Kaçmaz Emlak

1985 Yılında Faaliyetlerine Başlayan Kaçmaz Emlak; Temsilcilik Almak Isteyenlere Ücretsiz Bayilik Veriyor.

Kaçmaz Emlak Bayilik Maliyeti

1 - 5.000 *
* Kaçmaz Emlak temsilcilerinden franchise bedeli istemiyor. Yıllık toplamda 3000 TL aidat alıyor ve üstelik bu aidatı 9 taksitte tahsil edebiliyor.

Kaçmaz Emlak Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Kaçmaz Emlak Bayilik Şartları

Müşteri Memnuniyetini Sağlamak
Yıllık 3000 Tl Aidat Vermek
İşletme Tadilat Masraflarını Karşılamak
Kaçmaz Emlak şirket Vizyonuna Uygun Hizmet Vermek

Kaçmaz Emlak Bayilik Açıklaması

Kaçmaz Emlak Bayilik Bilgileri

 Gayrimenkul bayilikleri veren firmalar içerisinde gerek bayilerine sunduğu teknolojik altyapı gerekse bayilik ücreti istemiyor olması ile ayrılan Kaçmaz Emlak; şirket politikalarıyla girişimcilerin ve aynı zamanda müşterilerin haklarını güvenceye alıyor. Gayrimenkul sektöründe bayilik veren firmalar arasında en çok talep görenler arasında bulunan firma; franchise ücreti talep etmiyor. Temsilcilerine geleneksel temsilciliğin yanı sıra mobil temsilcilik alma imkanı da sunan Kaçmaz Emlak bayilik süreçleri ile gelişmiş vizyonunu yansıtmayı başarıyor. 

Kaçmaz Emlak Genel Müdürü Aziz Kaçmaz ile yaptığımız söyleşide sizler için Kaçmaz Emlak bayilik şartlarıKaçmak Emlak bayilik konseptleri ve Kaçmaz Emlak bayilik bütçesi ile ilgili detaylı bilgiler aldık. Kaçmaz Emlak bayilik hakkında detaylar için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. 

Kaçmaz Emlak Bayilik Şartları

Kaçmaz Emlak bayilik almak isteyenlere iki ayrı bayilik konsepti sunuluyor. Geleneksel ofis temsilciliği ve mobil temsilcilik olarak ikiye ayrılan konseptler farklı hedefleri olan girişimcilere hitap ediyor. 

Mobil bayilik almayı düşünen girişimcilerin yıllık  toplamda 3000 TL aidat ödemesi gerekiyor. Mobil temsilciler ofis açmadan emlakçılık yapabiliyor. Kaçmaz Emlak tarafından Türkiye’de ilk olarak hayata geçirilen Online Emlak Otomasyon Programı sayesinde bayiler gayrimenkul danışmanlığı yapabiliyor. Emlak sektöründe kullanılan bu gelişmiş yazılım teknolojisi sayesinde mobil bayilik alan kişilerin ofisi olmasa bile tüm müşteriler ve kontrol altındaki ilanlar kontrol edilebiliyor. Ek personel çalıştırmak, işyeri kirası ödemek istemeyen ve işlerini online olarak takip etmek isteyenler başvuru formunu doldurarak Kaçmaz Emlak Mobil Bayilik sistemine ilk adımını atabiliyor. 

Kaçmaz Emlak tarafından tercihe sunulan geleneksel temsilcilik şartları de mobil bayilikler ile uyuşuyor. Yatırım yapmak isteyen girişimcilerin talepleri değerlendiriliyor ve uygun görülen yatırımcılarla franchise anlaşması yapılıyor. Az sermaye ile yüksek kazanç elde etme garantisi sunan Kaçmaz Emlak bayilerinden yıllık 3000 TL aidat ödemesi alıyor. Sonrasında kazanılan cirodan pay almayan şirket; açılan ofisin tadilat masraflarının girişimci tarafından karşılanması şartını arıyor. Ofis açarak Kaçmaz Emlak bayilik almaya karar veren yatırımcıların en az 30 m2 alana sahip bir işletme bulması da gerekli şartlar arasında yer alıyor. 

Kaçmaz Emlak Bayilik Almanın Avantajları

Kaçmaz Emlak bayilik almanın en büyük avantajı firmanın ücretsiz bayilik veren firmalar arasında konumlanması gibi düşünülse de aslında marka bilinirliği ve ileri vizyonudur. Online emlak otomasyon programını ilk kez devreye sokan; müşterileri ve bayilerini koruyan bir hizmet anlayışı benimseyen firmanın güvenilirliği oldukça yüksektir. Dolayısıyla emlak arayan ya da emlak satışı yapmak isteyen kişiler Kaçmaz Emlak bayileri ister istemez önceliklendirecektir. 

Kaçmaz Emlak bayilik almanın avantajlarından biri az önce söylediğimiz gibi firmanın franchise ücreti talep etmemesidir. Yalnızca yıllık 3000 TL aidat bedeli olmak Kaçmaz Emlak Online Emlak Otomasyon programını kullanmak ve firmanın temsilcisi olmak için yeterlidir. Üstelik firma cirodan pay da almamakta ve böylece temsilciliklerinin karlılığını arttırmaktadır. 

Gayrimenkul sektöründe bayilik almak her zaman karlı bir yatırımdır ve Kaçmaz Emlak bayilik alan girişimciler bu karlılıktan maksimum derecede yararlanır. Şeffaf ve güvenilir bir hizmet anlayışını benimseyen; müşterilerin haklarını göz eten ve firma değerlerine sahip çıkan girişimciler uzun yıllar boyunca Kaçmaz Emlak gibi kurumsal bir firmanın temsilciliğinin keyfini sürebilirler. 

Kaçmaz Emlak Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR