimize yönlendiriyor, projenin uygulanmasının kontrolü ve takibini üstleniyoruz. Şube açılış koordinasyon toplantısının ardından şubemizin açılış tarihini belirliyoruz. Demirbaş alımları ile eş zamanlı olarak personel alımı ve eğitimi süreçlerini başlatıyoruz. Projenin teslim alınmasının ardından ilgili tedarikçiler ile iş bitimi kontrollerini yapıyoruz. Pazarlama ve satın alma koordinasyon toplantısı ile şube açılış sürecinin takibini tamamlayıp, şubeyi operasyon bölümüne teslim ediyor ardından da açılışı gerçekleştiriyoruz. 

Kasap Döner Bayilik Avantajları

Kasap Döner olarak bayilik alan girişimcilerimize yabancı franchise markalarına oranlar üçte bir oranında yatırım maliyeti ile üç kat daha fazla kazanç sağlıyoruz. Bayilerimizden aylık olarak royalty bedeli, reklam katkı payı ve lojistik bedeli almıyoruz. Ürün kalitemizden ödün vermeyerek % 55 brüt kar marjı ile karlılığı yüksek bir işletmeye sahip olma imkanı sağlıyoruz. İşletme yönetiminin temelini oluşturmakta olan kontrol, izleme ve raporlama teknolojilerimizi bayilerimize bedelsiz olarak sunuyor ve kendilerinin sürdürülebilir kazanç sağlamalarına imkan veriyoruz. 

Kasap Döner Bayilik Destekleri

Kasap Döner bayilik almak isteyen girişimcilerimize bayilik görüşmelerinin başlaması ile birlikte destek vermeye başlıyoruz. Yatırımın geri dönüş süresinin düşük cironun ise yüksek olacağı lokasyon seçimini gerçekleştiriyor, bayilerimizin işletmelerini optimum operasyonel standartlara göre projelendirip anahtar teslim olarak kullanıma hazırlıyoruz. İşletmede görev alacak personel teminine destek veriyor, eğitim süreçlerini tamamlıyoruz. İşletmemizde müşterilerimize sunulacak tüm yiyeceklerin ve içeceklerin tek eden temininin yanı sıra satın alma ve lojistik alanlarında da avantajlar sağlıyoruz. Kasap Döner bayilik alan girişimcilerimize işletmelerinde karşılaştıkları tüm süreçlerde ve karşılaşabilecekleri tüm sorunlarda işbirliği içerisinde hareket ediyoruz. 

İşe yeni başlayan personelimize zorunlu yasal eğitimlere ek olarak oryantasyon ve iş başı eğitimleri de sunuyoruz. Ardından üçer aylık dönemlerde işletmelerimideki eğitim ihtiyaçlarını tespit ediyor ihtiyaç duyulan eğitimleri altı ayda bir tekrarlıyoruz. Performans değerlendirme sonucunda bir üst pozisyona geçecek personelimize 20 saatlik kariyer eğitimleri veriyoruz. 

 

  1. Döner
  2. Yapı Marketleri

Kasap Döner Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Kasap Döner Şartlar & Koşullar

  • TÜM GENEL TEMİZLİKTE TEK ÜRÜN OLARAK ÜRETİLEN NİLEM ASPİRİN ÜRÜNLERİMİZİN BAYİLİK ŞARTI EN AZ 2 KOLİ ALIMINDAN BAŞKA BİR ŞARTIMIZ YOKTUR

Kasap Döner Fotoğraflar

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör