İnşaat Furyasında En Karlı Çıkan Bayilik Yatırımları

Son Güncellenme: Mon Mar 2024 08:35

Uygun fiyatlı, kaliteli ve marka bilinirliği yüksek olan ürün grupları projelere prestij kattığı için inşaat sektörü kendi içerisinde gelişmeye ve farklılaşmaya devam ediyor.

İnşaat Furyasında En Karlı Çıkan Bayilik Yatırımları
Fatih Bozoğlu user

Türkiye ekonomisinin en dinamik, en hızlı büyüyen ve en karlı sektörlerin başında yer alan inşaat sektörü yatırımcılardan büyük ilgi görmeye devam ediyor. Kentsel dönüşüm projeleri ve artan konut ihtiyacı nedeniyle başlayan yapılar karlılıkları ile yatırımcılarının yüzünü güldürüyor. Her ne kadar büyük pay sahiplerinin kazançları dudak uçuklatabilse de bayilik alan girişimcilerin de bu sektörde kazanç beklentileri fazlasıyla karşılanıyor. Yapı marketleri bayilikleri ve boya bayilikleri inşaat sektörüne yatırım yapmak isteyen girişimcilerin dikkatini çekerken bayilik veren firmalar arasında da kıyasıya bir rekabet yaşanıyor. Uygun fiyatlı, kaliteli ve marka bilinirliği yüksek olan ürün grupları projelere prestij kattığı için inşaat sektörü kendi içerisinde gelişmeye ve farklılaşmaya devam ediyor.

Sirius Boya

Solventli gemi boyaları, endüstriyel boyalar, sanayi boyaları, materyal boyaları ve ısıya dayanıklı su geçirmez boyalar gibi farklı ürün gruplarıyla geniş bir hedef kitleye hitap eden Sirius Boya bayilik verdiği girişimcilere sunduğu desteklerle de adından söz ettiriyor. Reklam, pazarlama, eğitim, personel ve bölge koruması gibi desteklerle yatırımcıların arkasında duran Sirius Boya; hizmet politikası ve bayilerine sunduğu yüksek karlılıkla bayilik veren firmalar içinde en çok talep görenler arasında bulunuyor. İnşaat sektörüne yatırım yapmak için arayış içerisinde olanlar Sirius Boya bayilikleri alarak karlı ve bir o kadar da prestijli bir işe sahip olabiliyor. Sektörel deneyimi olan, marka değerlerini yansıtan ve aynı zamanda satış yapabilen girişimciler Sirius Boya bayilikleri alarak büyük inşaat şirketleri ile de yerel firmalarla da anlaşma yapabiliyor.

Sirius Boya Bayilik Profili İçin Tıklayınız.. 

Jotun Boya

Son dönemde reklam ve pazarlama çalışmalarına hız kesmeden devam ederek marka bilinirliğini arttıran Jotun Boya bayilik almak isteyenlerin ilgisini çekiyor. Endüstri boyaları, toz boyalar, dekoratif boyalar ve yat boyaları satışı yapmak isteyen yatırımcılar Jotun Boya referanslarından ister istemez etkileniyor. Başta Eyfel Kulesi olmak üzere dünya mimarisinde önemli bir yere sahip olan Burj Al Arab otelinde tercih edilen bir marka olarak Jotun Boya etkisini Türkiye pazarında da fazlasıyla hissettiriyor. Bayilik veren firmalar arasında kıyasıya bir rekabet sürerken birçok artısıyla ön plana çıkan marka, bölge korumasının yanı sıra sunduğu reklam desteği ile bayilerinin kazançlarını arttırıyor. Bu nedenle inşaat sektöründe bayilik almak isteyenler karlılığı Jotun Boya bayiliklerinde bulabiliyor.

Jotun Boya Bayilik Profili İçin Tıklayınız..

Yapı Marketler

Yatırımlarını kısa sürede karlılıkla taçlandırmak isteyen girişimciler inşaat sektörünün en önemli iş kollarından biri sayılan yapı marketler bayilikleri almayı tercih ediyor. Ürün çeşitliliği ve satılan ürünlere duyulan ihtiyacın sürekliliği bu iş fikrinin avantajlarını arttırıyor. Kaliteli satış sonrası hizmet sunan, ürün çeşitliliği ile müşterilerinin beklentilerini karşılayan ve çapraz satış yapacak personellere sahip olan yapı marketleri girişimcilerinin kazanç beklentilerinin üzerinde gelir elde etmesini sağlıyor. Yapı marketleri bayilikleri almayı düşünen girişimcilerin bayilik veren firmalar hakkında detaylı araştırma yapması ve lokasyon seçimini incelikle planlaması gerekiyor. İnşaat projelerine yakın yerlerde açılan yapı marketleri uygun fiyat politikası benimsediğinde kazançlarını arttırabiliyor. Aynı zamanda bölgedeki rakiplerin analiz edilmesi de girişimcilerin aşması gereken engeller arasında sayılıyor. Yapı market bayilikleri fiziksel işletme açılarak ya da online bayilik konsepti benimsenerek alınabiliyor. Ancak stok sorunu olmayan, gerekli yatırım bütçesine sahip olan ve yüz yüze etkileşimin avantajlarını yaşamak isteyen girişimcilerin tercihleri fiziki işletme açma yönünde oluyor.

Yapı Markte Bayilikleri Veren Firmalar

Bir Önceki Konumuza Gözatın : Otel Bayilikleri İle Turizmin Nimetlerinden Sizde Faydalanın

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler