JBI Mağaza Yönetim Sistemleri İşletmenizin Yanında

Son Güncellenme: Sat Mar 2024 04:08

Jbi Yazılım Bayilik Hakkında : JBI Yazılım Teknolojileri 15 yıllık bilgi birikimiyle 2010 yılında, yazılım teknolojileri alanında en uygun yazılım çözümleri sunmak amacıyla

JBI Mağaza Yönetim Sistemleri İşletmenizin Yanında
İlyas Özkurt user

Jbi Yazılım Bayilik

Jbi Yazılım Bayilik Hakkında : JBI Yazılım Teknolojileri 15 yıllık bilgi birikimiyle 2010 yılında, yazılım teknolojileri alanında en uygun yazılım çözümleri sunmak amacıyla yola çıkmıştır. Yazılım geliştirme ve uygulama alanında sahip olduğu bilgi birikiminihizmet verdiği kurumlara aktararak fayda üretmeye devam etmektedir.

JBI Mağaza Yönetim Sistemleri İşletmenizin Yanında İletişim Köprünüz Olalım: Müşterilerinizle iletişiminizi güçlendirmeyi ve müşteri ilişkilerinizde kaliteli hizmetler sunmayı amaçlıyorsanız , bunu JBI toplu SMS sistemiyle hızlı ve ekonomik bir şekilde yapabilirsiniz. Kampanya ve promosyonların duyrulması, ödeme ve taksit gibi hatırlatmaların yapılması, aynı zamanda firmanızın kalitesini yükseltecek reklamların en iyi ve hızlı bir şekilde yapılması için JBI size uygun fiyatlarda toplu SMS hizmeti sunuyor.

JBI Business Solutions ile Size Uygun Çözümü Kullanın : Piyasada yaygın olarak bulunan paket programların her firmaya hitap etmediğini inceleyen JBI Yazılım, firmaların istekleri doğrultusunda ve özel işleyiş yapılarına göre geliştirmiş olduğu özel yazılım çalışmalarını başarılı bir şekilde devam ettiriyor. Çağı yakalayıp büyümek isteyen her firmaya uygun çözümler geliştirmeyi amaç haline getiren JBI Yazılım böylelikle müşteri memnuniyetine verdiği önemi de göstermiş oluyor.

JBI ARS ile Kontrolü Sağlayın : JBI BUSINESS SOLUTIONS geliştirmiş olduğu ARS ile şimdi firmalar kontrolü daha rahat sağlıyor. Günümüzde perakende sektöründeki işletmelerin en büyük sorunu hesapların ya da ürünlerin hareketlerine anlık olarak ulaşamayıp, firma içinde kontrolü sağlayamamasıdır. ARS ile gün içerisinde veya sizin belirlemiş olduğunuz tarihler arasında ürün ya da hesapların detaylı bir şekilde "Anlık Raporlandırılması"dır. Sizin yetkilendirdiğiniz kullanıcılar ile Anlık Raporlama Sistemi, kontrolü sağlamada sizlerin daima yanında.

JBI Çözüm Ortağı Olun! : Kendi lokalinizde müşteri portföyünüzü artırmak, yeni müşterilere ulaşmak ve firma karlılığnızı artırmak için JBI Çözüm Ortağı programına katılın. JBI, kurumsal çözüm ortaklığı farklı faaliyet alanı ve uzmanlıkları bulunan profesyonel işletmelerle yeni pazarlara ortak akıl ve stratejilerle ulaşmanın yollarını açıyor. Kurumsal çözüm ortaklığı sadece herhangi bir ürünün ya da hizmetin yeni müşterilere ulaştırılmasından çok, "kazan kazan" yaklaşımı üzerine kurulmuş ortak akıl ve sinerjinin taraflara ve müşterilere sağlayacağı katma değer üzerine odaklanıyor. JBI ile ortak vizyon, hedef ve stratejilerle daha emin adımlarla ilerlemek için kurumsal çözüm ortaklığında için bizimle iletişim kurunuz. JBI faaliyet alanlarında müşterilerine daha etkin ve kaliteli hizmet sağlamak ve servis ağını genişletmek amaçlı; alanlarında uzman, bölgesel, ulusal ve uluslararası kurumlarla çözüm, satış ve proje ortaklıkları yapıyor. Çözüm ortaklığı başvurularınız için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

JBI Mağaza Yönetim Sistemleri İşletmenizin Yanında

Jbi Yazılım Hizmetlerimiz

Denizli Pamukkale Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde ARGE faaliyetlerini yürüten JBI YAZILIM, çözüm odaklı proje yönetimi anlayışıyla yazılım ihtiyacınızın tespitinden başlayarak ihtiyacınıza gore en uygun yazılımı geliştirir ve uygulama aşamasında danışmanlık vererek sizi hedeflediğiniz çözümle buluşturur. JBI Yazılım ; stok/depo yönetimi, ürün yönetimi, banka döviz işlemleri, sms desteği, sınırsız şube desteği, çek senet işlemleri gibi birçok alanda işletmenize kolaylıklar sağlayacak hizmetleri barındırmaktadır.

  1. Sektörel Çözümler
  2. Web tabanlı yazılım projeleri
  3. Mağaza yönetim sistemleri
  4. Mobil uygulamalar
  5. .Net uygulamaları
İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler