Kafes Fırın

Kafes Fırın Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Kafes Fırın Bayilik Şartları

– Bayi De çalışacak Olan Personelin İşe Alma Ve Eğitim Sürecinde Kafes Fırın’ın Kendi Tekniği Kullanılmalıdır.
– Reklam Kampanyaları Kafes Fırın Aracılığı İle Tasarlanır, Düzenlenir Ve Kontrol Edilir. Kafes Fırın, Reklamı Geliştirir Ve Reklam, Promosyon Programlarının Maliyetlerini Franchise Alan İle Paylaşır.
– Tüm Giderler İçin Doğru Kayıtlar Tutmak Yeni İş Sahiplerinin öğrenmeleri Gereken önemli Bir İşlemdir. Doğru Kayıt Tutarak Yılsonunda Vergi Yükü Ciddi Oranda Hafifletilebilir. Doğru Kayıt Ancak İrsaliyeler, Günlük İptal Edilen Yemek çekleri, Tediye Makbuzları Gibi Belgelenen Giderlerle İlgili Uygun Belgeleme İşlemlerinin Kullanılmasıyla Tutulur. Uygun Biçimde Doldurulmuş Gider Belgeleri Muhafaza Edilmeli Ve Gider Defterindeki Mevzuata Uygunluk Göstermelidir.
– Özellikle Başlangıç Aşamasında Bir Muhasebeciye Ya Da Bir Danışmana Başvurmak Tavsiye Edilir. Vergi Kanunlarına Uymamanın İdari Ve Hukuki Cezaları Mevcuttur Ve Türkiye Bakımından Vergi İle İlgili Problemlerin, şirket İle İlgili Olsa Dahi şahsi Malvarlığı İle Sorumluluk Doğurabileceği Unutulmamalıdır.
– Bu Kılavuz Haricinde, İş Kanunu, Borçlar Kanunu, Sosyal Sigortalar Kanunu Ve Hıfzıssıhha Kanunu Açısından Da Yükümlülükler Olduğu Unutulmamalıdır.

Kafes Fırın Bayilik Açıklaması

KAFES FIRIN’IN HİKAYESİ

Kafes Fırın 1994 yılında kendi küçük satış ünitesi ile Ankara’daki kafeler için ev yapımı tatlılar üreterek serüveninin ilk adımlarını attı. Değerli müşterileri için şehrin doğu ve batısını birbirine bağlayan yolculuğun önemli bir parçası olmak adına kendini durmadan geliştirdi ve zamanla bir Ankara klasiği haline geldi. Bu yolculuktaki en büyük avantajı, müdavimlerini her zaman sıcak bir gülümsemeyle karşılaması oldu.

Hikâyesi başta unlu mamüller olmak üzere pek çok sayıda tatları dünya mutfaklarından Türk damak tadına uyarlamasıyla başladı. Ürün yelpazesini gün geçtikçe geliştirmekteki tek amacı müşterilerini farklı tatlarla ve sunumlarla tanıştırmak olan Kafes Fırın, bununla da yetinmedi Devamında kahveyi de kendi formülüyle harmanlayıp kavurdu. Şimdi ise Amerikan, İtalyan ve Türk kahvesinin en
özel çeşitlerini müdavimlerine özen ile hazırlayıp sunuyor. Türk damak tadının vazgeçilmez bir parçası olan ekmeği de ürün yelpazesine katarak, doğal maya ile hiçbir katkı maddesi olmadan sofralarınıza taşıyor. En büyük ayrıcalığı sıcak ve samimi bir ortamda kalite ve rahatlığı aynı anda müdavimlerine sunmak olan Kafes Fırın, 2011 yılında kurumsal dili, tasarımı, rahat ve şık mimarisi ile kendi özel tatlarını yeni şubeleri ile daha çok insana ulaştırmayı hedefliyor.

Kafes Fırın bu hedeflerini kurucusu Rezan Şüküroğlu, ikinci nesil yöneticileri Şahin Selim Şüküroğlu ve Sera Ayşe Şüküroğlu ile Kafes çalışanları da dahil olmak üzere bir aile şirketi olarak markalaştırma ve kurumsallaştırma çalışmaları yardımıyla gerçekleştirmektedir.

Kafes Fırın Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR