Joker Bayilik Modeliyle Genişlemiyor!

Son Güncellenme: Sun Jun 2024 06:23

Joker yeni mağazaları oluşturma sürecinde bayilik modelini tercih etmiyor.

Joker Bayilik Modeliyle Genişlemiyor!
Enes Öksüz admin

Yeni doğanları, çocukları ve anneleri hedefleyen ürün gruplarıyla Türkiye’nin en bilindik mağazaları arasında yer alan Joker; girişimcilere bayilik vermiyor ancak bulunduğu bölgelerdeki hedef kitleyi tutundurmayı başarıyor. Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Eskişehir, Mersin, İstanbul, İzmir, Samsun ve Trabzon illerinde bulunan toplam 64 mağazasıyla hizmet vermeyi sürdüren JOKER Türkiye’deki tüketici alışkanlıklarını yönlendiren hizmet politikalarıyla her geçen gün varlığını güçlendirmeyi başarıyor.

Joker Satış Ağını Genişletiyor

Her ne kadar Türkiye genelinde mağazalaşmayı tercih etmese de online mağazasından alışveriş yapıldığı takdirde Türkiye geneline gönderi yapan ve 135 TL altındaki alışverişlerde her yere standart bir kargo ücretiyle gönderi yapan firma cirosunu arttırabiliyor.

Online satış mağazasında indirimli ürünleri ve özel kampanyaları hedef kitlesine sunan Joker, hitap ettiği kesimin tüm ihtiyaçlarına yanıt vermeyi amaçlıyor. Hedef kitlesinin kadın ve çocuklar olması bu markanın başarılarını arttırıyor ve ürünlerinin çeşitliliği ile ön plana çıkıyor.

Hamilelik dönemindeki ihtiyaçlardan çocukların ergenlik dönemine kadarki gereksinimlerini düşünerek kurgulanan hizmet politikaları markanın satış potansiyelini arttırıyor. Eğitici oyuncaklar, parti malzemeleri, kostümler, mama sandalyeleri, bebek arabaları, çocuk güvenliğini sağlayan ürünler, biberon ve emzik gibi ürünlerin satışını yapan marka hem çocuklar hem de ebeveynler için cazibe merkezine dönüşüyor.

Çocuklara Hitap Eden Markaların Bayilikleri

Çocuklar söz konusu olduğunda ebeveynlerin gözü hiçbir şeyi görmez. Çocukları en kaliteli ürünlerle buluşsun, en farklı oyuncaklarla oynasın, en rahat bebek arabalarında gezsin ve en sağlıklı giysileri giysinler diye gerektiğinde en zaruri harcamalarını bile aksatabilirler. Neticede hayatlarındaki en önemli varlıkların sağlığı söz konusudur ve yapılacak seçimlerde hataya yer verilmemelidir.

Tüm bu nedenler çocuklara hitap eden ürün satışı yapan markaların bayilik ilanlarının talep görmesini sağlamaktadır. Siz de kendi işinizi kurmak ve özel; aynı zamanda da geniş bir hedef kitleye hitap etmek istiyorsanız bayilik veren firmalar tarafından yayımlanan ilanlara daha dikkatli bir şekilde göz gezdirebilirsiniz.

Sadece hamilelik dönemindeki, sadece bebeklik dönemindeki ya da sadece çocuk giyimi özelindeki ihtiyaçları karşılayan markaların bayiliğini alabilir ya da en kapsamlı ürün satışı yapan markaların bayiliğini almak için harekete geçebilirsiniz.

JOKER gibi kapsamlı ürünler satmanın da ürünlerinizi özelleştirmenin de farklı avantajlarını deneyimleyebilirsiniz. Kendi markanızı kurmayı düşünüyorsanız söz konusu kitle bebekler ve çocuklar olduğunda işinizin bayilik almaktan daha zor olabileceğini hatırlatmak istiyoruz. Bunun temel sebebi güven kazanmanızın zaman alacağı gerçeğidir. Az önce de belirttiğimiz gibi bu sektöre mağaza açtığınızda çok hassas bir hedef kitleye hitap edersiniz. Güven kazanmanız gerektiği için ürünlerinizin kalitesinin kabul görmesi zaman geçmesini gerektirebilir. Yeterli sermayeniz varsa ve markanız bilinirlik kazanana kadar bekleme gücüne sahipseniz kendi markanızla yola çıkmayı tercih edebilirsiniz elbette; ancak bir an önce yatırımlarınızın karşılığını almak istiyorsanız bayilik veren firmalar ile kuracağınız iş ortaklıklarının faydasını daha çok görürsünüz.

Çocuk Giyim, Oyuncak ve Anne Bebek Mağazaları Bayilik İlanları

İşlek lokasyonlarda açacağınız çocuk giyim, oyuncak, anne bebek mağazaları ile kısa sürede yüksek kazançlar elde etmeye başlarsınız. Bayilik alarak başarı sürecinizi hızlandırabilir ve oturmuş bir sistemin sunduğu kolaylıkları deneyimleyebilirsiniz. Aynı şekilde özel anlaşmalar yaparak XML bayilikleri alabilir ve internet ortamında ürün satışı yaparak kazanç sağlayabilirsiniz. Her ne kadar yazımız JOKER markası özelinde başlasa da bu markanın uyguladığı stratejilerden esinlenerek siz de kendi başarılarınızı arttırabilirsiniz. Bu sektörde bayilik almayı düşünüyorsanız aşağıdaki ilanları inceleyebilirsiniz.

SOOBE Bayilik

Bücürük Bayilik

Kidstar Bayilik

Fanpop Bebek ve Çocuk Dünyası Bayilik

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler