1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. Kahve Deposu

Kahve Deposu

Gıda sektörünün yenilikçi isimlerinden Kahve Deposu hizmet ağını genişletiyor.

Cafe

Kahve Deposu Bayilik

İlk şubesini 2009 yılında açan Kahve Deposu yurt içinde verdiği bayiliklerin yanı sıra yurt dışında da yayılmayı hedefliyor. Farklı tatlardan oluşan kahve çeşitlerimizi Brezilya, Kolombiya, Etiyopya, Kenya ve Yemen gibi ülkelerden temin ediyoruz. Hem üretim hem tüketim konusunda kendimizi geliştirmeye ve bayilik vererek büyümemizi sürdürüyoruz. Gıda sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerimize karlı yatırım avantajları sağlıyor, enerjilerini ve motivasyonlarını yönlendirerek kendi işlerinin sahibi olmalarına katkıda bulunuyoruz. 

Kahve Deposu Bayilik Şartları

Kahve Deposu bayilik almak isteyen girişimcilerimizi yenilikçi ve vizyon sahibi kişiler arasından seçiyoruz. Tüm bayi adaylarımızdan işletmelerini merkezi noktalarda konumlandırmalarını istiyoruz. Mekanların önünde açık alan olmasını ve en 300 metrekare ve üzeri alanı kapsamasını da şartlarımız arasında bulunduruyoruz. 

Kahve Deposu bayilik alan girişimcilerimizin markamız yatırım maliyeti ile ilgili bilgi almak için marka yetkililerimize ulaşmalarını tavsiye ediyoruz. Bayilik alan girişimcilerimizden aynı zamanda aylık cirolarından % 2 oranında ciro primi alıyoruz. Yıllık cironun % 0.5’i oranında reklam katılım bedeli talep ediyoruz. Ayrıca mağazalarımızın dekorasyon bedeli ortalama 500 USD civarında olup mağaza büyüklüğü maliyetin belirlenmesinde oldukça büyük bir rol oynuyor.

Kahve Deposu bayilik alan girişimcilerimize farklı mağaza konseptlerine yatırım yapma imkanını veriyoruz.

Kahve Satış Sunum: 80 - 160 metrekare arası alana, 40 - 80 kişi oturma kapasitesine sahip mağazalarımızın alışveriş merkezlerinde ve işlek ana caddelerde,

Kahve Satış Sunum: 160 - 320 metrekare arası alana, 80 - 160 kişi oturma kapasitesine sahip mağazalarımızın alışveriş merkezlerinde ve işlek ana caddelerde,

Kahve Deposu Kiosk: 10 - 30 metrekare arası alana, 10 - 20 kişi oturma kapasitesine sahip mağazalarımızın da alışveriş merkezlerinde konumlandırılmasını istiyoruz.

Kahve Deposu Bayilik Avantajları

Kahve Deposu bayilik alan girişimcilerimize kendi üretimimiz olan lezzetli kahvelerimizi toptan fiyattan alma avantajından yararlanabiliyorlar. Kahve Dünyası bayilik alan girişimcilerimizin başarılı bir işletmeye sahip olabilmeleri için sektördeki deneyimimiz ve alanında uzman ekibimizle kendilerine her alanda destek sağlıyoruz. Bayilerimiz oturmuş ve başarısı kanıtlanmış bayilik sistemimiz sayesinde üretim lojistik sorunları ile karşı karşıya kalmıyorlar. Yeni geliştirdiğimiz ürünlerimizin talep görüp görmeyeceğini test ediyor ve bayilerimize en fazla kazanç getirecek şekilde ürün yelpazemizi genişletiyoruz Aynı zamanda bayilik alan girişimcilerimiz diğer bayilerimizin deneyimlerinden de yararlanabiliyorlar. Kahve Deposu’nun giderek büyüyen ismi ve artan pazar payı ile birlikte kendi işletmelerini de büyütüp satışlarını artırabiliyorlar. 

Kahve Deposu Bayilik Destekleri

Kahve Deposu bayilik alan girişimcilerimizin ve personelin eğitimi konusunda büyük bir titizlikle davranıyoruz. Barista adaylarımızı İstanbul Başakşehir’deki şubemizde ön elemeden geçiriyor ve kendilerini 15 günlük bir eğitime tabi tutuyoruz. Başarılı olan kişileri yönetici ve personel olarak mağazalarımızda görevlendiriyoruz. 

Bunun dışında Kahve Deposu bayilik alan girişimcilerimize; reklam yer seçimi, pazarlama, personel ve bölge koruması konularında da destekler sağlıyoruz. Kahve Deposu bayilik almak isteyen girişimcilerimizin işletmelerinin açılacağı lokasyonun değerlendirilmesi ile başlayan desteklerimizi, işletmenin hizmet vermeye başlaması ile birlikte de aksaksız olarak sürdürüyoruz. Geniş ürün yelpazemiz, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışımız ile orantılı olarak Kahve Deposu bayilik alan girişimcilerimiz kısa sürede sadık müşteri kitleleri edinebiliyorlar.

  1. Kahve Dükkanları

Kahve Deposu Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Kahve Deposu Şartlar & Koşullar

Kahve Deposu Fotoğraflar

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör