Kafkas Kestane Şekeri

Kafkas Kestane Şekeri Ülkemizde Kestane Şekeri Denilince Akla Gelen Ilk Marka Olup Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Kafkas Kestane Şekeri Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Kafkas Kestane Şekeri Bayilik Şartları

Marka Değerleri İle Uyumlu Olmak
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak
Perakende Sektöründe Deneyim Sahibi Olmak
Ticari Sicili Temiz Olmak
Mali Açıdan Yeterli Olmak

Kafkas Kestane Şekeri Bayilik Açıklaması

Kafkas Kestane Şekeri Bayilik

Kafkas Kestane Şekeri gıda sektörü içindeki lider markalardan biri olup uzun yıllar öncesine dayanan köklü bir geçmiş olduğu bilinmektedir. Sektörde faaliyet göstermeye başladığı ilk günden bu yana kalitesinden taviz vermemeyi ilke edinen Kafkas Kestane Şekeri gıda sektöründe bayilik veren firmalar içinde yatırımcılarına sağladığı farklı yatırım alternatifleri, yüksek marka bilinirliği ve karlılık oranları ile ön plana çıkmaktadır. 

Kafkas Kestane Şekeri Bayilik Şartları

Kafkas Kestane Şekeri bayilik almak isteyen girişimciler konusunda marka kimliğinin ve kalitesinin korunması adına titizlikle davranmaktadır. Markadan bayilik almak için gereken yatırım bedeli seçilen yatırım konseptine göre değişiklik gösterebildiğinden en doğru bilgiler marka yetkililerinden temin edilebilmektedir. Kafkas Kestane Şekeri bayilik almak isteyen girişimcilerden marka teminat mektubu talep edebilmektedir.

Kafkas Kestane Şekeri bayilik almak isteyen girişimciler markanın üç yatırım konsepti arasından kendilerine en uygun olanını seçebilmektedirler.

Kafkas Shop: Marka Kafkas Shop’ların şehir merkezlerinin en işlek caddelerinde, iş merkezlerinde, insan trafiğinin yoğun olduğu yerleşim bölgelerinde ve işlek alış veriş merkezlerinin özellikle köşe lokasyonlarında konumlandırılmasını istemektedir. Bu konsept için kullanılacak olan mağazaların en az 15 metrekare kapalı alana sahip olması gerekmektedir.

Kafkas Corner: Potansiyel sahibi alış veriş merkezlerinde, otellerde, iş merkezlerinin dikkat çekici noktalarında açılması tercih edilen Kafkas Corner işletmeleri için seçilen mağazanın 15 metrekare alana sahip olması yeterli bulunmaktadır.

Kafkas Kiosk: Bu konseptteki mağazalar iş merkezlerinde ve alış veriş merkezlerinde açılabilmektedir.

Kafkas Kestane Şekeri bayilik almak isteyen girişimci adaylarının özellikle gıda ile ilgili hizmet gruplarında olmak üzerinde perakendecilik sektöründe deneyimli olmasına sıcak bakmaktadır. Marka imajının korunması ve tüm işletmelerde doğru yansıtılabilmesi için yatırımcıların girişimci yönü kuvvetli, pozitif yapıya sahip, iletişim yönü başarılı ve kredibilitesi yüksek kişiler olmasına özen gösterilmektedir. 

Kafkas Kestane Şekeri bayilik almak isteyen girişimciler bayilik taleplerini markaya iletmekte ve ardından bir ön değerlendirme süreci başlatılmaktadır. Ön değerlendirme süreci olumlu şekilde sonuçlanan adayların marka ile karşılıklı görüşme aşamasına geçilmektedir. Kafkas Kestane Şekeri bayilik almak isteyen girişimciler ile 5 yıllık sözleşme imzalamakta ve sözleşmenin imzalaması ile birlikte markanın girişimciye verdiği destekler başlamaktadır. 5 yıllık sürenin sonunda her iki tarafın da talep etmesi durumunda sözleşme süresi uzatılabilmektedir. 

Kafkas Kestane Şekeri Bayilik Avantajları

Kafkas Kestane Şekeri bayilik alan girişimciler Bursa’da iki üretim tesisi bulunan ve bu tesislerinde alanında uzman kadrolar barındıran güçlü bir marka ile çalışabilmektedir. Kestane şekeri başta olmak üzere geniş yelpazede ürünlerin üretimini gerçekleştiren markanın hem hijyen hem de kalite standartlarına uygunluğu yetkili kurumlar tarafından belgelenmiş bulunmaktadır. Alanında en çok tercih edilen marka olması nedeni ile Kafkas Kestane Şekeri bayilik alan girişimciler yatırım sermayelerini kısa sürede geri kazanabilmekte ve adeta markaya ait hazır bir müşteri kitlesi ile ticari faaliyetlerine başlayabilmektedirler. 

Kafkas Kestane Şekeri Bayilik Destekleri

Kafkas Kestane Şekeri bayilik alan girişimciler işletmeleri faaliyete geçmeden önce markanın Bursa’ da yer alan merkezinde 10 gün süren hızlandırılmış bir eğitime tabi tutulmaktadırlar. Eğitim süresince katılımcılara ait olarak oluşacak konaklama ücretleri markanın merkezi tarafından karşılanmaktadır. Kafkas Kestane Şekeri bayilik alan girişimcilerine bayilik sözleşmesinin imzalanması ile birlikte ihtiyaç duydukları her alanda destek vermekte ve bayileri ile birlikte büyümeye dayanan anlayışından asla ödün vermemektedir.

Kafkas Kestane Şekeri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR