1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. Kahve Kutusu

Kahve Kutusu

Kahve Kutusu bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Kahve Kutusu bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Cafe

Hakkkımızda

Türkiye ve KKTC bayilikler arıyor. Franchising sisteme dahil olabilmek için gerekli başvuruyu web adresinden, telefonla veya bizzat merkeze yapılması. Franchising sisteme dahil olabilmek için gerekli başvuruyu web adresinden, telefonla veya bizzat merkeze yapılır. Başvuru dosyası, merkez ofis tarafından incelendikten sonra görüşmelere başlanır; ardından bölge, şehir, bina ve kişiler ile ilgili görüşmeler ve incelemeler yapılır. Bu noktalarda da uygunluk sağlandığında, franchise sözleşmesi imzalanarak sisteme giriş bedeli tahsil edilir. Kahve Kutusu, franchise’ye belli aralıklarla hizmet içi eğitimler verir, denetimler yapar ve sistemin işleyişini denetler. Böylelikle tüm franchise işletmelerinin Kahve Kutusu kalite standartlarında hizmet vermesi sağlanır. müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için her zaman el ele bir çalışma söz konusudur. Kahve Kutusu franchise’si kendini hiçbir zaman yalnız hissetmez.Kalite her zaman ön plandadır. 

Kahve Kutusu Franchising ve Franchise Şartları

Konforlu ve nezih bir ortamda, onlarca kahve seçeneğinin yanı sıra yiyecek, içecek ve tatlı çeşitlerini bir arada sunabilen Kahve Kutusu markası, Türk tüketicisinin alışkanlıklarını değiştirmek adına ilk adımı atan firmaların arasında yerini almaya başladı. Kahve Kutusu’nu hiç bir firmaya benzemeyen kendine özgü dekorasyonu, şıklığı, kalitesi ile görenlerin beğenisini kazanmakla kalmayıp daha şimdiden kendini hayran bırakmayı başarmıştır. Yıllık 15 milyonu aşan müşteri sayısı, yüksek meblağlara ulaşan pazar hacmi, % 90’lara varan büyüme hızı ve sektör uzmanlarına göre önümüzdeki 10 yıl devam edecek olan bu hızlı büyüme doğal olarak kahve tedarikçileri ve üreticilerinin iştahını kabartıyor. Hızla büyüyen kahve pazarında rekabet giderek artıyor. Şirketler, ürün kalitesi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla bu rekabetten kazançlı çıkma peşinde. Rekabette avantajın önemli bir koşulu da mümkün olduğunca daha çok noktada müşteriye ulaşabilmek. Kahve zincirlerindeki bu rekabet girişimciler için önemli bir fırsat kapısı. Türkiye genelinde açılacak mağazalar için öncelik, yaya ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlara ve alışveriş merkezlerine veriliyor.

  1. Cafe & Restoran

Kahve Kutusu Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Kahve Kutusu Şartlar & Koşullar

Kahve Kutusu Fotoğraflar

Kahve Kutusu 0
Kahve Kutusu 1

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör