Kahve Kutusu

Kahve Kutusu Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Kahve Kutusu Bayilik Şartları

Bayilik Düşünülen İş Yerinin, Araç Ve Yaya Trafiği Yoğun Olan Merkezi Yerde Olması Veya Avm, Süper Market İşletmeciliğine Uygun Ana Arterler Olması.
Bayilik Düşünülen Yerde Kahve Kutusu şubesi Var İse Kurulacak Bayinin şubeye Uzaklığı En Az 7 Km Olması
Franchising Bedelinin Tarafımıza ödenmesi
Bayilik Sözleşmemizin Karşılıklı İmzalanıp Uygulanması
Franchising Sözleşmelerimiz 5 Yıl Boyunca Geçerlidir. 5.yıl Sonun Da Taraflar Arasında Anlaşma Olduğu Takdirde Sözleşme Yenilenir Ama Tekrardan Franchising Bedeli Alınmaz.
Kahve Kutusu Eğer Avm’lerde Açılacaksa A’dan Z’ye Bütün Yapılanmayı Kendisi Karşılıyor.
Eğer İş Yeri Olursa Kahve Kutusu Tüm Malzemelerin Temininde Fikir Olarak Yardımcı Olmaktadır. Tadilatlar Ve Listedeki Malzemelerin Satışı Kahve Kutusu Tarafından Yapılmamaktadır.
İş Yeri Olarak Açılacak şubelerde Dekorasyon Hariç Malzemeleri Karşılamaktadır.

Kahve Kutusu Bayilik Açıklaması

Hakkkımızda

Türkiye ve KKTC bayilikler arıyor. Franchising sisteme dahil olabilmek için gerekli başvuruyu web adresinden, telefonla veya bizzat merkeze yapılması. Franchising sisteme dahil olabilmek için gerekli başvuruyu web adresinden, telefonla veya bizzat merkeze yapılır. Başvuru dosyası, merkez ofis tarafından incelendikten sonra görüşmelere başlanır; ardından bölge, şehir, bina ve kişiler ile ilgili görüşmeler ve incelemeler yapılır. Bu noktalarda da uygunluk sağlandığında, franchise sözleşmesi imzalanarak sisteme giriş bedeli tahsil edilir. Kahve Kutusu, franchise’ye belli aralıklarla hizmet içi eğitimler verir, denetimler yapar ve sistemin işleyişini denetler. Böylelikle tüm franchise işletmelerinin Kahve Kutusu kalite standartlarında hizmet vermesi sağlanır. müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için her zaman el ele bir çalışma söz konusudur. Kahve Kutusu franchise’si kendini hiçbir zaman yalnız hissetmez.Kalite her zaman ön plandadır. 

Kahve Kutusu Franchising ve Franchise Şartları

Konforlu ve nezih bir ortamda, onlarca kahve seçeneğinin yanı sıra yiyecek, içecek ve tatlı çeşitlerini bir arada sunabilen Kahve Kutusu markası, Türk tüketicisinin alışkanlıklarını değiştirmek adına ilk adımı atan firmaların arasında yerini almaya başladı. Kahve Kutusu’nu hiç bir firmaya benzemeyen kendine özgü dekorasyonu, şıklığı, kalitesi ile görenlerin beğenisini kazanmakla kalmayıp daha şimdiden kendini hayran bırakmayı başarmıştır. Yıllık 15 milyonu aşan müşteri sayısı, yüksek meblağlara ulaşan pazar hacmi, % 90’lara varan büyüme hızı ve sektör uzmanlarına göre önümüzdeki 10 yıl devam edecek olan bu hızlı büyüme doğal olarak kahve tedarikçileri ve üreticilerinin iştahını kabartıyor. Hızla büyüyen kahve pazarında rekabet giderek artıyor. Şirketler, ürün kalitesi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla bu rekabetten kazançlı çıkma peşinde. Rekabette avantajın önemli bir koşulu da mümkün olduğunca daha çok noktada müşteriye ulaşabilmek. Kahve zincirlerindeki bu rekabet girişimciler için önemli bir fırsat kapısı. Türkiye genelinde açılacak mağazalar için öncelik, yaya ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlara ve alışveriş merkezlerine veriliyor.

Kahve Kutusu Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR