Kahta Çiğköfte

En Hızlı Büyüyen Çiğköfte Markalarından Olan Kahta Çiğköfte Bayilik Taleplerini Kabul Ediyor.

Kahta Çiğköfte Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Kahta Çiğköfte Bayilik Şartları

İşinin Başında Durabilmek
İnsan İlişkileri Ve İletişim Yönü Kuvvetli Olmak
Yeniliklere Açık Olmak
Gerekli Ekonomik Güce Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyeti Odaklı Olmak

Kahta Çiğköfte Bayilik Açıklaması

Kahta Çiğköfte Bayilik

Kahta Çiğköfte, gıda sektörüne küçük bir işletme olarak başlamasına rağmen; kısa sürede geniş kitlelere ulaşan lezzeti ve bu lezzete yöneltilen talebi tek bir satış noktası ile karşılayamamasının sonucunda 2005 yılından bu yana bayilik veriyor. 2005 yılında kurumsal kimliğimizin oluşturulmasının ve ilk bayiliklerimizin verilmesinin ardından kurduğumuz lavaş üretim tesisimiz ve çiğ köfte fabrikamız ile sektördeki büyümemizi hız kaybetmeden sürdürüyoruz. Müşteri memnuniyetini temel ilkemiz olarak benimsiyoruz. Güvenli, kaliteli, sağlıklı, hijyenik ve lezzetli ürünlerimizi müşterilerimiz ile buluşturmak için bayilik sayımızı artırıyor ve bayilerimizi marka değerlerimiz ile uyumuna dikkat ettiğimiz girişimci adayları arasından titizlikle seçiyoruz.

Kahta Çiğköfte Bayilik Şartları

Kahta Çiğköfte bayilik almak isteyen girişimcilerimize son derece karlı yatırım fırsatları sunuyoruz. Ancak bayilik almak isteyen girişicilerimize yönelik zaman zaman kampanyalar düzenlememiz nedeni ile bayi adaylarımızın güncel yatırım maliyetlerini ve elde edecekleri avantajlı yatırım fırsatını detaylı bir şekilde öğrenebilmeleri için markamız yetkilileri ile iletişime geçmelerini öneriyoruz.

Kahta Çiğköfte bayilik almak isteyen girişimcilerimizden franchise bedeli almıyoruz. Bu nedenle yatırımcılarımızın ailemize katılabilmek için ekstra bir maliyeti karşılamaları gerekmiyor. Marka olarak şubelerimizin dekorasyonunun kurumsal kimliğimize uygun olarak yapılmasını talep ediyoruz. Girişimcilerimiz şubelerin kurulum giderlerinden sorumlu olmakla birlikte; işletme dekorasyonu ile ilgili olarak kendilerini yönlendirebiliyor hatta istedikleri takdirde anahtar teslim mağaza hazırlayabiliyoruz. 

Kahta Çiğköfte Bayilik Avantajları

Kahta Çiğköfte bayilik alan girişimcilerimiz kalitesi tescilli, yatırım maliyeti uygun ve Pazar payı giderek artan markamız ile çalışmanın pek çok avantajından yararlanabiliyorlar. Gıda sektörü başta olmak üzere hemen hemen tüm sektörlerde başarınızı ve kazancınızı artırmanın yolunun yer seçiminden geçtiğini biliyoruz. Ürünlerimizin satışını ve sevkiyatını, barkod sistemi dahilinde ve gıda vakumu güvenliğini yerine getirerek sağlıyoruz. 

Kahta Çiğköfte bayilik alan girişimcilerimiz markamızın sağladığı eğitimler ve destekler sayesinde kısa sürede başarılı bir işletmenin sahibi olabiliyorlar. Markamızın sektördeki deneyiminden yararlanan girişimcilerimiz ciddi bir gelir kaynağın elde edebiliyorlar. Az bir sermaye ile kendi işini kurabilen girişimciler markamızın uzman kadrosunun deneyimi sayesinde sektörde karşı karşıya kalabilecekleri riskleri büyük ölçüde minimize edebiliyorlar. Kahta Çiğköfte bayilik alan girişimcilerimize en verimli olacak şekilde işletme lokasyonunun seçilmesi konusunda yol gösterici oluyor. Marka bilinirliğimizin yanı sıra kaliteli, sağlıklı ve hijyen standartlarına uygun olarak hazırladığımız ürünleri uygun fiyatlara müşterilerimize sunmamızın da etkisi ile Kahta Çiğköfte bayilik alan girişimcilerimiz kısa sürede kemik bir müşteri kitlesine sahip olabiliyor, yaptıkları yatırımın karşılığını karlılık oranları yüksek olan bu iş sayesinde kısa sürede geri kazanabiliyorlar. Ayrıca markamız uzman kadrosu tarafından bayiliklerimiz üzerinde gerçekleştirilen düzenli denetimler işletmelerin verimliliğinin ve hizmet verilen müşteri kitlesinin artırılmasında etkili oluyor.

Kahta Çiğköfte Bayilik Destekleri

Kahta Çiğköfte bayilik alan girişimcilerimize işletmelerinde markamız lezzet ve standartlarına uygun şekilde hizmet verebilmeleri için ihtiyaç duydukları tüm destekleri sağlıyoruz. Markamız bünyesinde görev alan eğitmenlerimiz aracılığı ile işletmelerimizde görev alacak olan personelin eğitim süreçlerini tamamlıyoruz. Kahta Çiğköfte bayilik alan girişimcilerimize mağazalarının açılışında kullanabilecekleri ücretsiz ürün gönderimi yapıyoruz. Ulusal ve yerel basın kuruluşları, yazılı ve görsel medya aracılığıyla yürüttüğümüz reklamlar ve merkezi promosyon çalışmaları için bayilik alan girişimcilerimizden herhangi bir bedel ya da katkı payı talep etmiyoruz. Bayilerimiz isterlerse mağazalarını anahtar teslim olarak kendilerine hazırlıyoruz. Bayilerimize de işletmelerini açmalarından önce gerekli eğitimleri veriyoruz.  Bunun dışında bayilik alan girişimcilerimize; personel desteği, proje desteği, pazarlama desteği, yer seçimi ve bölge koruması alanlarında da destek sağlıyoruz. 

Kahta Çiğköfte bayilik alan girişimcilerimiz bayilik sözleşmesinin imzalanmasından itibaren markamızın pek çok alanda sağladığı desteklerden yararlanmaya başlıyorlar. Markamızın girişimcilerine verdiği kaliteli eğitim programlarının yanı sıra açılacak olan işletme için en doğru lokasyonun tespit edilmesi konusunda da kendileri ile işbirliği içerisinde çalışıyor, bu şekilde bayilere yaptıkları yatırımın kendilerine hızlı dönüşüm sağlamasına da destek oluyoruz. Kahta Çiğköfte bayilik alan girişimcilerimize işletmelerinin iç ve dış dekorasyonu ile satış ekipmanları konusunda uygun fiyatlı yönlendirmelerde bulunuyoruz

Kahta Çiğköfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR